Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu arkadaş?

Tutturmuşlar evlendiğim hatun bakire olucak diye, ama hayalini kurmuşlar evlendiğim kadın rus hatunu olucak diye. Aynı yorum genelde aynı kişinin dilinden çıkıyor, farklı kişiler değil. İronik!

0|0
5|32

En İyi Erkek Görüşü

• yatakta becerıksız kadını sevmez ayrılır, ıkı cılve yapsan tecrubelı görünsen bunları nerden bılıyon sen o* der yol verır:) bazen dusunuyorumda kadın olmak harbıden zor be:)

3|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 31

• İşin aslında böyle bir gerçekte var tabii. Bu yorumları yazanların çoğu yasak iyişkiyi ister ama iş yoruma geldiği zaman namus budalası olurlar. Bu tiplerden korkmak lağzım. İnsan mutlu olacak kişiyi bulmuşsa sorun yoktur. Bende bakirim. Tutucuyum ama kız hoşuma giderse sorun yok. Bu takıntı mahalleli ne der, el neder takıntısı yüzünden çıkıyor. Başkalarının bizi yönlendirmesine izin vermez isek sorun çözülür. Ben şahsen rusları begenmiyorum. Çok güzel kızlar ama iyi zevk vereceklerine inanmıyorum. Tez bozulurlar. Darmadağın olurlar. Ben haşin severim.

2|0
    0|0
  • Bütün hayatı boyunca birlikte olmak icin bir kiz arayip sonra is evlenmeye gelince bakirelik konusu ortaya cikar peki zamaninda yatrigin kiz evlenmicek mi nasilsa o bir tek benle yatmadi gibi ilkel bir dusunce boyle düşünen biri cok aşık olursa evlencegi kiz bakire değilse ne ugruna nelerden vazgecebilir merak ediyorum

2|0
    0|0
  • her hatunla yatayım evlendiğim insan bakire olsun mantığını isteyen hem cinslerim neyin kafası bu?

1|0
    0|0
  • He ya..bir de aynı kişiler kadınlar için " Ne istediğini bilmiyorlar " deyiveriyorlar emi.

1|0
    0|0
  • Biri gerçek hayat diğeri hayal... Mesela ben milletvekili olayım alayım 160000 TL maaş krallar gibi geçineyim istiyorum ama 1100 TL ye çalışmaya devam yani insan gerçekte yapmadığı yapamadığı erişemediği şeyleri hayalinde umar ister bu sex te olsun iş konusunda olsun yaşam standardında olsun ama... Birde gerçek yaşamı var orada hayal dünyasından çıkıp bakire kız isterim der anladın? (şimdi bana öyle böyle deme sen git başkası ile ilişki yaşa sonra bakir bir erkek ya da hiç evlenmemiş bir erkek niçin bekaret sorguluyo de? bence haklı ama sen tecavüze uğradıysan ya da başından kötü bir evlilik geçti ise SENİNLE AYNI FİKİRDEYİM zevk için birliktelik yaptıysan sana güle güle diyorum anladın? )

0|0
    0|0
    • rus hatunu karşına çıktığı zaman onada desene :)

• Ben yabancılarla evlenmem ki bu 1 ruslar neden çekici gelir? sarışın dalyan gibi olduğu için her erkek arzular sevmez sadece ilişki yaşamak ister bana 1000 türk erkeği getir 999 u ilişki yaşamak ister en fazla 99 u evlenmek ister anladın?

• Ben Bakirim sevdim kızda bir zahmet bakire olsun güzeliğinden çok kişiliğine bakarım (Dürst yalan söylemeyen sadık saygılı sevgili ) bir kız yani bende bu özellikler var ondan olsun dimi ama

0|0
    0|0
  • Dürüst görünümlü kız istemem. Harbi olsun. Bu işin diktireni var. Tersi ilişki yaşayanı var. Böyle sahtekeri olacağına doğrusu söylesin daha iyi. Hatasız kul olmaz. Evlenip boşanan tekrar evlendiğinde çok mutlu olan insanlar var. Namus sırf o değildir. Biz namusu dürüstlüğü oraya sıkıştırmışız.Öyle ise eşi, öleni kimse ile evlenmesin. Çünkü bakire değil.Sürünsün. Şeyini s...

