Sizce o bir gay mi ?

sevgilim her cinsel birleşmede anuşunu yalamamı istiyor ama bu benim midemi bulandırıyor hatta çok gaza gelince parmaklamamı istiyor bunun adını koyamadım sizce nedir ?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• bu erkek arkadasınızın size ve kendine olan özguvenındden kaynaklanmıs gay olmasıyla alakası yok insan vucudundaki sinir yogunlugunun en fazla oldugu yerlerden zevk alır bir erkegınde en fazla anusunde bulunur sinir yoğunlugu her erkek zevk alır ama gay oldugunu düşünmesin diye dile getirmez penısınee hıç dokunmadan anusene yapacagın gusel bir orallaa boşaltabilirsiniz partnerinizi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Normal olabilir biseksüel de olabilir. Çünkü g-string denen nokta erkeğin anüsündedir (en azından öyle tahmin ediliyor) bu yüzden olabilir :) ama bir erkek getirip onun mipmesine de bişey demiyosa o zaman biseksüeldir :)

1|0
    0|0
  • biseksüel ola bilir...

1|0
    0|0
  • Sacmalama ya anusunu yalatmak istediyse illa gay mi olacak sacmalyin

1|0
    0|0
    • bir bayan olarak nereden nasıl zevk aldığınızı tam olarak bilmiyorum. saçmalamak değil sadece soruyorum.

• Milyonlarca erkek var hepsininde farkli farkli zevkleri var. Senin sevgilin %1 lik kisimda kaliyo herhalde. Bende nefret ederim anusle ilgili herseyden.. ama o bolgenin hitap ettigi kisiler var bnuda goz onnde bulundurmak gerekir.

• gaylik ile alakası yok oradanda emin ol çok zevk alınıyor tabi çok abartmamak gerekir

1|0
    0|0
    • soğuyorum ama :( bu benim hoşuma gitmiyor

• söyle o zaman ben bu bölgeni yalamyı sevmiyorum diye

• ve hala sevgılın lan bır zevkımız var onunda ıcıne sıcmayın boyle sorularla maymun musunuz nesınız

0|0
    1|0
    • içine sıçıldığını düşünüyorsan soruyu açıpta okumazdın üstüne cevap yazmazdın. maymunda sensin hayatta tek zevkin sex yapmaksa bir uzmana görünsen fena olmaz. kaybol şimdi.

• insan olan biziz de sen nesin onu çözemedim.

• ıyı tamam uzatma boklu gotu yalamaya devam et

• Offf be iğrenççççç

0|0
    1|0
  • iğrenç... miden bulanmakta haklısın

0|0
    0|0
  • o ne la nasıl bir fantezidir bu iğrenç

0|0
    0|0
  • neden gay olsun ki ? o seninkini yaladında sen zevk alıyormusun ?

0|0
    0|0
  • yalanması hoşuna gidebilir normalde.içine birşeyler girmesindende hoşlanması sakat bir durum:)

1|0
    0|0
  • ggayet normal bişey,tabi zorlamayla bişey yapılamaz.istemiyorsan söyle bunu ona

1|0
    0|0
  • -İpine- inme onun.

0|0
    0|0
  • iğrençsiniz...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...