Giysi varken sürtünme

ben geçen haziran ayının sonlarına doğru erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. onun üzerinde bir şey yoktu, benim altım kapalıydı, iç çamaşırı ve şort vardı. boşaldığında ise göğüs bölgeme boşaldı ve üstümde bir de askılı vardı fakat onda göğüs bölgesi dışardaydı göbek alt kısmı kapalıydi tabii askılıya da geldi boşalma. adetimi de temmuz ayında olmam gereken tarihte oldum. fakat burada hamile ihtimali var diye okudum bu ilişki yaşayanların, benim için böyle bir hamilelik riski vr mıdır, bilenler cevap verirse sevinirim.

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım siz şaka mı yapıyorsunuz yoksa ciddi misiniz? sevgilin iç çamaşırının üstüne boşalmış olsa yine anlam verebilirim biraz ama göğüs bölgesine boşalmayla hamilelik korkusu nedir allah aşkına? kaldı ki temmuz ayında da adet görmüşsün. biraz araştırın, bilgi sahibi olun lütfen böyle saçma sapan sorular sormayın.

0|0
    0|0
    • haklısınız merakımı yenemedim bir türlü ondan dolayı.

• mutlaka sorarım, çok teşekkür ederim

• rica ederim, iyi akşamlar.

Erkekler Ne Diyor 19

• eğer yumurtalıklarının ve rahminin göğsünün yanında bulunmasına sebep olan bir hastalığın yoksa sorun yok.eğer ki partnerin külot ve şort üzerinden hamile bırakabiliyorsa zaten şu anda memnun kaygısız gibi medyada yer alıyor olurdunuz :)

1|2
    0|0
  • meme şeklinde çocukların olacak :))))))))))

2|1
    0|0
  • Açık ve net hamile değilsin. Hamile kalma ihtimalinin en fazla olduğu zaman, adet gördükten sonraki 14-18 günler arasıdır. Diğer tarihlerde içine boşalsa bile hamile kalman kolay değil o kadar. Bilimsel olarak durum böyle. İmplantasyondan önce olması lazım döllenmenin.

0|0
    0|0
  • gögüslerinin arasından aktı şortunu geçti kilodundanda güzel bir manevrayla gecip rahmine yerleşti spermler sen hamilesim ve kezbansın (ismi kezban olanlar lütfen alınmasın)

1|1
    0|0
  • aga miletin tutup anüsünün içine boşalıyolarda hamile kalan olmuyo sen göğüsündeki spermlemi hamile kalıcan ki çıplak diyilsin olmaz öyle şey hatta lafı bile var...saçmalama kamuran g...den çocuk olmaz (şahin K.) :D

0|0
    0|0
  • üzerinize ceket atılsa bile hamile kalacaksınız nerdeyse..

0|2
    0|0
  • tshitten askılıdan hamile kalınmıyor öerak etme bir soru yok.SEvgilin eğer cinsel organının üstüne boşalsaydı bir ihtimal vardı o sorun ancak şimdilik birşey yok ...

0|0
    0|0
    • evet doğru dediğim gibi boşalma üst bölgeye oldu

• Mont falan giy bir dahaki sefere işini garantiye al.

0|1
    0|0
  • o kadar kolay değil hamile kalmak sen vagina içeri bir miktar girerse tamam ama girmezse hamile kalınmaz sen kendine stres yapıyorsun

0|0
    0|0
    • burada okuyunca o tarz yorumlar ondan öyle oldu

• emin ol onları yazanların hamilelikle hi,çbir bilgisi yoktur içe bir boşalma yaşamazsan sıkıntın olmaz

• tamam, teşekkür ederim.

• var, eczaneden bir test al:)

0|0
    0|0

• kesin hamilesin namus abidesi

1|1
    0|0
  • güzel fıkra :D:D:D

0|0
    0|0
  • giysiyle sürtünerek seks yaşamak istiyorum seninle

0|1
    0|1
  • 5 iz çocukların olucak artık anlatırsın babanızla surtunduk siz oldunuz

0|0
    0|0
  • Göğüs`e bosalmdan hamilemi kalinir canım ya :)

0|0
    0|0
    • hep merak işte.

• Haklisin ne diyim benimde merak ettim mesela goguslerinin durumu irilestimi :)

• Tebrikler ikiziniz oldu

0|0
    0|0
  • seni mahvetmiş :)

0|0
    0|0
  • içine boşalmadıktan sonra hamile kalma ihtimalin yok denecek kadar azdır...

0|0
    0|0
  • çocugunun ismini düşünmeye başla :))

şaka şaka kalmassın stres yapma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayatım göğüslerinden hamile kalanı henüz görmedim, çamaşırım ve şortum var diyorsun onlara boşalsa dahi hamile kalmazsın.

0|2
    0|0
    • teşekkür ederim cevap için

• imkansız

0|0
    0|0
Yükleniyor...