1|0
    1|0
  • Erkek milleti her çeşitten ister. bekareti bende saçma buluyorum. Rus konusuna gelince ülkemiz de de ruslar kadar bakımlı ruslar kadar güzel ve açık görüşlü sosyal kızların olduğunu biliyoruz. Onlara erişebilmeleri için kendilerini geliştirmeliler. Öncelikle iyi bir tahsil düzenli bir maddi kazanım ve bakımına önem veren cool bir erkek tipi. Aksi halde kendileri de boş yaşarlar ve köyden örtülü bir kız alıp geçerler. Ne kadar emek o kadar kazanım.

1|0
    1|0
  • niye ki?, ruz kızları kızlık zarı olmadan mı doğuyor:D

1|0
    0|0
  • kişilik bozukluğu olduğunda ne istediğini bimiyordur

1|0
    0|0
  • isvicreli bilim adamları bile çözememişlerdir.

0|0
    0|0
  • Diyenin agzina terlikle vur gulum

1|0
    0|0
  • kiz hakli beyler

1|0
    0|0
  • la bunlar evlenecek bakire biriyle sözde el değmemiş olacak

bilmeyecek ki oh la laaaa :D

1|0
    0|0
  • ben bırıylecıktım da ne kadar bılgısı oldugunu oralseks yaptırarak anlarım sex bilgisi zayıf kız eline almayı bıle beceremez tecrubeli olan yalar yutar zaten bu tıp ınsanlapek yasıycan bısey olamaz cunku herseyı yasadıgından senın ona katıcan gecıcı ask duyguları bunlarda bı sure sonra bıter vebırakır gıder bundan dolayı herseyı fazlabılmeyen sav gerekırse bakıre kızlar tercıgımızdır

0|0
    0|0
  • Evlenecek hatunu bulsun da sonra konuşsun.

Bakire olsun diyen adamların büyük bölümü aslında bakirdir.

0|0
    0|0
  • Evlendiğim kadın rus hatunu olacak diyen hemcinsime daha denk gelmedim.

0|0
    0|0
  • ben bakire olmayan kızla evlenmem, ama sevişmediğim kızla da evlenmem. evlenmeden de bakire kızı asla bozmam. böylece paradoksal olarank evde kaldım :D

0|0
    1|0
  • yaw arkadaş insan tatlı olarak sadece balı öğrendiyse sürekli balı düşünmesi istemesi normal, sen niye rahatsız oluyorsun, bırak herkes kendi hayatıın yaşasın o rusuyla bakitesi ile mutlu olsun sende başkası ,ile

0|0
    0|0
    • mutlu olsun olsunda... toplum baskısı adı altında doğrusuzluk doğrularını bana empoze edip beni kısıtlamaya çalışmasın, yoksa banane çubuğunun hangi delikte olup olmamasından.

• Ettirmiyorum zaten ettirdiğim nerede çıktı. Söylediğim tek şey, empozeyi kabul etmediğim!

• o zaman diycek çok da bir şeyim yok :) ama hayat kimin söznünün ciddiye alındığım bir kararlar bütünü ...

• rus ve bakire olan yok mu? her rusa or... gözüyle mi bakıyorsunuz

1|0
    1|0
    • Rus'a o... diyen olmadı, bakire olmayanda o... değildir. ama rusların bakire kalmak gibi takıntısı yok ve geneli 15 yaşında zzaten cinsel münakaşaya girmiş oluyor.

• Iyi güzel hoş diyorsunda elalemin derdi senimi gerdi

0|0
    0|0
    • EVet. Bilmem kaç kişiyle birlikte olmuş rus hatununu amaç edinen herif bana sen otur uslu uslu bakire ol diye birşeyler empoze etmeye çalışıyor. Tabiki gerer!

• Niye kasıyosun kendini bırak rus kadın düşünsün o maĺın halini :)))

0|0
    0|0
  • Bunu diyen bakire mi değil mi ?

