Bekaret sizce önemli mi?

Kızlarda olmayınca sorun olan,erkekler de ise olunca sorun olan saçma bir şey gibi geliyor bana.Kızlık zarı boşuna yaratılmamış diyenler de saçmalıyorlar,tamamen sağlıkla alakalı bir durum.Peki erkekler de yapınca zina olmuyor mu? ne o zaman bu tavır? Siz nasıl düşünüyosunuz

Güncellemeler:
Bakir olan erkeklerden bahsetmiyorum.Onlar kendileri gibi birini hakediyorlar dediğim şey yapıp yapıda karşısındakini bakire olmadığından dolayı yargılamak,ilişkiyi bitirmek gibi davranışlar

0|0
835

En İyi Erkek Görüşü

• zina olur tabiii ama şimdii erkek tecrübeli olmalı bu konudaaa tutupta hatunun öğretecek halii yokyaa bu işi gidipte önüne gelenle yatar demiyorummm ama her iki cinsi birbirinden ayıran + ve - ler tabikide olacaktırrr erkekler açısında + yönde bu cinsellik olayı sanma bak dışarlarda çok rahat yaşadığını hiç bir zaman karısı kadar rahat yaşayamz emin olll fakat bu sizlerin + ları olmadığı anlamanıda gelmiyor.. ben her zaman söylerim bir hatun bir erkek kadar asla rahat yaşayamazzz tekrkar diyorumm bu sizin - yönünüz olduğu anlamınada gelmiyor tabii...

kızlık zarı olayı tabiki tıbbi dilde sağlık açısından alakalı bir durum fakat evlilkte bu önemli evlenecekiniz çocuklarınız olacak onun için temiz olmalısın güzel arkadşım bak sen erkek olsaydın sende böyle diyecektin benim gibi sen sen ol evlenmeden kesinlikle birliktelik yaşama %100 terk edileceğine kalıbımı basarımm.. daha sonrasında beraber olacğın sevgiiline bu durumu anlattığın zaman adamın aklına kurt düşer şimdi bunun sayacıda yokkiii acaba sadece 1 kişiylemi beraber oldu_? diye git gellerde oluşur aklındaaa kaçtane girip çıkmıştır diye düşünebilir yanii acaba doğrumu söylüyür diyede düşünür. durur... olan sana olur yazık olur yaniii.. diyerek çekliyorumm ben senin yararın için burdayım her zaman olması gereken için ve bir bayanın geleceğinin önemli olduğunu düşündüğümden yazdım bunları...

0|0
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Son derece saçma birşey, sadece bizim gibi geri kalmış toplumlarda değeri olan bir özellik. Hiç seksle alakası olmayan, tecrubesiz bir kadından ne keyif alırki insan, hele hele evlenip, hayatını geçireceksen çok çok zor... seks yapmayı bilmeyen kadınla hayatı kayar adamın...

1|1
    1|2
    • Wow Boyle dusunen bir erkek +1

• Ne hayet su sitede bir tane bu dusuncede benden baska birini gördüm ya ! Helal olsun arkadaşim sonuna kadar arkandayim

• Rica ederim, zamanla Türkiye'de medeniyette ki yerini alacak ama sayımızın artması lazım :)

• Ben Allahtan korktum için zine yapmadım ve yapmamda iradeni hakim olabilirsin evleneceğim kızda benim gibi iradasini korumuş olması gerek neden dersen evlenmeden önce başka erkeğin olmuşsa benle evlendikten sonra ben ona güvenemem ki ? evliliğimde güven saygı sevgi dürüstlük olllmalı yalanda olmamlı

1|0
    0|0
  • O kan akacak!1!1!111!1!1!1,1!11

1|1
    2|2
  • Kim ne derse desin. Bekaret önemlidir. Namus kadın için de erkek için de geçerlidir. Namus sadece iki bacak arasıdna değil. Ahlakta akılda ve bedendedir.

1|2
    1|1
  • Önemli olan zar değil, düşünce yapısı.

Tabiri caizse, zar sağlam, ama arka taraf haşat olmuş, o n'oolucak?

Geçiniz bunları, geçiniz...

0|2
    0|0
  • O zar boşuna değil ama bekaret için değîl kadınların yumurtalıkları (rahim) dışarıdan gelebilecek kötü huylu mikroorganizmalara karşı koruyan bir zardır. Ama hoş bir şey değil. Aha doğru insan bu hadinsevişelim hop bir bakmışsın 6 olmuş... Ben 7. Olduktan sonra böyle aşkı mikerim.

