Sevgili adayım benden yaşça büyük ve ufak bir sorunumuz var bakar mısınız ?

ben 19 o ise 27 yaşında en küçük kardesinden bile küçüğüm ama mesele şu o beni beğendi minyon ama tatlı bir tipin var senle sevgili olmak isterim ama bir sorun var dedi. cinsellik yaşamadığımı ve cinsellik olmadan ilişki olmayacağına inanıyor sevgilimse tam anlamıyla hissetmeliyim diyor. ben de cinselliğin çözüleceği taraftarıyım benim için önemli olan duygular hissettiklerin. o cinsellik olursa arkası gelir dediği için tecrübelerimi onla paylaşamasam da bildiklerimi paylaştım ufak bir hayal kurduk. aklını aldığımı söyledi ve bu hayalden sonra aşkım dedi. yanlış anlama sapık değilim ama bu gerekli diyor sizce bei duygusal olarak sevme ihtimali var mı yoksa aklı sadece cinselliğe mi kayar ? ve onu nasıl kontrol edebilirim ( istediklerimi yapma doğrultusunda )

Güncellemeler:
mesleğinden yola çıkalım o zaman askeriye mensubu. hiçbir konuda sıkıntı yaşamayız eğer cinsellik problemi çözülürse diyor.

ona göre benim yaşımdaki bir kızla kız istemeden sevişemezmiş istemediğim sürece erkenmiş, kızlığını kaybettirme konusu ise onu asla yapamazmış. oyanında rahat hissettiği herşeyi paylaştığı bir bayan istiyormuş.

anlayamıyorum cinsellik tabusu ortadan kalkarsa güzel bir ilişki olur mu
olayın nasıl göründüğünün farkındayım ama ondan hoşlandım amacım vermek değil nasıl ipleri elime alırım demek istedim.

0|0
7|48

En İyi Erkek Görüşü

• herkes iyi güzel cevaplamış yanlış anlama ama aslında yazdıkların gibiyse bariz bir şekilde cinsellik için olabilir çünkü bu kadar uzun bir konuşma cinsellik üstüneyse açıklaması bu ama gerçeği öğrenmek istiyorsan buradaki kimse yardımcı olamaz sen bulabilirsin bunu yani daha önce ilişkiye girmemişsen uzak dur derim ama tecrüben varsa dediğim gibi ona fazla bağlanmadan kısa bir süre deneyip görmeni tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • en iyi cevabı veren sizsiniz sorum şu onu nasıl kontrol edebilirim yaşım küçük bu konuda akıl istedim

• yanlış anlama ama iş gene sende bitecek yeni o ne yapıyorsa sen bir üstünü yap

• O rest çektiyse ben ne yapabilirim ki

Erkekler Ne Diyor 47

• Sana bir abi tavsiyesi olarak şunu söyleyebilirim:

O adamın seni kandırmasına ve temiz duygularınla oynamasına izin verme sakın..

Seven insan sevdiğini,geleceğini ondan çok düşünür, o yaşı itibariyle kandırma konusunda biraz tecrübeli biri kanma ona...

0|0
    0|0
  • HEr erkek yapı itibariyle hoşlandığı kadında bir cinsellik görür bunun kaçarı yoktur.Sonradan bu iş sevgiyle beslenince aşk olur mutluluk olur.Ama arada resmi birşey olmadan cinsellik sıkıntı bence.Hade biraz oynaılırlar onada bir yere kadar tamam derim ama pek çok kişide evlilik öncesi ilişki evliliğin çabuk bitmesine sebep oluyor.Bence sınırlarını koru korursan dilediğini yparsın.

0|0
    0|0
  • Seni becermekten başka bir düşüncesi yok. Olucaklari syliym sana. Allem edick kallem edick sni kandırcak bir gzel mikicek sonra da buzdolabı gbi soğuk bir hal alcak. Snrası ayrılk zaten. Tabi sen kafanı kullanmazsan oluck bunlar. Aranzda duygusal bir bağ olma olasılgı milyonda bir. O 27 sn 19 yasndasn. Ne bekliyosn ewlenicekmi seninle ? Bn bir erkek olark syluyorm bunu. Kafanı kullan ve uzaklas ondan... yoksa sonu acı hüsran :)

1|0
    0|0
  • Saçma ya duygusal değil fiziken tazesin diye amaç duygusal değil önce bunu unutma. Bence yaşı geçtim adam sana duygusal bağlanmamış. Evlenen insan elbette cinsellik yaşar ama bu direk olaya girmiş hani nerde duygular? Bence acele etmeyin derim başka bir talip olabilir. Daha yaş erken.