0|0
    0|0
  • Sizde de esmer, uzun boylu, kirli sakallı hayalı var ama 4 milyar erkek böyle değil. Bana bile razı olmaz zorun da kalıyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • adam hayatı boyunca dırdırından başka bir şey alamayacağı kadınedena en azından bunu istiyor..rus kadın oylemi beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
    • tekrar oku. asıl noktayı ve soruyu kaçırmışız sanırım

• eskiden aol vardı tanımadan selam gönderirdik ya da icq ya da mirc vardı yani hep sapıklık mı yoksa erkeklerin kızları tanıma kızlarında erkekleri tanıma ve geçici sohbet et araçlarmıydı..? yani ben sana selam bebğim naaaasssssıın desem taciz mi etmiş oluyorum bebeğim kısmını atlarsak..;)))

• hayıda konuşma amaçı ne olsu tanımaığın adamla

• Hepsi bir rolll duruma göre konuş tuturursan mokoko ahahahahahahahahaha isme bak pekmini-cik-cuk-cak-vok-vak haahaha:):) hani en iyi secte görelim cesaretini:):):):):):P:P:P::P:P

0|0
    0|0
  • böylesinle allah karsılastırmasın

0|0
    0|0
  • :) daha çocuk

0|0
    1|0
  • Takma kafana sen bakire ol ama Türk ol.

0|0
    0|0
  • niye bakire rus yok mu hiç yani :(

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 5

• Sabah sabah çok uzun yorum biliyorum ama düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Güzel bir soru :).Bir çok erkeğin çelişkisini öne atmışın ama aynı zamanda şunu katılmıyorum.Benim çok iyi bir rus kiz arkadaşım çok dindardı ve evlendiği kişiyle beraber oldu ve ondan önce hiç ilişkisi olmamıştı.Demek istediğim şudurki dünyanın her köşesinde hayatında sadece 1 kişiyle olmak isteyen insanlar var.Bunun rusu, amerikalısı , arabi, türkü yok ama bir çok konuda sana katılıyorum.Biricisi burada ''russians versus'' ruslara karşı türkler sorularına takılma.Bu sitede kadınları kızdırmak için bu tür sorular açılıyor.Aslında sizler rus kadınlarını yüceltiyor sanıyorken ben tam tersini düşünüyorum.Bu tür sorularda içlerinden hiç biri rus kökenli kadınla evlenirim bile 1 bile kere demiyor.Yatak arkadaşı olarak bu kadınları görüyor.Sizler türk kızlarını sevmiyorlar diye kalbinizden geçirirken ben ne düşünüyorum biliyormusun? Bu adamlar kadınları sevmiyor diyorum.Sanki rus kadınını seviyor türkleri sevmiyor gibi görünsede aslında o sorulara cevap veren adamlar kadınları pek sevmiyor.Ben onları ¨''kadınlardan nefret eden adamlar'' diye adlandırıyorum.Kadınları sevmiyorlar ve çok büyük ihtimalel kendi anneleriyle araları iyi olmayan erkekler olduğunu düşünüyorum.Kendi ailesindeki kadınları hor gören, kendi ailelerindeki kadınlarla ilişkileri kötü olan erkekler kadınlardan nefret eder.Bunu bu şekilde kamufle ediyorlar.Kadınları saygısı olan erkekler bu tür eylemler sergilemezler.Benim düşüncem budur.

2|0
    0|0
  • çok gülüyorum onların üstüne

1|0
    0|1
  • Aman*r ett bizde o erkekleri istemiyoruz zaten sorun yok

0|0
    0|0
  • nedir bu bizim kızların rusları kıskanma olayı abicim ya her rus kızı o*pumu ya da bozukmu ? denyo denyo konusma

0|0
    0|0
  • en iyisi bir bok bilmiyomuş gibi ondan öğrenmiş gibi yapmak sonradan profesyonelleştiğini farketirmek azıcık şeytansan erkeklerin aklı başından gider zaten aman erkek milleti yani :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...