Bakire olmayan kızla evlenen erkek ..... pişman mı oluyor?

bir yerde okudum . bakire olmayan kadınlarla evlnen erkeklerin sonunda pişman olduğu . bir forumda tartışmışlar . bir evli adam açmış konuyu . çok pişmanım . sevdim aldım . ilk başlarda herşey çok güzeldi umursamıyordum . ama eşim çocuk isteyince onu masum bir kadın olarak göremedim . ilk gecenin heyecanını yaşayamadım . bir çok şey eksik kaldı .vs vs . siz ne düşünüyorsunuz?

0|1
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• şimdii erkek tecrübeli olmalı bu konudaaa tutupta hatunun öğretecek halii yokyaa bu işi gidipte önüne gelenle yatar demiyorummm ama her iki cinsi birbirinden ayıran + ve - ler tabikide olacaktırrr erkekler açısında + yönde bu cinsellik olayı sanma bak dışarlarda çok rahat yaşadığını hiç bir zaman karısı kadar rahat yaşayamz emin olll fakat bu sizlerin + ları olmadığı anlamanıda gelmiyor.. ben her zaman söylerim bir hatun bir erkek kadar asla rahat yaşayamazzz tekrkar diyorumm bu sizin - yönünüz olduğu anlamınada gelmiyor tabii...

kızlık zarı olayı tabiki tıbbi dilde sağlık açısından alakalı bir durum fakat evlilkte bu önemli evlenecekiniz çocuklarınız olacak onun için temiz olmalısın güzel arkadşım bak sen erkek olsaydın sende böyle diyecektin benim gibi sen sen ol evlenmeden kesinlikle birliktelik yaşama %100 terk edileceğine kalıbımı basarımm.. daha sonrasında beraber olacğın sevgiiline bu durumu anlattığın zaman adamın aklına kurt düşer şimdi bunun sayacıda yokkiii acaba sadece 1 kişiylemi beraber oldu_? diye git gellerde oluşur aklındaaa kaçtane girip çıkmıştır diye düşünebilir yanii acaba doğrumu söylüyür diyede düşünür. durur... olan sana olur yazık olur yaniii.. diyerek çekliyorumm ben senin yararın için burdayım her zaman olması gereken için ve bir bayanın geleceğinin önemli olduğunu düşündüğümden yazdım bunları..

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bekarete önem vermiyorum desemde veriyorum (en azından ciddi takıldıklarımda, öbür türlü umrumda bile değil)

Yalnız söyle bi' şey var Bakire olanların %50'sinden fazlası gerek anal gerek oral seks yapıp kendilerine "bakireyim" diyor..

- Ulan gelde evlen anasını satıyım !

3|1
    2|3
    • öle bir genelleme yapamazsın . istisnai durumlar olabilir .

• yüzde elli çok fazla bir sayı . yüzde on falan desen neyse . bence yanlış düşünüyorsun .

• ya bırak komik olma nerden anladın kızın oral yaptığını anal yaptıgını

• Bende olsam bende pişman olurdum.Benim herhangi bir cinsel ilişkim olmamışken,doğru düzgün sevgilimde olmamışken karşımdaki kişi çoktan kendini yatağa atmışsa,evlenmem.Benim umrumda da olmaz.Banane yani,gider kendisi gibi birisini bulup evlensin.

0|3
    1|0
  • Ben bu tarz şeylere önem veren birisi olarak bunu yaşardım açıkcası öncesinde neler yaşadığını önceki ilişkilerini kafama takarım açıkcası daha çok sorun olur bu konuyla ilgili özellikle dul birisi olsa bu kadar önemsemem ama evlilik öncesi ilişki yaşaması beni farklı şeyler düşünmeye iter

0|0
    0|1
  • Insanin aklina o erkegede buyuk zevkler yasatmis olmasi ve i erkeginde ona buyuk zevkler yasatmis olmasi gelir herhalde bunu kabullenmek zor olur bakire bile olsa surtunme oral seks gibi seyler yasamis olabilir bu bunu yasamis olsa bile kabullenmek zordur cunku daha ince yasamistir siz özel degilsinidir o zevkleri yasatan ve yassattirilan

