Doğuştan kızlık zarı olmayan kızlar !

Beyler böyle bir durum ile karşılaşsanız tepkiniz ne olurdu ? Ne düşünürdünüz ?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben böyle şansın derdim.. yani bırak bide inandıramassında kimseyi :)

0|0
    0|0
    • peki sen ne düşünürdün inanırmıyıdın, yoksa sallıyo mu derdin ?

• o zaman biz ölelimmm ya da hiç evlenmiyelim, zaten evlenince ölürsün

• Bu olgu yıkılır gider zaten kimse artık pekde takmıyor böyle şeylerii

Sende doğruyu söylemiyeceksin ozaman doğruyu söylesende inanmıyacaklarını varsayımı üzerinde durarsak tabi

Erkekler Ne Diyor 15

• şimdi kızlık zarı yoksa veya esnekse birşey olmaz diyen erkekleri geçin... her erkegin aklında kalır.. bu zar neden kanamadı diye.. başının etini yer durur.. karısıda dese birşey yapmadım esnek veya yoktu diye.. yine inanmaz inanır yapar kendi kendine sorar.. vay birşey olmaz olsa ne olur olmasa ne olur deyip gecmek kolay... sıkıyorsa o anı bir yaşayın.

0|0
    0|0
  • Babası müteahhitmi diye önce sorardım. :)

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum bu sevgilime inanmama bagli gunumuz kizlarinida gormuon mu kizlik zari saglam ama her halti yemis bu kiz bakire mi yani durust olduktan sonra muhim degil bunada inandirmak gerek

0|0
    0|0
  • Erkekler istediği gibi kadınlarla düşüp kalksın ama evlenicekleri zaman bakire diye tuttursun gerçekten çağ dışıyız kendi açımdan hiç sorun etmem ben onunla geleceği yaşıycam geçmişi okadar irdelemek saçma kendi hayatı

1|0
    0|0
  • sevdiğin evlendiğin insanı bir zar ile ölçmek bence doğru değil neden zar yok mantıklı bir açıklması varsa iyi bu konuları ciddi bir ilişki yaşanacaksa açıkca konuşulması gerekir

0|0
    0|0
  • Bakirelik takıntım yok

2|0
    0|0
  • yok öyle bişey kim uyduruyo:D

0|0
    1|0
  • her duyduğunuza niye inanıyorsunuz

0|0
    0|0
  • elinde belgeyle gezeceksin

0|0
    0|0
    • ne belgesi be

• çünkü kimse kimseye güvenmiyor maalesef öyle bir durum çok üzücü ilerde kırgınlık yaşatabikliyor ondan söyledim

• sen ne yapardın ben kabul etmezdim gönderirdim

0|0
    1|0
    • nereye gönderiyosun, sanki mal aldında iyade ediyosun, nasıl bir insansın sen ?

• doğuştan yok diyee birşey duymadım .. ancak esnek olanları var doğumda yırtılıyor

0|0
    0|0
  • Yalan söylemedikten sonra sıkıntı yok. Biriyle olduysa açıkça söylesin, kabul edelim.

0|0
    0|0
    • yalan söylemiyor gerçekten böyle olsa

• Sıkıntı olmaz. Hem dediğim gibi biriyle olmuşsa bile yeter ki saçma sapan yalanlar uydurmadan adam gibi anlatsın.

• olmayada bilir, çok sevdiği için zamanında bir yanlışta yapmış olabilir. o allahla kendi arasındaki sorun. ben benden öncesiyle değil benden sonrasıyla ilgilenirim. namus zardan ibaret değildir

0|0
    0|0
  • o ne lan :)))

0|0
    0|0
    • ananın ki

• aynı düşüncedeyiz seninle bakma karışık konuştuk ama

• tamam

• henüz küçük yaşında doğuştan olmadığına dair raporlar vardı elinde , bunu kendisi için bir lütüf olarak görüyordu, 22 yaşında evleninceye kadar dördü zenci tam 13 erkekle yatmıştı, ve oda birgün evlendi, ilk gecesinde kocacığım benim kızlık zarım yok biliyorsun raporlarım var diyordu.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Elinde belgeyle gezecen diyen kaptan mağara adamı çıkmış bile

4|0
    0|0
Yükleniyor...