Bazen okuyorum bu sayfada ve beni çok düşündürdü!

bazen bu sayfada okurum arkadaşların yazdıklarını bakir olmayan erkek başka biri ile evlenmesi hakkı yok diye baze bayan kardesler yazanlar bile var!

yaşım 33 şu an 23 yaşımda evlendim 26 yaşımda ayrıldım. ben bir evlilik yaptım bakir değilim ve eski esimde bakire degildi cünkü oda benden önce evlilik yapti.boşandimdan beri ne sevgilim oldu nede ikinci evlilik yaptim cünkü birinci evlilimden hayal kiriklina cok uğradım eski eşim bana cok sorun yaşatı ve temiz kalblimi kullandı hatta beni ağlatı günler bile oldu.ama son günlerde bu sayfada okuduklarım düşündürdü beni çünkü nedeni hadi diyelim karşıma hiç evlenmemis hatta sevgilisi olmayan biri çıktı o zaman ona ne demeliyim benle evlenmek istiyorsa kusura bakma ben bakir değilim sen daha iyilerine mi hak ediyorsun demeliyim? ya da her seferinde bir bayana sormalimiyim ilişki hayatı olupta olmadini ben böyle şeyler den sormaktan utanirim! Çünkü sonuçta orta da evlilik var eğer sevgili arasaydim boşandığım zamanlar sevgilim olurdu ama olmadı ben istemedim çünkü yeniden evlendim de eşimin bana karşı soğumasını istemem!

Arkadaşlar sizin düşünceniz ne böyle konularda?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bu tarz yorumlar hiç okumadım kadınlarn bakire olmamasıyla ilgilenen insanlar bolca var ama genelde erkeğe laf söylemezler neyse ne de bence kimsenin bakireliği bakirliği kimseyi ilgilendirmez ! bunun evlilik için bir ayrıntı oldugunu bile düşünmüyorum açıkçası.insanlar kafalarını yorganın altından çıkarıp huzur mutluluk arasalar keşke

0|1
    0|0
    • ben bildim halde eski eşim bakire olmadini onu yine de sevdim ben onun bakire olup olmadığını değil hayalindeki kadın sandım için wvlendin zaten eğer bakireliye değer verseydim demekki onu sevmiyor musum.

Kızlar Ne Diyor 3

• biizm bakir olmayıp bakire isteyenler dediğimiz kişiler evlilik yapmadan gününü gün eden her önüne gelenle yatan ama yinede bakire isteyen kişiler.

0|1
    0|0
    • hmm anladım

aslında öyle tür erkekleri bende sevmem zaten ve çok şükür öyle huyum yok benim

• bilmiyorum. ama onlarda haklı. her 2 haftada bir kadın düzmeye giden adamlar bakire kız arıyor. onlar bu saçmalığa söylüyorlar. bakire takıntın varsa ille bakire istiyorsan sende bakir olmalısın. ama bakire olcak illa diye bir takıntın yoksa hayatı yaşa boşver.

0|1
    0|0
    • zaten öyle erkekleri ben sevmem hatta dövesim gelir.

çok şükür şimdiye kadar öyle huyum olmadı çünkü ben ALLAHIMI üzmeye hakkım yok ben hep böyle düşünürüm.

• Evlenip ayrilmissin bunu bilip gelir herhalde sana gelen, cinsel yasamini sorgulamana gerek yok.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Erkek de bayan da edepli olmalı. Bakirelik kadar bakirlik de önemli. Bakire olmayan bir bayan yerine, hep söylerim, evlenmiş boşanmış bir bayan benim gözümde daha değerlidir.

Sen evlenip boşandığın için bakir değilsen, bence hiç sorun yok. Ama evlilik öncesi veya sonrası gönül eğlendirme adı altında şeyler yaptıysan, sana ancak gönül eğlendirmiş kızlar yakışır. Buna yakın bir ifade Kur'an'da geçiyor.

0|1
    0|0
    • yok kardeşim öyle huyum yok benim cok şükür ne bilim işte millet öyle yazınca beni çok düşündürdü bu durum.

• Bence canını sıkacak, düşünecek bir durum yok. Sen anlaştıktan sonra, elbette namuslu, belki evlenip boşanmış belki hiç evlenmemiş bir bayanla evlenebilirsin. Bu senin en doğal hakkındır.

• yani kardeşim haklısın zaten ben büyük konuşmayı sevmem bakire olsun da demem ben onu sevdikten sonra öyle şeylere kafama takmam.

işte sadece böyle durumlar düşündürdü beni

karşıma biri çıksa zaten ona bakire olup olmadığını da sormam utanirim öyle şeyler den sormaya.

hem bana bir erkek olarak yakışmaz öyle şey sormaya.

Yükleniyor...