Seks ve sevişme farklı şeyler mi?

Cinsel birleşme, ereksiyon olmuş penisin, vajinaya girmesi ile partnerlerden birinin kalçalarını vajina içerisinde sürtünmeyi sağlaması için, genelde penisin tamamını dışarı çıkartmadan ileri-geri hareket ettirmesi ile gerçekleşir. Bu yolla çiftler kendilerini ve birbirlerini, çoğunlukla orgazm ve ejekülasyon (boşalma) gerçekleşene kadar uyarırlar.

Sevişme ise genelde sadece seks’den çok daha ileri bir bütünleşme olarak görülür.

Sevişmek için çok daha ileri derecede bir yakınlık gerekmektedir.

Birbirini duygusal olarak sevmeyen iki kişi seks yapabilirken, birbirie aşık olmayan iki kişinin sevişmesinden bahsetmek imkansızdır.

link

bakireyim ve hayatımda bir kaç kişiyle cinsel yakınlaşmam oldu ama sadece bir kişiyle seviştim ve o sevişitğim kişi ile halen görüşüyorum ybana sadece yatakta seni seviyorum dedi.Eğer seks ve sevişme farklıysa ve insanlar sadece sevdikleriyle sevişebiliyorsa erkek arkadaşımın beni sevdiği konsunda emin olabilir miyim?

0|0
016

En İyi Erkek Görüşü

• sen bekire değilsin ki ? bakirelik sadece kızlık değildir ya yanlış biliyorsun bakire kız eline erkek eli deymemiş kız demektir o biraz zor ama en kötüsü öpüşmemiş kıza bakire denilir

1|0
    0|0
    • bakir erkek göster bende sana bakire kız göstereyim

• yaşa ve gör bakalım şeytanın oyunlarını

• yaşadım senden fazla şeyler yaşadım üni okudum evli kadın yatmak istedi nefsine hakim olacaksın bunu istersen yapabilirisin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• emin olamazsın. bunlar ansiklopedik bilgiler. gercek yasam da olgular faktörler olaylar hisler bazen uyumlu olmuyor. saniyesinde değişiyor çok sey.

0|0
    0|0
  • seks cinsel açıdandır, sevişme işe toplumsal açıdan. örnek vermek gerekirse, ferhunde hanımların toplumsal etkisinin bazal metabolizma hızı ile liv tylerın meme katsayısını çarptığımızda elde ettiğimiz sayı 1 den büyük ise o sekstir. küçük ise hiç seks olmamıştır

0|0
    0|0
  • sadece yatakta senı sevıyormu :) senın sadeece bedenını sevıyormus demekkı .. bunu acıkca soylemıs. senınle sexten baska baska bırsey ıstemıyormus ızlenımı uyandırdı bu cumle.. sex sevısme ıkısıde butundur bana ggore.. bırınden bırı olmadıgında tadı eksık olur. ve karsılıklı sevgı ve arzu duydugun kıs olursa tadından yenmez :)

0|0
    0|0
  • linki koymasaydın diyecekim ki, sen cinsellik kategorisinde xper almadan guru olmaya hak kazanmalsın, ama link ile alıntı olduğunu gördüm. bu kısa makaleyi okuduysan erkek arkadaşın neden sadece sana bir yerde seni sevdiğini söylemiştir anlamışsındır.

0|0
    0|0
  • o zaman bundan sonra millet birbirini sevip sevmediğini anlamak için yatağa girmeliler sevişirken seviyorum derse doğru ama normal günlük hayatın herangibi zamanında seviyorum derse yalan oluyor

0|0
    0|0
  • sex ihtiyaç sevişmede birbirini tanıma arzulama sex öncesi bir hazırlıktır.sexsin öncüsüdür sevişme kesinlikle ayrı degildir sexsin bir dalıdır sevişme bence..?o kişi seni sevip sevmemesini anlayamassın diherlerinden daha etkili sevişmiş sen etkilenmişin birde sexten sonra görmek lazım .?

0|0
    0|0
  • hayır sadece burdan yola çıkarak sevdiği sonucuna ulaşamazsın. hayatınızın geri kalan paylaşımlarına da bakmalısın. seks ve sevişmek aynı şey midir? bir erkek için aynı şey değildir. ama kadınlar genelde seksi anlatmak için sevişmek kelimesini kullanırlar.

0|0
    0|0
  • olamazsın çok zor bence sevdiği ile eşi olarak gördüğü kişi ile evlenmeden önce sevişme cinsellik yaşayan erkek bence o kişiyi sevmiyor evlenmeyecek demektir

1|0
    0|0
  • yani seninle s..kişmiyorsa seni sevmiyormu sence ?

0|0
    0|0
  • birbirie aşık olmayan iki kişinin sevişmesinden bahsetmek imkansızdır.yazmışsın yukarda zaten cevap orda

0|0
    0|0
    • bende buna inandım sizin fikirinizi almak istedim

• ben katılmıyorum sevmediğinlede sevişirsin çoğu sevişmenin sonu cinsel beraberliğe gidiyor...senin elamanda seninle ilişkiye girmek için demiş sen kendin diyorsun sadece bana yatakta dedi seni seviyorum diye bebeğim...

0|0
    0|0
    • hayır yatakta söylediğinde sevişmiyorduk ben sarhoştum onun dışında zar atıp biribirimize sorular sordugumuzdada söylemişiti

• samimi değil bence...

• Günümüzde o kadar haysiyetsiz ve midesiz var ki , seni sevip sevmediği gerçeğini senden başka kimse anlayamaz.

0|0
    0|0
  • Hayır emin olmazsın ama yatakta seni sevdiği kesin. İyi sevişiyorsun demek ki.

0|0
    0|0
    • hayır o ilkim ve ben seni seviyuorum diye haykırırken sarhoştum ve sevişemiyordum o bana karşılık ollrak söylüyordu

• O zaman olabilir diyelim.

• sevişme adı üsten önplan da sevgilerin duyguların olduğu şeyler.genel evdeki bir kadınla sevişemezssin ama hoşlandığın etkilendiğin biri olsun aşık olamasan da sevişebilirsin

0|0
    0|0
  • ne alaka ? çok saçmaa :D ben sevmediğim biriyle bile sevişebiliyorummm... o an gözlerini kapatt angelina jolieyle bile sevişebilirsin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...