0|0
    0|0
  • Bakire olmayan bir kızla evlenen erkek aşk herşeye değer der ve evlenir. Zamanla o aşk sevgiye döner ve pismanliklar baslar. Bu pişmanliklari karşısındakine yansitip yansitmamasi o kişinin kişiliğine bağlıdır

0|0
    0|0
  • Davul dengi dengine, hem bileyerek severek isteyerek evlenecek hemde masum değil diyeceksin bence bunun anlaşılmayı düşünülmeyi hak eden bir tarafı yok.

2|0
    0|0
    • bence seviyor sevmek ayrı konu . ama kabullenemiyor . aradığı masumiyeti bulamıyor belkide

• "ilk heyecan"

Birbirinin ilki olmak derken bunu kastediyorduk işte.

0|1
    0|0
  • adamin cahilligi ve yasadigi toplum baskısı yuzunden icine girdigi piskolojik bunalim evlenmeden yasayinca ilk gece heycanini sikinti olmuyorda evlenince yasamayinca neden olsun?

1|0
    0|0
  • Kadinin benden sonraki hali önemlidir. gecmiste herkes hata yapabilir, ve cinsellikde nefes almak gibi son derece normal bisey, 10 yasindaki cocuk bile yapar bunu nolmus. ?

1|0
    0|1
  • bence pisman olur hekes ama bazi istisnalar olur

baslangicta onemsiz gelebilir ama ilerde mutlaka problem olacaktir

0|0
    0|0
  • Omzumda başın eksik

Yatagımda kokun

Tenimde tenin eksik

Gelde bir dokun

Gecelerden uykum eksik

Yüzde tebessüm

Elimde elin eksik eksiik hep birseyler ;)

0|0
    0|0
  • bence adam haksız

1|0
    0|1
  • Bilse evlenmez zaten :D

0|0
    0|0
    • bilerek evlenmiş

• olmuş işte garip . zamanla aşk azalınca sanırım

• Eee başına gelmedi mi hiç?

Bana bi' çk kez geldi ve dediğim şeyde gerçekten ciddiyim..

Başka bi' şey demiyorsan İyi akşamlar

• bende cok okudum ama bilinmiz o

0|0
    0|0
  • Ulan kim bilir kaç kişiyle ya anlattıkları yalansa ahahaha işte bu gecerse aklında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• saçmalığın daniskası,bir kız her sevgilisiyle yatıp kalkıyor sonrasında evlenıyor adam kabul edıyor mıdesı kaldıryor yanlızz, erken yaşta bir kız evlendırılyor adam aldatıyor kız ayrılıyor toplumda evlenmıs ayrılmıs gözü ile erkekler adım atmıyor bu ne periz bu ne lahana turşusu bir bitmedıler gıttı aq

0|0
    0|0
    • evlenmış ayrılmıs tek bır erkek ıle eş dıye sectığı kısıyle bu tür kişiler gel gecen hanı mubarek

• evlenip boşanmak normal çevremde 2 .evlılıklerı yapan var bekarete bakmıyorlar hıc evlenmmeıs evlenıyolar muhım olan kalpte anlaşmak.

2|0
    0|0
  • Milletin bekaretini takip etmiyorum ama kulağıma gelen bir kişi vardı o da 17 yaşında evlendi sonrasında kapının önüne kondu doğru olabilir bilemem ama bundan bir 50 yıl sonra durum değişecek çünkü hatunların çivisi çıktı dflkjgdkgdfgkj

1|3
    3|0
  • pişman olurlar kesin.

erkeklerin doğasında var bu

0|1
    0|0
  • eğer hal böyleyse ozamn kadınlarda bakir olmayan erkeğe ona çocuk doğurmaya layık bulmasın değil mi ama..herkesin kendine dengi gelir bu hayatta birde bunu yazan adama bakmak lazım nasıl bir bekarlığı varmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...