0|0
    0|0
  • Adam şartını ortaya koymuş niyetini de belli etmiş daha hala nasıl ipleri elime geçiririm diyorsun :)) olmaz boş ver soruyu güncelleyip durma

0|0
    0|0
  • tabu ortadan kalkarsa onun ısstedıgı oılur senden sıkılınca kapı dısarı olursun..yedıgın nanaler de zararın olur..

0|1
    0|0
  • adamin bakışını pek begenmedim maalesef sınırını ciz sen sınırı çizdikten sonra onun koyacağı tavır sevgisini belli edecek

Cut.

0|0
    0|0
  • Cinsellik yaşama derim. Sadece sen kaybedersin. Düşüncelerini en baştan böyle açık seçik söyleyebilen birisinin zihniyeti zaten bellidir. Bazı şeyler hiç programsız kendiliğinden olur. Senin durumun baştan pazarlık yapmayla başlamış. Belki kızacaksın ama gerçek bu.

0|0
    0|0
  • işin biraz zor o hayatın çemberinden geçmiş biri aynı yaşdayız o kişiyle malesef aklının bir yerlerinde cinsellik var ve bunu senden istiyecek eğer sana karşı gerçekten bir şeyler hisetmişse sana saygı duyup senı incitmemeli olduğunu o anlamalı senin için özel olduğunu cinselliğin zamanı gelince zaten yaşanacagını bilmeli ama anladığım kadarıyla nıyetı cinsellik

0|0
    0|0
  • Erkeğin kadından her zaman büyük olması daha iyidir fakat

o yaş farkında tecrübe farkı da oluyor yani seni ayakta uyutabilir herşeyden önce bişeylere başlarken ona güvenmelisin

0|0
    0|0
  • Bak yine iş cinsellik üzerine aklı orda erkek görmekten adam duyguyu kaybetmiş cinsellik düşünüyor

0|1
    0|0
  • Cidden bu kadar saf mısın yoksa bizi mı yiyon bide söylediklerimle adamın aklını aldım acaba duygusal birsey yaşayabilir miyiz diyor :)) sexin elverdigi ölçüde duygusallık yasarsınız bence :))

0|0
    0|0
  • koşarak uzaklaş

0|0
    0|0
  • Adam niyetini çok belli etmiş karar senin artık

0|0
    0|0
  • Yüzde 99 bu cocuk cinsellik düşkünü uzun süreli bir iliski olacağını sanmıyorum ona birşeyler vermeyi kestiğinde seni bırakacaktır :)

0|0
    0|0
  • Bence seni kulanmak istiyor.

0|0
    0|0
  • seni sadece yatakta görmek istiyo sonra bir tekme saf olma bu kadar

0|0
    0|0
  • kızım sen kafayı mı yedin o kapı bir açılırsa dönüşü olmaz...ya vazgeçerse ne yapacaksın sen saf mısın bu kadar...

0|0
    0|0
  • yazıyı okurken adamın suratında oluşan pis gülümsemeyi gördüm bian :D koş koşşşş

0|0
    0|0
  • Cinsellik bence evlenince yaşanmalı ve iki insan arasında gerekli olan tek şey saygı. Temeli bunla kur o ilişki 50 yıl bile sürer. Senin cinsellik sandıgın duygu seni kemirip biter heyecan brakmaz körelir duygular.

0|0
    0|0
  • 27 yaşındaki erkeğin 19 yaşındaki bi' kızla duygusal bir ilişki düşünmesi mantığa aykırı ama az da olsa senden duygusal anlamda hoşlanma ihtimali var.

0|0
    0|0
  • Bence cinselliği sınırlı da olsa yaşamanız lazım. Bu duygusal bağınızı daha da güçlendirir ve birbirinize ait olduğunuzu hissedersiniz. Seni arzulaması gayet doğal. Bunu yadırgama.

0|0
    0|0
  • senin canın nasıl istiyorsa ona göre davran devam et veya etme seninde canın istiyorsa mesele yok demektir ;)

0|0
    0|0
  • o senle sadece cinsellik yaşamak istiyor.

0|0
    0|0
  • sana kitleyip bırakmayı düsünen bir erkek modeli var karşında demedi deme..

