Arkadaşlar komik bir durumda yardım edin

geçen gün arkadaşlarla oturuyorduk evde sonra kondom aldık şişirdik felan cam açıktı uçtu dışarı al komşunun penceresinin önüne düştü nasıl düşürucem ben 11. kattaym o 10 hala duruyor orda rüzgarda yok bina 12 katlı ve üst komşumuzda yok

Güncellemeler:
yapısmıs arkadaslar su doktum gıtmedı

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• temızlık sopalarınızyokmu onla dusuruver:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bende öğrenci evinde yaşıyorum ev her gün tıklım tıkış alt komşuların camına,balkonlarına düşürdüklerimizin ve yaptıklarımızın yanında zemzemle yıkanmış kalırsınız bizim komşular laf çıkarmadıysa kimsenin komşusu çıkarmaz bece bişey olmuyo korkma düşünselerde utanıyolar söylemeye :D

0|0
    0|0
  • Olağan şüphelisin...

0|0
    0|0
  • kız halinizle utanmadan nasıl aldınız onu öncelikle bunu sormak istedim :D komşuya oturmaya git sonra su iste o mutfağa gidince sende balkona çık al onu hemen noldu flana derse bunaldım da biraz hava alıyım dedim dersin :D

0|0
    0|0
  • hehe neyseki içi boş annenlere yakında bir dedikodu gelir babanın canı yanmasın ya da erkek kardeşin varsa

0|0
    0|0
  • sopa bul aşağı getir camdan çıkar

0|0
    0|0
  • elektrik süpürgesine uzatma kablosu bağlıyıp pencereden aşşağı sarkıtarak kurtarmaya çalış balonu. kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Azda komsn sisirsin. :-) kimseye bir aciklama yapmak zorunda degilsin brak kalsn orda

0|0
    0|0
  • çok kolay evde hiç ip yokmu onu ucuna az agır bişey bağla ona çarptır

0|0
    0|0
  • Su filan dök :D

0|0
    0|0
  • :D :D :D ne alemsin ya:D

0|0
    0|0
  • o degilde onlar igrenc kokuyo nasil sisirdiniz agzinizla :D

0|0
    0|0
  • Bırak dagınık kalsın..

0|0
    0|0
  • bırak kalsın :)))

0|0
    0|0
  • ulan helyum mu bastınız ? nası uçtu o öyle ?

0|0
    0|0
  • Katlamalı tahtadan yapılmış metreler var.Onu açıp uzatabiirisn ama ondan bulman lazım önce.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir şey olmaz :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...