0|0
    0|0
  • bence önemli değil o benle bende onunla ömrümün bundan sonrasını beraber geçirmeyi göze alıyosam gerisi boş

1|1
    0|0
  • Hic onem vermedigim bir mevzu. Bunu geri kafalilik olarak görüyorum. Defalarca bunla ilgili soru acildi.defalarca tartisildi. Ben bakir değilim. Bakir olsamda bakire takintim olmazdi, hatta su anda iliski yasadigim bakireleri ya da sadece yakinlastiklarimi bile dusjndukce ciddi ciddi tecrubeli bayanlar ariyorum, çünkü coluk cocuk büyütmek icin gelmedim bu dünyaya. Simdi gelip midesiz flann yazanlar olacak, gulup beyinsiz diyorum simdiden topluca.

0|0
    0|0
  • Ben her zaman soylerim namus back arasinda degil kafadadir bu yuzdende bakire olmus olmamis com umursamam yeterki seviyim

0|1
    0|0
  • ben bir bakir olarak bu durumu bu kadar takmiyorum ilkimi esimle yasamak isterim acikcasi ama bekaret konusuna gelirsek bacal arasinda degildir ve onun gecmiste yaptiklari beni ilgilendirmez ben onunla gelecek icin olucam zaten

1|1
    0|0
  • ben erkegım ben bakırım her erkek yatmak ıster ama ben nefsıme hakım oluyorum ve ben oluyosam evlenecegım kızın hayda hayda hakım olması lazım

0|0
    0|0
  • ruhu kalbi bakire olsun

1|1
    0|0
  • onemli fakat bu devirde artik yadirganmamali olsa iyi olur ama yok diye evlilikten - iliskiden vazgecilecek bir sorun olmamali .

0|1
    0|0
  • artık aşın şu fikri.

1|0
    0|0
  • Bekaret zar değil beyinde biter. Bekaret zarda değil ruhunda olmalı.

1|0
    0|1
  • evet önemli ..

0|0
    0|1
  • Müslüman biri ise kesinlikle önemli benim için

0|0
    0|2
    • diğer dinler de de yasak bir olay bu.

• Kimseyle sevişmemiş olması dahi önemli..

0|1
    1|2
  • her iki taraf içinde olay aynı aslında,

0|1
    0|1
  • Kadında bakir erkeğe dikkat ederse Sorun çıkmaz ama kadınlar tipe bakıyor paraya bakıyor

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 8

• Bekaret kavramı temiz erkek var oldukca olacak olmalı hak edeni eden bulmalı

1|5
    0|1
  • KIZLIK ZARI, kızların bekaretini kontrol için yaratılmamıştır. Bebekken kakalarından, mikroplardan, pisliklerden korunmaları için yaratılmıştır. Tuvalet eğitiminden sonraysa işlevini yitiren ve olmasının hiçbir faydası, anlamı ve gerekliliği olmayan küçücük bir zardır. Ve bu zarın varlığı erkekler tarafından keşfedildikten sonra kızların namusu olarak onların üzerine etiketlenmiştir, onun için gerekirse öldürülmüşlerdir. O varsa saygı duyulmuş, yoksa katledilmişlerdir. Bir parça zar için “iyi mal”, “0 kilometre” olarak görülmüşlerdir. Ve cinsel ilişkiden sonra çarşafta kan lekesini gören erkeklerin ilk ben “becerdim” anlamında “gurur”lanmasına ve övünmesine sebep olmuşlardır. Bekaret beyindedir, bacak arasında değil! Namus beyindedir, bacak arasında değil. Türkiye’de kız olmak en zor meslektir. Allah yardımcımız olsun.

4|1
    0|1
  • zina zinadır bunun kadını erkeği olmaz

3|7
    0|2
    • Sonunda anlayışlı biri çıktı ne zaman bekaret önemli desek küfür ediyorlar paso :))

• Bakirelik bana göre önemli değil , kimse beni bakire olmadığım için yargılayamaz . Burda bakireliğin beyinde değilde , iki bacak arasında olduğunu savunanlar ki çok fazla örneği var ; Önlerine atsan çıplak bir kadın nefessiz sevişirler . Bakir bir erkek , bakire bir kız arıyorsa ona karışamam . Ama kendi bakir olmayan bir erkek , bakire kızlara kafayı takmışsa orda ben ona ; ' Dur yavrum bakayım sen ! ' derim . Eşitlik olması lazım , ikiside eşit . Böyle düşünmeyelerin zihniyetini çözemiyorum :/

2|1
    0|1
  • Benim sevgilim bakir ve bende bakireym yani ikimizde birbirimizi hakkediyoruz

1|2
    0|1
  • her iki taraf içinde önemli tabi bu durum ama kız bakire değilim diyince eğer erkek gerçekten çok seviyorsa bu durumu göz ardı edebilir

1|0
    0|2
  • Ikisi icinde onemlu erkeginde bakir olmasi gerek

0|3
    0|3
  • bekaret insanın kendısıne sahip cıkmasıdır bir deri parçası değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...