Kapat

Eski sevgilinin birini bulması

En son yaşadığım ilişkimi anlatmak istiyorum ..Geçen sene bahar aylarında biriyle tanıştım tanışma faslı falan işte neler yaparsın nasıl vakit geçirirsin nelerden hoşlanırsın.. gayet iyibir başlangıçtı hatta bana göre oldukça iyiydi kendi kendime niye bukadar iyi diye sormaya başladım daha en başta..eski ilişkilerden açılmıştı mevzu ben en son ilişkimi anllatıım 5-6 sene önce bir ilişkim olmuştu ve 3 sene sürdüğünü söylemiştim ...oda daha önce iki kişiyle evlilik düşündüğünü fakat gerçekleşmediğini çünkü çok kıskanç olduklarını söylemişti..tanıştığımızın 4 ya da 5.ayında başbaşa kalma fırsatımız olmuştu o gün işte benim için çok kötü oldu gerçekten çünkü onun bakire olmadığını öğrenmiştim...tüm hayellerimin yıkıldığını hissettim çünkü onu ilk gördüğümde onun benim için önemli olacağını hissetmiştim iyi saf ve temiz gibi görünüyordu yaş olarakta aramızda 10 yaş var ben 30lu yaşlardayım yani aklımın ucundan bile geçmezdi böyle bişey...o gün ben istemedim beraber olmak fakat o ben eminim fakat sen emin değilsin galiba dedi...neyse o günden sonra bir kaç gün tabi yine konuşuyoruz ama ben çekildim hayal kırıklığımdan dolayı düşünmem gerektiğini söyledim ona bir kaç gün içinde bana kararımı söylemem için buluştuk nasıl oldu dedim yani sen görünüşte öyle biri gibi değilsin yani bunu bu yaşta yaşayacak biri değilsin en azından... ne zamandır bakire olmadığını sordum 2 senedir dedi... daha sonra bir sevgilisi daha olmuş benden önce onunla ilişkin oldumu diye sordum... daha çok bu soruyla ilgilendim yani hadi biri kandırmış bunu yapmış bir yanlış ondan sonra pişman olmuştur akkıllanmıştır dedim...yok olmadı diyince tamam dedim bence sakıncası yok fakat benim için zor bir durum bunu atlatmam için zaman vermen gerek dedim o süre içinde tabiki buluştuk ilişki devam etti biraz uzak olduğumuzdan dolayı yaklaşık 60km mesafe var aramızda ben tabi her hafta gidiyorum o gelemiyor maddi sorundan dolayı telefonlar falan görüşüyoruz mesai saatleri dışında...bu arada evlilik muhabbetleri falan yapıoruz ona soruyorum oda işte 1 sene dolsun ondan sonra falan neyse bundan 3 ay önce 1 senemiz dolmuştu beni artık rahatsız eden olaylar oluyordu işte uzak olduğumuz için sürekli görüşemiyorduk telefonlar açılmıyordu erken yatmalar birde faceden bir sapığı bana bir mesaj atmıştı onu kötümser tarzda..tüm bunların baskısı altında hissettim kendimi ve artık evlenmemiz gerektiğini söyledim ...ben bu konuda baskılar yaparken çok fazla kıskanmaya başladım engelleyemedim kendimi ve o yüzden kavga ettik ve benden ayrılmak istediğini söyledi her ne kadar özür dilesemde yalvarsamda telefonlarım açmadı bu geçtiğimiz Nisan ayında oldu ve şimdi bir sevgilisi var ..En son Yaptıklarım için üzgün olduğumu söyledim ve hayatında inş.dilediğin olur dedim ona da cevap vermedi tabi... Çok uzun oldu farkındayım :) eğer olurda okursanız ... kızlardan ve erkelerden yorum bekliyorum siz bunu nasıl yorumlardınız...?

Güncellemeler:
Bir çoğunuz yazıyı uzun olmasında dolayı okumuyacak ama ben yine ilave yapıyorum :) Bu arada faceten beni engelledi ve tabiki fake hesaptan takip ediyorum ... benim onu çektiğim resmi face te paylaşmış ve benim ona aldığım bir elbiseyi şimdiki sevgilisiyle buluştuğunda resim çekilmiş onuda face te paylaşmış...nasıl bir mantık bu ?

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• bence sen en doğrusunu yapmışşın sana söylencek bişey yok. kızın duyguları son zamanlarda değişmiş gibi bence bu yüzden senden ayrıldıktan sonra bişeyleri erken yaşamaya başlamış. takma kafaya boşwer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• fıttırma sebebidir...sadece başlığa göre yazdım kral çok uzun okuyamadım başım ağrıyor :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...