Neden eli hiç vajinama gitmedi? Oral yapmadı?

nişanlımla sevişiyoruz imam nikahımız var. deli gibi sevişiyoruz gögüslerimi dudaklarımı üst bölgemi göbeğimi öpüyor ama alt kısma inmiyor ellerini dahi götürmüyor.ben bazen onun penisine dokunmak istiyorum başda dokunmama izin vermedi ama sonra temizlik yapmış dokunmama izin verdi bir iki defada ona oral yaptım ama o bana yapmadı. hiç görmedi daha vajenimi. Merakda mı etmiyor ben zorla götürüyorum ellerini bak ıslandı diye.penisini vajenime sürtüyor ama okşamıyor. Utanıyor mu? Tiksiniyor mu? Beni sevmiyor mu? saatlerce sevişiyoruz beni istiyor tutkulu belimi kıracak neredeyse ama anlamadıgım neden onu görmek istemedi? bakire oldugumda utanırım diye mi düşünüyor beni incitmek mi istemiyor? gögüslerimi çok begeniyor fiziğimide çok güzel oldugumu söylüyor ilk sevişitğimizde bana oral yapmak istemişti ben temiz değil diye izin vermemiştim olsun ben tiksinmem demişti ama ben olmaz demiştim ama ondan sonra ben temiz olsamda tekrar yapayım demedi dokunmadı bile SİZCE NEDEN DOKUNMUYOR

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• belki bazı şeyleri senin çok istediğini anladı ve bunu özel bir geceye saklıyor

1|0
    0|0
    • çok güzel anlamlı bir cevap umarım böyledir bilmiyorum keşke emin olabilsem

Erkekler Ne Diyor 19

• söyle bir dahaki sefere. izle. yaklasımını.

0|0
    0|0
  • dokunmaması sana olan saygısındandır. bazı şeylerin evlenince yaşanması daha hayırlıdır.

2|0
    0|1
    • ama ben ona yaptım yanlış mı yaptım

• nasıl sahip çıkayım ki saygımı mesafemi korumaya gerekyen sevgiyi vermeye çalışıorum o ne isterse o çizgide kalıyorum

• bu yeterli, sahip çıkmaz fazlasını yapmak değildir, aile olmaktır, çevrene bak ailene bak, onlarda saygı ve sevgiyi görebiliyorsan onada onu uygula fazlası gerekmez bile.

• Değişik bir durum gerçekten...

Çocuk evlilik sonrasına bırakmak istemiş bazı şeyleri demek ki. İllaki sevmemesi veya tiskinmesi gerekmiyor. Zorlama çocuğu. Belki de ileri gitmekten korkuyordur...

1|0
    0|0
    • nasıl ileriye gitmekten korkuyor zaten evleneceğiz ki

• bilmem kendisi biraz aşırı titizdir belki o yüzden dedim

• Titizlik sex başlayana kadardır... :)

Yok eğer psikolojik rahatsızlığı varsa ( temizlikle alakalı ) o ayrı bir mesele

• Gerdeğede birşeyler kalsın istiyordur.

0|0
    0|0
  • ne kadar detaylı anlatmışsın bir an seninle sevişmiş gibi hissettim kendimi

2|0
    0|1
  • o yapmıyor dediklerini en başından sana sormadan yapmaya başlasaydı senin için yine sorun olurdu. bu sefer neden böyle derdin

0|0
    0|0
  • empati yapamıyorum böle adamlarla

1|1
    0|0
  • tatlım belki sevmiyordur oralı ya da tiksiniyorda olabilir ama diğer türlü her şekilde seni yiyormuş okşuyormuş ama vajinanı ellememesi ilginç...

0|0
    0|0
  • gayet ne bir titizlik hastası,bence bu konuyu knuşmalısın onunla,yoksa psikolojik destek almasını sağlamalısın...

0|0
    0|0
  • her erkek o bölgeyi sevmez

bu arada yaşın doğrumu

0|0
    0|0
  • bana neden böyle hatunlar gelmiyor diye soruyor kendine insan tuhaf :)

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra yapacaktır o zaman saklar bu zevki

0|0
    0|0
  • nerede sevisiyosunuz belki birseylerden cekiniyordur otrami musait gormuyodur.

0|0
    0|0
    • onun evi ve yatagı evlenince orada yaşayacagız

• utanırım yapamam biz daha çıplak bedenlerimizi görmedik ve bribirimizin yanında giyinip soyunmuyoruz

• oda senden cekiniyodur o zaman

• Bence konuş onunla. Bize sorduğun gibi sor. Sonra gel bize de söyle sebebini.

0|0
    0|0
  • Sen ellerini tutup vajinana götürme sen direk aç o yumulur hemen

0|0
    0|0
  • hakikatende sorunları var partnerinizin ilk defaa boylee bişey duydum

0|0
    0|0
  • onun tecrübesizliğinden kaynaklanıyor. benim 2. durağım orası oluyor

0|0
    0|0
  • imam nikahı neye yarıyor hukuk olan ülkede imamın nikahı bozuk paradır :))) saf olmayın bu kadar

0|0
    0|0
  • seni sevmiyor ayrıl gitsin

0|0
    1|0
    • bunu nasıl anladın peki

• seven dokunur yalar ovalar seven sevdiğinden tiksinmezde ondan

Kızlar Ne Diyor 3

• Islak vajinayı yalamak istemiyordur belki zorla dokunuyordur bile

0|0
    0|0
  • yaşlar kaç

0|0
    0|0
    • 26 33 yaşlarımız bu neden ki

• merak ettim eğer gençse utanır diye

• nikah masasında hayır diyen damada şahit oldum. Nasıl güvenipte evlenmeden yaşıyorsunuz?Resmi nikah olmadan.

3|1
    2|2
    • 7 yıl oldu ilişkimiz

• Evet çok derin felsefik bir mevzuda, dünyada eşi benzeri olmayan bir cevap vermişsiniz. Kesinlikle benim kavrayışımın ötesinde.. Çok haklısınız. Resmi nikah şart, evliler hiç ayrılmıyor, evliler sonsuza kadar sevgi yumağı halinde yaşıyor, boşanmalar da zaten dış mihrakların işi aslında yok öyle birşey.

Soran gizli, ben buraya kadar sabredebildim. Sana bırakıyorum artık, selametle :D

• dahil olmadım deyip, olursanız pardonlu cevap vermemeniz lazım soran.

Yükleniyor...