0|0
    0|0
  • cinsellikte tecrüben varsa kaybetcek bişeyin yok fazla bağlanmadan yaşa ve gör benim tavsiyem

0|0
    0|0
  • Erkekleri kontrol edemezsin. Talebini belirtmiş. Ya kabul edersin ya çeker gidersin

0|0
    0|0
  • yaşıtlarınla oynamalısın dostummm

0|0
    0|0
  • olmaz dedikya..

0|0
    0|0
  • seni zikecek sonrada baska 19 luk :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 7

• senden istediğini aldktan sonra olmuyor soğudum dicek lan onların ciğerini bilirim. bak bak bak tam anlamıyla hissetmek istiyormuş.. tbii siz yapın yapacağınızı sonra gelsin işim vardı arayamadm , meşguldum telefona cevap veremedim , kusura bakma bebeğim çok yoğunuz bu aralar seni bensiz bırakmak zorunda olacağım ama bu beni ne kadr üzüyor bilemezsin ayakları... siz yatın bir aya kadr bu çocuk senden ayrılmazsa ben de bir şey bilmiyorum... senin de vermek gbi bir niyetin yokmuş gbi geldi bna yoksa sormazdın burda.. ama varsa git ver boşuna bekletme :D hem yattıktan sonra ayrılma olayı olunca olmadı düzgün biri değildi istedim verdi dicek.. aradaki yaş farkını göz ardı ediyorum çünkü benm arkadaşmn da sevgilisi 27 yaşında ama onlar bu konuda konuşmyor bile hem madem o kadr istiyor önce evlenin. onlar öyle yapacak..

0|0
    0|0
  • amaci sadce seni yataga atmak. eger gercekten senden hoslanmis olsaydi sana boyle biseyi teklif bile etmezdi . sana sevgili olalim dememis ki yatalim demis kisacasi . gozunu iyi ac kizim daha 19 yasindasin. o ise 27 yasinda. bu yasina kadar elinden kac kiz gecmis sordun mu? 27 yasina kadar kizlaa bu sekilde yaklasmissa hep yalniz kalmistir. sen iliskide sadece sevgi olsun istiyorsan kesinlikleundan daha iyilerine layiksin. ipleri de eline almak istiyorsan ben iliskimde cinsellik istemiykrum beni seveceksen bu sekilde sev diyeceksin. cunku buyuk ihtimalla karsisina cikan her kizdan boyle bisey istemistir artik bu durun aliskanlik haline gelmitir ve butun kizlar ayni diye dusunuyordur. bu yuzden git ona soyle istemiyorum e ve diger kizlardan farkli oldugunu goster ona...

0|0
    0|0
  • o çocuktan daha bir cacık olmaz...

0|0
    0|0
  • aşkım der tabi istediğini az da olsa elde etmiş,sende baya safmışsın insan oğlu bu nefsiyle mücadele eder her daim,gerçekten sana değer verse senden bunu beklemez zaten,onun niyeti seni kullanmak bunuda duygusal yaklaşarak yapmaya çalışıyor ,bu kadar aptal omayın ya yazık vallahi...

şöyle düşünen erkeklerede acıyorum zavallılar beyinleri önlerinde sadece,hiçbiri ileride kendi kız çocuğunun geleceğini düşünmeden başkalarının ahını alıyolar...

0|0
    0|0
  • Sevgili adayım deme, seks partnerim de. :/

0|1
    0|0
  • ''amacım vermek değil'' bu nasıl bir ifadedir ya sırf bu yüzden bile kızıyorum sizin gibilere,nasıl bir ahlak anlayışı bu acaba.

kendine gel kendine askeriye mensubuymuşta bilmem neymiş adam olamamış daha ..

0|0
    0|0
    • buradakilerin ağzı ile konuşuyorum

• sen burdakilerin ağzını boşver kendi ağzınla konuş.ayrıca herkes o insanın nası biri olduğunu söyledi anlamış olman gerek ki buraya sormadan anlamış olman gerek.neyse

• aklını başına topla bu yaşta o yaşta ki biriyle birlikte olmayı düşünmüyorsun değil mi anasının gözü olur böyle tipler gerçekten seviyorsa cinselliği sen istesen o istemez kıyamaz sen bu ilşkiyi aklı başında bir şekilde gözden geçir kuzum

0|0
    0|0
Yükleniyor...