Arkadaşlar eşcinsellik hastalık midir?

doğuştan gelen birşey midir ? nedir ? şu anda seslisohbet sitesinde sohbet odasında konuşulan konu sormak istedim ? keyfi mi hastalık midir ? bence (ALLAH) iman bilen insanlar eşcinselliğe yönelmez !

Güncellemeler:
Güncelleme için k bakmayın ama ! bu site harbi cocuklarla dolu ya ! profesyönel sohbetçi olarak su anda verilen cevaplara acıdım ! Sorulara degilde yargılamayla ilgileniyorsunuz.mutabik olmamız imkansız !

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• ben hastalık olduğunu düşünüyorum ama bunun nedeni bence ne yetiştirilme tarzı ne de hormonlar başka bişey var ama ne olduğu bilinmiyor... kafamı en çok karıştıran konulardan biri de bu... ayrıca cinsel tercih diye bişey olmaz yönelim vardır ve yönelim hiç kimsenin elinde değildir burda mutlak hakimiyet yaradana aittir ama kafamı karıştıran da Allah niye lanet ettiği bir yönelimi insanın bilinçaltına yüklüyor onu o şekil programlıyor ama benim burdan tek anladığım Allah insanı imtihan için eşcinsel yaratıyor zaten adım atmamız imtihan dünyaya gelme nedenimiz de... yani eşcinsel yönelim verip sınıyor acaba eşcinselliği yaşayacak mı bunu kabullenip normal görecek mi yoksa lanet ettiğimi gözünün önüne getirip bundan sakınmak için sabredecek mi diye, yani Allah eşcinsel olmayı değil (ki zaten bu insanın elinde değil) eşcinsel yaşamayı bunu eyleme dökmeyi yasaklıyor bu ikisi çok farklı karıştırılmamalı... bu benim anladığım ama açıkçası...

0|0
    0|0
    • Allah escinsel hayvanlari ne ile sınıyor peki?

• Allah hayvanlari escinsel yarattigini kabul ediyorsun yani?

• escinsel yaratmasa hayvanı faydası olmayacak mı bize, escinsel hayvan neden yaratır tanrı. Hadi bizi sınamak icin oyle yarattı bazılarımızı diyelim o da ne kadar mantıklı yine tartısılır ayrı mevzu, escinsel hayvani ne diye yaratir? Bakipta kafamiz karissin diye mi?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Yarım doktor candan yarım hoca dinden eder eder demiş atalarımız. Burada hiç birimiz din alimi değiliz. Fetva verecek halimiz yok. Burası Kızlar Soruyor sitesinin cinsellik bölümü. Din gibi kutsal konuların geğiğe vurulması her şeyden önce dini inançları olan kişilere ve elbette bizatihi o dine karşı büyük saygısızlıktır. Sen bu kafayla geneleve elinde seccadeyle gidersen şaşırmam. Önce saygı. Hele konu kutsal değerler ise 2 kere saygı lütfen

Çok mu merak ediyorsun? O zaman bu konularda ilmi derinlikleri olan gerçek ve doğru bilgileri veren sitelere gitmen gerekir. Burası yeri değil.

Mesela şu linke bak link

0|1
    0|0
  • Allah iman bilen insanlar yönelmez bunlara diyosunuz amaa peki siz neden bu saatte şu mübarek günde bu tür konuları konuşuyorsunuzz? daha derine de giriyorlardır kesinn..Bence hiç bir zaman büyük konuşmayın..

0|2
    0|0
    • yAa sabır Ben KonusmuyOrum 1! sesli sohbet siteleri binlerce kisi ile doludur.bende bir sohbetçi olarak odadaki konuyu sormak istedim ! ben konusmam bu tarz seyler

• yaa Siz harbi problemlisiniz ! ben soruma cevap istiyorum ! Gelip burada yargılama yapmanıza degil ! ne kadar absürtsünüz

• yok ben gayet iyiyim hamdolsun hiç bir problemim yok :) Sen biraz büyü de gel bence..Çünkü nereye gidersen git bir ortamda eğer ki merak ettiğin vs.birşey varsa ve bunu sorup merakını gidermeye çalıştığın zaman asla ön yargıyla sorma..Hiç kimse ön yargıyla sorulan soruya içten bir yanıt vermez..Ya tepki verir ya tınlamadan sallar..Soru soruyorsan eğer her zaman ve her zamannn sadece merakını dile getir ve bekle öğren ;)

• Sorulara bişey diyen yok kardeş! Sen ön yargıyla sorarsan sorunu karşında da ön yargılarla karşılaşırsın..

