Garip bir partnerim var bundan rahatsızlık duyuyorum beni anlaması gerekli ama ne yapmalı?

Görünüş olarak sade ve efendi bir çocuk çevremde ki bütün kızların gıbta ettiği böyle zamanda böylesine ince, dürüst, mert bir çocuk bulamazsın dedikleri kişi. İlişkimiz normal boyutlarda fena değil monotonlaşan ve buna haz kazandırmaya çalışan iki tecrübesiz çiftiz. Bir kaç aydır cinsel yönden de birlikte olmak istedik kabul ettim. Lakin onun hiç bilmediğim bir yönünü keşfettim, partnerimle yaklaşık 30 dk gibi seviştikten sonra eline aldığı iç çamaşırlarımı önce kokladı, ardından kendisi giymeye başladı. garip bir şekilde izlemeye koyuldum ardından yatağa uzandı ve gel üzerime dedi. Bir an hoşuma gitti gülüyordum üzerine uzanarak öpüşmeye başladım sonra bir kız gibi konuşmaya davranmaya başladı okşa beni, ye beni, ısır beni gibi sözler söyledi bir an bir eşcinselle birlikte olduğumu sandım bunun hoşuma gitmediğini söyledim ama onun hoşuna gidiyormuş bu durum şimdi devamlı böyle olsun istiyor ama ben istemiyorum bana garip geliyor artık bu olay bu yüzden cinsellik sayfasını hayatımda kapatmalıyım diye düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|22

En İyi Kız Görüşü

• Cevaplara baktım da sadece tepkisel yorumlar. Iyy iğrenç diyenler. Kah kah çok komik diyenler filan...

Kimsenin kimseyi cinsel yönelimleri farklı olduğu için aşağılamaya hakaret etmeye ötekileştirmeye hakkı yoktur. Önce bunu bir öğrensek iyi olacak

Gelelim konuya: Sevgilinin Gay'likle filan ilgisi yok tatlım. Bu eğilimde olanlara CD (cross dresser) denir. Aşık oldukları kadına olan hayranlıkları o kadar aşırı uçlardadır ki gaza geldiklerinde bir an "O" olmak isterler. Sana olan hayranlığı ve şiddetli duyguları ortaya çıkınca sen olmak isteyip senin giysilerini giyip sen gibi (yani kadın gibi) konuşması filan da bu yüzden. Genellikle aşırı duygusal erkeklerde görülen bir durumdur. Nadiren sevgilisine aşırı tutkuyla bağlı kadınlarda da görülür. Ama bu kadınlar Lez filan değillerdir. Sadece CD 'dirler

Tabi karar elbette senin ama etraf duygusuz kütük gibi adamlarla doluyken ben bir daha düşün derim sana.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Biz buna Crossdresser diyoruz.

Bunun anlamını açıklayan net bir yazı var okumanı tavsiye ederim.

Karşı cinsin kıyafetlerine düşkün olan çoğunlukla heteroseksüel olan kişilerdir. Kadın giysileri giymekten hoşlanan erkek veya erkek giysi/aksesuarlarıyla erkek gibi olan kadınlardır da diyebiliriz aslında.

Eşcinsellik gibi bu konuda ülkemizde tabudur ve her konuda olduğu gibi bu konuda da "ucuz, bedava seks, zevk " uğruna çarpıtılarak kullanılmaktadır. Her jartiyer takan, külotlu çorap giyen CrossDress değildir. Heteroseksüel çiftlerin karşı cinsin eşyalarını kullanarak yapmış oldukları seks " fantezi "den öteye gitmemektedir.

Crossdresser'in illa erkek olması şart değildir, kadın crossdresser'larda vardır. Ayrıca her crossdresser'in transeksüellikle ilgilisi olmadığı gibi her crossdresser'da gay veya lezbiyen değildir.

