Zevk alamıyorum. Kıza yalan söylüyorum. Ne yapmalıyım?

Ben bir erkek olarak cinsel birleşmeden çok zevk almıyorum fakat toplumda gay olarak görülmek istemediğim için kız arkadaşıma seks sanki dünyanın en güzel şeyiymiş, sanki ben sabah akşam onu düşünüyormuşum gibi anlatıyorum. Bu benim canımı çok acıtıyor. Sizce ne yapmalıyım, doktora gidip testesteron seviyemi mi ölçtüreyim?

Güncellemeler:
Bu kaçıncu kız, artık değiştire değiştire bir hal oldum.

1|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• onunla nasıl sevişiyorsun bende erkek arkadaşımdan şüpheleniyorum gay oldugundan ama ben anlaşıyışlıyım defalarca sordum hayır dedi onu anlayabilmem için bana bir kaç tiyo verir misin?

0|0
    0|0
    • Neyi anlatayım ki? Hafiften başlayıp sonra icraate geçiyoruz o kadar.

• Herkes anlayışlı değil ama.

• eğer o gayse onu üzmemek mutlu etmek için nasıl davranmam gerekiyor peki ben onu seviorum öylede kabul ediyorum değişmek zorunda değil kendimden fedakarlık yapmayada hazırım

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayrılmaya devam

0|0
    0|0
  • belki kızdan kaynaklıdır. ama git bir doktora

0|0
    0|0
  • bundan önce başka biri ile de aynı mı ? belki kızdan kaynaklı bir durum ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kızı değiştir :) kalitesiz sex adamı madam yapar :)

2|0
    0|0
    • Bu kaçıncı kız. Daha öncekilerde de böyle olmuştu, hep numara yapmıştım. Hepsi de erkek arkadaşlarımın kıskana kıskana baktıkları kızlardı. Ne yapmalıyım? Doktora mı gideyim?

• peki erkeklere karşı bir ilgin var mı? bu soruya cevap verme site buna hazır olmayabilir... kendi içinde çöz erkekler ile birlikte oluınca mutlu olacaksan, ama her zaman mutlu olacaksan, ilkinden sonra çökmeyeceksen, sadece keyif duyduğun şeyleri yapmanı tavsiye ederim.

• ya kız arkadaşını çok istemiyorsun ya da hormonlarda dengesizlik var bence

0|0
    0|0
  • baskasinla bir dene olmazsa doktora git.

0|0
    0|0
  • partnerinle arandaki bağla alakalı ayrıl daha cok ceken biriyle beraber ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...