Bu kızla ayrılmalı mıyım yoksa devam mı etmeliyim?

Arkadaşlar bir kızla tanıştım 1 ay önce 2 hafta önce çıkmaya başladık ve sinemaya gittik öpüştük seviştik yapmadığımız kalmadı ilişkiye girmedik geçen şehir dışına giderken bana oral yaptı ağzına boşaldım tükürdü gerçekten tecrübeli ama ilk senle yaşadım diyor tabi bende bunu yemedim eğer bu kızla uzun bir şekilde çıkarsam büyük ihtimalle başıma kalır çünkü bakire değil ve çok zeki bir kız bende diyorum ki eve gelcek bu hafta güzel bir sevişip oral yapıym ve ağzına boşalıym sonra da ayrılayım siz ne diyorsunuz ? Kullan demeyin başıma kalırsa altından kalkamam ailem bulunduğumuz şehirde çok iyi bir yere sahip amcam ticaret odası başkanı ? Siz olsanız ne yapardınız ? Cevaplarınız için teşekkürler

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• tam bir i*neymişsin sen

2|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Dünyada ne çok pislik varmış, bunları yapan, yaptığına utanmayıp, açık açık da anlatan.

1|1
    1|0
  • sen hayvanın tekisin

0|1
    1|0
  • Olur mu ya belki gercekten senden hoslandi bu yuzden sana yakin olmayi secti, bence oturup sohbet edin birbirinize duygularinizi acin bence sen kiza tam anlamiyla tanimiyorsun

0|1
    0|1
  • kizlar acitasyon yapmayin kiz cokmu masum ya

1|2
    0|0
  • Oha öküz seni

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kız arkadaşın seni seviyor die herşeyi yapmış olamazmı? bu kadar da olmaz ya

2|1
    0|1
  • Kullan at diyorum.

0|0
    1|1
  • Onu öyle bir s*kki, feleği şaşsın.

1|0
    3|1
  • kız tam or*spuymus acıma s*k onu

1|0
    4|1
  • dostum kız milletini kullanıp atacan baska bir ise yaramazlar kız zeki ise hic bulasma kız safsa kandır kullan sonrada terk et

0|0
    6|1
  • Okutur o seni, gittigi yere kadar devam et,

Sonra kan tehlikeli bolgede toplandiginda basini taslara vurursun.

sadece iyi korun...

0|0
    0|0
  • zahmet etme bana yollla :D

0|0
    1|1
Yükleniyor...