Müşterilerim arasında CrossDress'lerde oluşmaya başladı ve elbetteki en sağlıklı bilgiyi kendilerinden alıyorum. Öyle saçma sapan bir tutku, fantezi değil onlar için... gayet ciddiler , iş hayatlarında başarılılar ve kendileriyle barışıklar. Çok değerli bir müşterimin şu söylediklerini paylaşmadan edemeyeceğim :)

" Nasıl ki kadınlar erkeklerin pantolununu , kravatını, ayakkabılarını giyip, erkek gibi kısacık saçlarını kestirebiliyorsa bir erkekte bir kadının çorabını, eteğini giyince neden yadırganıyor ? Bunu yapan bir erkek ille de gay olmak zorunda mı? "

Bu sözler evli bir CD'ye ait ve eşi de bu durumundan haberdar . Çoğunlukla ayıp, utanılacak bir şey olduğunu düşünüp kendi içlerinde yaşayan CD'ler için bu durum dünya cennetten başka bir şey değildir :) ... daim olmasını diliyorum.

Beyaz yakalı iş hayatımda yıllarca erkek gömleği giyip, kurumsal giysi kuralları nedeniyle kravat takmak isteyip ama takamayan, gençliğimde saçlarımı daha iyi kesiyor diye erkek berberine giden bir kadın olarak böyle bir tutkunun bana tabu olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Hiçbir şekilde lezbiyen değilim , gayette heteroyum :) eğer kafanızda soru işareti oluştu ise diye söyledim.

Kimseye zararı olmadan sadece giydiği, taktığı aksesuar ile mutlu olan insanları dışlamak, tüh! kaka! demek ne kadar saçma değil mi?

Dustin Hoffman'ın Tootsie adlı bir filmi vardı hatırlar mısınız? Çok keyifli, eğlenceli, duygusal bir filmdi. Her ne kadar Tootsie zorunluluktan kadın kılığına girmiş olsa da yapılan şey tam bir CD durumuydu.Yanlış hatırlamıyorsam gay bir abisi ona yardım etmişti ve Tootsi halini alana kadar da şekilden şekile girmişti. :)

ALıntıdır.

0|0
    0|0
  • napacaksın cınsellıgı kapatıp kız kızamı takılacaksınız,yol ver herıfe bak hayatına,hangımız hergun bır essekle karsılasmıyorkı

0|0
    0|0
  • iç çamaşırı fetişisti olabilir buraya kadar gayet normal ama sonrası biraz tuhaf. kendisi ne kadar bundan hoşlandığı belli etse de çok normal bir durum değil, kendisi de bunun farkında değil sanırım. e bir kadının da bu durumdan rahatsız olması çok normal.

1|0
    0|1
    • Fetish olduğunu söylüyor çamaşırlara ama onlarla sevişerek bir kız rolüne girmesi farklı bir saplantı oluyor

• kesinlikle, bu farklı bir eğilim. bunun seni rahatsız etmesi de çok normal. anladığım kadarıyla konuştuğunuzda da geçiştirir şekilde, büyütmemen gerektiği yönünde konuşmuş. bence bu duruma müdahale etmelisin.

• bu eğilim çok rahatsız edici gerçekten

• Vay anasını sayın seyirciler. Dünyada neler oluyor...

Ya anlamadığım sizin gibi kızlar neden bu türleri bulur. Memlekette o kadar çok normal erkek dururken. Adam bildiğin Bisexüel. Hatta Bisexüel değil de neyse ...

Bu işte devamlılık varsa cinsel eğilimleri başka yöne kayıyor demektir. Uzak durman faydana

0|0
    0|0
  • eş cinsel değildir. özenti işte.. :)

0|0
    0|0
  • içinde varmış çocuğun :D

0|0
    0|0
  • Ne bekliyodun ne çıktı puhah :D

0|0
    0|0
  • Herif sağ gösterip sol vurmuş :/

0|0
    0|0
  • Harbi cok sertmis iyyk

0|0
    0|0
  • cınsellık sayfasını hayatında kapatmamalısın cunku cınsellık doğal bır ıhtıyactır ama arkadaşını yaptığı fetısh tarzı bırsey gıbı geldı bana davranışları bır escınsel de pasıf olan tarafı andırıyor ılgınc bır durum

0|0
    0|0
  • Eyvahlar olsun onun efendiligi delikanliliktan degil nonoşluktanmış bana yönlendir tokat manyagı edecegim

0|0
    0|0
  • bence araya erkek alalım de bakalım tepkisi ne olacak?