1|0
    0|0
  • doğuştandır ya da tercihtir. üzerinde olur olmaz konusmak yersızdır.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Escinsel hayvanlar var dogada, onlarda mi bilincli bir sekilde "tercih ediyorlar" size gore, yoksa allah mi onlari oyle yaratıyor?

1|0
    0|0
    • Ben yargılamıyorum, dusunceni merak ediyorum..

• Hayvanların bilinçli tercihleri doğrultusunda homoseksüel olabilecekleri gibi bir ihtimal olmadığını biliyor olduğumuza göre geriye tek bir seçenek kalıyor, o da hayvanları HOMOSEKSÜEL OLARAK YARATAN BİR ALLAH OLDUĞU

• Mesela allahın homoseksüel bir geyik yaratmasında ne gibi bir hikmet olabilir, onu merak ediyorum bende. Geyiği mi test ediyor? Bak ben homoseksüel geyik yarattım ibret alın mı diyor artık nasıl bir ibret alınacaksa... İstisnaları örnek alma diyorsun, niye almayayım istisnaları allah değil başkası mı yaratıyor?

• Hee hastaliktir. Cipro 500 kullaninca geciyor.

0|1
    0|0
  • Dostum her hemcinsine ilgi duyani ayni kefeye koymamak lazim dogustan fiziksel olarak bu sorunla doganlar var birde gunumuzde escinsel adi altinda bu toplulugun % 95'ini olusturan sapiklar var. Ornek verecek olursak lisede soyunma odasinda erkeklerin birbirlerine yaptiklarini hatirliyorum simdi hepsinin kiz arkadasi var cok sukur fakat zamaninda bu tarz iliskiye girdiler simdi bunlar sapik degilde ne sirf azginliktan farkli arayistan yaptiklari bu davranislar yok hormonmus yok curtmus birde bilimsel aciklama sikistiriyorlar araya normal gozukmek icin gideyim hasana vereyim horminlarim boyle diyeyim bir insanin katil olmakla olmamak arasinda ki secim nasil elindeyse bu konuda ki secimide kendi iradesindedir cok az gercekten dogustan sorunu olan az bir kesim var ama bunlar istisna olacak kadar az her lezbiyen p*rnosu izleyip tahrik olan kiz, kiz arkadasina yalatmayi seciyorsa sucu hormonlarina atmasin her dusunceyi ozgur kilip uygulamaya gecersek katilde oluruz sapikta hirsizda

0|0
    0|0
  • İnsanların görüş açısına göre sende belki başka biri tarafından acınıyorsundur.

herneyse bunlar çok ince konular, sonuçta kimsenin din tercihini- veya olmayan dinini sen yargılayamazsın.

Buna ek olarak eşcinsellik apayrı bir konu. Haa, uyuşturucu içen sofi gördüm gözümle eğer bu olayı gözönüne alırsak; bence eşcinsellerin de dini inancı tabii ki olabilir. Sen sadece müslümanlığa yakıştıramıyorsun belkide. Hristiyan olan bir dünya gay var. Turizmle içeçe oldum bir ara.

0|0
    0|0
  • lan burası çocuklarla dolu diyosun yazdığın şeylere bak

çocuk musun olum iman bilen gay olmaz falan

0|0
    0|0
  • cogu dogustandir ve engelleyemez.bunun dinle bir alakasi yok,o bedeni yaratan allah degil mi?

0|0
    0|0
  • hastalık değilde yetiştirilme tarzıyla alakalı mesela kız çocuğunu erkek gibi yetiştirmek gibi ya da erkeği kız gibi yetiştirmek gibi sonradan beyin böyle çevresel etkenlere göre yönlendiriyor hormonları ve tercihler değişiyor. ama bu konuları merak edip konuşanlarıda bir sorgulamak lazım başka konuşulacak konu mu yok

0|0
    0|0
    • Kardesim Binlerce Yüzlerce kisinin girdidi site ! insanlar 24 saat Orada OLdugu için.her konu hakkında konusuluyor.her şeyden +18 hariç !

• Sen ve senin Gibi Düşünenler her zaman vardır.ben sordum !

• ben ve benim gibiler her zaman var evet hiç ilgimi çekmez eşcinseller falan ne halleri varsa görsünler düşünüp sormam kafa yormam ilgimi çekmeyen konu üstünde durmam soru bile sormam amk anladın ?

Yükleniyor...