Cinsiyet değiştirme hakkında

ben bunu düşünmüyorum fakat kafama takılan bazı sorular var çünki bazı trans kadınlar( cinsiyet değiştiren erkekler ) çok güzel olabiliyo ya da erkek olduğu zmandan izler taşıyabiliyo ses olsun yüz hatları olsun filan ama bazılarıda sanki kız doğmuş gibi oluyo bu hormon miktarıyla alakalı bir durummu yoksa hormonu aldığınız ülkeyle alakalı bir durummu çünkü yabancı ülkelerdekiler çok güzel oluyo ve cinsiyet değiştirdiğinin farkında bile olamadığınız insanlar olabiliyo bucinsiyet deği,ştiren çift kafamı karıştırdı mesela hormonu çok almak ya da iyi hormonla alakalı bir durummu

Güncellemeler:
kız güzelliği olan erkekler diye bişey var halk arasında genelde yakışıklı olurlar fakat hiç bir zaman erkeksi durmazlar bu tipler için soruyorum

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle düşünelim, bazı kadınlar erkeksidir ve kıyafet değişikliğiyle bile kısmen erkek görünümünü yakalayabilirler. Bazıları ise fazla kadınsı olduklarından tır şoförü moduna soksan yine kadınsıdır.. mutlaka hormonal dengeyle alakalı bir durum var fakat birazda görsellikle alakalı.. bebeksi erkekleri ve k.vadisi Mematiyi düşün :).. bebeksi yüze sahip erkeklerin hepsinde hormonal bir durum olmasa da kolayca bikaç operasyonla daha fazla kadınsı gösterilebilir ve güzelleştirilebilir.. Lakin Memati için dünyanın tüm plastik cerrahlarını ameliyathanede topla başarı % si düşük.. :)

Not: Memati çok çirkin kadın olur laann :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• link :DD:D:D:D:D:

0|0
    0|0
    • bunu yapıcağınız tahmin ettim ben bunda daha çirkinim diyebilirm

• çevrendekiler tip meraklısıdır

• doğru diyosun bu ön yargımıı yurt dışında yıkıcağımı düşünüyorum yabancı biriyle evlenirsem evlenirim ama türkiyeden olması için baya bir hatta yıllarca düşünmem lazım

• buna biz değil doktorun karar verir türkiye de de başarılı ameliyatlar yapılıyor tabi seçimin ve maddi gücüne bağlı bu da yalan yanlış bilgi alma burdan uzun süren bir süreç cinsiyet değiştirmek

0|0
    0|0
  • valla hiç daha önce cinsiyet değiştirmedim. değiştiren yakınım da olmadı. e ameliyatına giren doktor yakınım da olmadı. bilmiyorum ki :)

0|0
    0|0
  • Bana çok yapmacık geliyo her türlü belli oluyo yani.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gerçekten belli olmayanlar olabiliyor. ama tipte önemli sana kadınlık yakışıyormu ? gerçekten ciddi cevap verdiğime inanamıyorum ama istediğinde özgürsün..

0|0
    0|0
  • Ben senin cibiliyetini ...

0|0
    0|0
  • Değiştirene bağlı.

0|0
    0|0
    • diyosun bir kaç örnek verebilirmisin mesela yabanacı ya da türk

• Desene yakında pembeli göreceğiz seni. Sayende, belki pembelere musallat olan abaza erkekler, yaptıklarından vazgeçer.

0|0
    0|0
    • ben meraklısı değilim özenti durumum filanda yok sadece merak hormonla her şey mümkünse ben hulk hogan gibi kaslı olabilirm mesela

Yükleniyor...