0|0
    0|0
  • la ne sapıklar var arkadaş...

0|0
    0|0
  • haahahahaah laaaaan sandalyeden düştüm :D:D

0|1
    0|0
  • Bize gelmiyor ki böyle kızlar hep mallara gider

0|0
    0|0
  • senin bu arkadasın kadınlıga merakı var galba

0|0
    0|0
  • Olmaz kardeşim bırak gitsin, o karekterde bir adamla dakika durman hata...

0|0
    0|0
  • Sevgilin bisexual olabilir bence oyledir :)

0|0
    0|0
  • ayrıl sende ne uğraşıyorsun

0|0
    0|0
  • Önüne gelen dalga geçmiş... yuh olsun burada dalga geçene..

Bu tip şeyler insanların seçimi değil, bir nebze olsun anlamanız gerek bunu..

Bende mesela ayak fetişiyim ve millet yadırgıyor gereksiz gereksiz... Uyuz oluyorum böyle tavırlara..

Siz de eğer onu bu haliyle kabul edemiyorsanız, onu incitmeyecek şekilde başka bir bahane bulup ayrılın, artık onu sevmediğinizi söyleyin vs.. Ama bu tutumundan dolayı ayrıldığınızı söylerseniz kendi kimliği ile ilgili çelişkilere düşer ve çok sıkıntı çeker. Ona bu zulmü etmeyin..

Ya onu olduğu gibi sevin, ya da müsade edin..

Şahsen, eğer ayak fetişi olduğumu yadırgayan ve burada yazan kız arkadaşım olsaydı defolsun gitsin derdim açık ve net. Beni ben olduğum için seven biri olmalı..

0|0
    0|0
  • hayırlı olsuuuunnn bir tane topunuz olmuş :)))) nerden bulursunuz böyle tipler site abazanları varken hemde

0|0
    0|0
  • sok g.tüne hıyarı bak bidaha deniyormu öyle şeyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O ne oyle be tek kelimeyle igreeenncc :S Sen bence cinsellik sayfasini degilde o adam'mi madam'mi ne oldugu belli olmayan insanla olan sayfani kapat derim:S Yani ben olsam oyle yapardim..

0|0
    0|0
  • o kadar çok beklemiş yazık birden kafayı sıyırmış :D

0|0
    0|0
  • sanırım böyle bisiyle karşılaşsam o an donup kalırım... vayy be neler varmış :D

0|0
    0|0
  • iğrenç bir şey allah kurtarsın bacım

0|0
    0|0
  • oha yani ayrıl gtsin ne uğrasıyosun yaa

0|0
    0|0
  • Cok.korlunc birsey okurken urperdim. Degistirmeyede calissan tamam dese bile hep olucak o istek icinde. Belki disa vuramadigi icinde aranizda tartismalar cikabilir.

0|0
    0|0
  • bunun gaylikle alakası olabilirde olmayabilirde ama gerçek şu ki cinselliği o şekilde yaşamayı seviyor. buna ket vurmaya değiştirmeye kalkarsan ilişkinizde ilerrde sorunlara dönüşebilir. ortak bir noktada buluşmayı deneyebilirsiniz derim . ama bazen sadece sevgi yeterli kalmaz. cinsel tatminsizlikler uzaklaşmalara sebep olabilir. zor bir durum seninki

0|0
    0|0
    • Gay olduğunu sanmıyorum kendiside olmadığını söylüyor kadın çamaşırlarını seviyorum diyor

• fantazisi olabilir yadırgamadan yargılamadan yaklaş. ilişkinizin diğer yönlerinde sıkıntı yoksa sorun etmemeye çalış derim

• ağzını ara bakalım arka sağlammı sneinkinin,hevesliysen sunu penis alalım bende seni becereyim de kabul ederse durum vahim,ne yapacağıan kendin karar ver

1|1
    0|1
Yükleniyor...