Kız arkadaşımın 5 ay içinde değişmesinin nedeni ne olabilir?

Kız arkadaşım daha önce bakire olduğu için seks yapmak istemiyordu, sadece sürt ama içine girmesin diyordu... Anal yapmaya ise karşıydı, bir defa yapmak için uğraştıktan sonra ağlamaya başladı, ve ayrılık sebebimiz oluyordu, sadece ona oral yapılmasından hoşlanıyordu, fakat o bana yapmıyordu...

daha sonra 5 ay şehir dışında olduğundan dolayı sadece skype'ta görüştük. 5 ay sonra son kez görüştüğümüzde bana ben seks yapmak istiyorum dedi, ben olmaz deyince de, ben artık oraldan mutlu olmuyorum falan söyledi... 1-2 saat sonra konu kapanınca, anal yapalım diye teklif ettim, tamam dedi. Fakat benim başı girerkenden boşaldım ve bunu hissetmiş olmalı ki geri çekti ağrıyor diye ve sonra normal davrandı. Hiç kızmadı. Sanki de daha önce yapmış gibi... Sizce bensiz geçirdiği 5 ay içinde neler oldu ki fikirleri bu kadar değişti? Kız arkadaşım daha 18-20 yaşlarında...

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Seni aldatıp aldatmadığını ancak davranışlarıyla anlayabilirsin.

Büyük ihtimal analı doggy styleda denediniz. Örneğin bu pozisyonu alırken acemi kızlar belini yukarda tutar. Ama işini bilenler belini nasıl bükeceğini iyi bilir. Bunun gibi ufak ayrıntılara dikkat edebilirsin.

0|1
    0|0
    • doggy degil de , sirti bana donukse :P

• Sırtı sana dönükse yine ufak detaylara dikkat edeceksin.

Mesela elini direk penisine atıp anüse ayarlamaya çalışıyorsa o kişi o işte ustalaşmış demektir bana göre.

Kızlar Ne Diyor 5

• bazen kızlarda hormonlar tavan yapar.dahaa çok hissetmek,daha çoğunu yaşamak ister

oral seks çok özeldir ama bi süre sonra penisi istersn

başı kıçı farketmez yeter ki girsn dersn.bunun özlemeyle alakalı olduğunu düşünüyorum

ayrıca gerçekten ayarsızsın.yapar dert,yapmaz dert.kıza bi vibratör al.bari o nankörlük yapmaz:D

1|0
    0|0
  • Yapmasa yapmadı diye zırlarsınız,yapmayı istese şüphelenirsiniz...Ne ayarsız cinslersiniz ya...

1|0
    0|1
  • kızın günahını alma bence git bir psikologla görüş bu ne şüphecilik arkadaş..

5 ay uzakta kalmışssınız seni deli gibi özlemiştir ilişkinizin daha sağlam temelli olduğunu algılamıştır sana güveni artmıştır. hem öncesinde de oral ve anal tecrübeniz olmuş şimdi bekaretini vermek istemesi çok da sıradışı değil. ama git onla paylaş bu düşünceni bilsin nasıl bi adamla beraber olduğunu

0|0
    0|1
  • sen tadına bakamadan başkaları baktı desene,

0|1
    0|0
  • valla krdeşim sorunun içinde cevabıda vermişsin...tecrube kazanmış artık ya zrla yada isteyerek,

0|0
    0|0
    • hem onden hemde arkadan mi?

• yapmış işte önden arkadan fark edermi?

Erkekler Ne Diyor 7

• belki önce nazlanmıştır sonra artık ilişkiye girecek kadar sana güvendiğini farketmiştir hep kötüye yorma ama büsbütün safa da bağlama ...

0|0
    0|0
  • ya bu nasıl düşüncedir, seni aldatıp aldatmadıgı gibi saçmasapan düşünceye bu durumla nasıl varırsın. Kendini bi o kızın yerine koy, kızlar böyle kararları kısa sürede veremez.

yapmasa başının etini yersiniz yapsa başının etini yersiniz. bu davranış normal mi sence?

0|0
    0|0
  • Seni aldattığı fikrine kapıldıysan kız arkadaşına güvenmiyormuşsun demektir. Değişimin nedenini arkadaşına sor. İnanırsan ilişkini devam ettir ama güvenmeyeceksen bitir. Çünkü şüphe zaten yiyip bitirir ilişkiyi.

1|0
    0|0
    • evet aldattigi fikrine kapildim cunku guvenmiyorum... o da bana birsey anlatmiyor... o yuzden supheleniyorum...

• Şüpheyle yaşamak zor. Açıkça bu farklı davranış biçiminin seni şüphelere sevk ettiğini söyleyip ondan mantıklı bir açıklama yapmasını iste derim ben.

• Büyük ihitmal şöyle oldu kız arkadaşın başka kız arkadaşları ile konuştu ve cinsel ilişkinin onlara mutlyuluk verdiğini öğrendi.Bakirelik konusunu ise diktirme yolunu öğrendiği için bu yüzden sorun etmedi.Ancak senin hatan kondom neden kullanmıyorsun bea abicim yaa.Ayrıca bundan sonra kendini tut ki erken boşalma.Ayrıca daha önceden başkasıyla ilişki de bulunduğunu gösteren birşey ortada.Boşalmak ne demek bilmeyecek kadar cahil olmadığı için sen boşalınca o da irkildi tabi ondan böyle oldu.

0|1
    0|0
    • +1 mantikli geldi... tabi kasar kiz arkadaslari varsa onun aklini celebilirler... onden yaptiysa eger dedigin gibi ya diktirecek yada arkadasla yaptigi zaman sen bozdun beni diye yutturacaktir...O yuzden seks yapmak istemis olabilir...Arkadan ise yaptiginda ,bosalmayi bildigi icin geri cekmis olabilir ve daha onceden yaptigi icin rahat davranmistir... Yada seni mutlu etmek icin onden istemistir yapmayi kotu bir niyeti yoktur,sadece sen kotu yorumlamissindir,ayrica merak ediyor olabilir...

• onden teklif ettikten sonra sen geri cevirdigin icin, o da arkadana izin vermis olabilir. Belkide geri cekmesinin nedeni ise daha once yapmadigindan dolayi gercekten agri duymasidir... Kotu dusunme..

• 5 ay bu az bi süre degil. 1 hafta olsa hadi dayanır. ama anlattıklarından öyle gözüküyor ki, yapmış birileriyle. önden arkadan.

arkadan yaptıgını anlaman biraz zor olur ama. önden iyice bakarsan, kızlık zarının ırtılıp yırtılmadıgını görebilirsin. artık gerisi sana kalmış. geçmiş olsun. sana bu kadar yakınlık gösteren , elbet senden daha yakışıklı biri çıkarsa verir geçer gider.

0|0
    0|1
  • şimdi sende erken boşalma sorunu var diye düşünüp seni boynuzlamasın

0|1
    0|0
  • alan razı veren razı sen sevkine bak bu saatteen sonra kakaaa...

0|0
    0|0
Yükleniyor...