• Sor
  • Bence

Kızlık zarı yırtılması cok acıttı mı?

İlk ilişkisini yaşayan kızlar. çok acıdımı canınız? o acıyı en ayrıntılı şekilde anlatın bakalım

Güncellemeler:
evet ayrıntılı istemiştik. kimse ayrıntılı yazmamış, kısaca anlatmış geçmiş.
ilk gecemizde, baya bir ıslatmıştım , . ama ilk içeriye girmeye başlayınca, acıdıgını söyledi.biraz zorlayınca acı fazlalaştı. tamamen ıslak oldugu halde, acıyordu. ne kadar da ıslak olsa, ilk giriş sonuçta, acıyodu. artık biraz yuklenince girdi. ve yırtılmayı harbiden hissetmiştim. eşim de çok acıdıgını hissetti. ve o acıdan baya bir agladı. hayatımda tattgıım en büyük acılardan biriydi demişti.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• pek ayrıntı yazmamış kimse?_

• evet ayrıntılı istemiştik. kimse ayrıntılı yazmamış, kısaca anlatmış geçmiş.

• her ne kadar gizlenselerde tabular yine tabu işte

Kızlar Ne Diyor 6

• Fena acıdı:(

• acımıyo diyenler yalan söylüyolar

• katılıyorum sana. hem de kızların tadabilecegi, en büyük acılardan birisi :)
      sen anlatırmısın biraz, ayrıntılı olarak. ne kadar acıdı?

• evlenmedim daha

• :)

• zar yırtılması diilde içime girerken acıdı çok

• nie o kadar kalınmıydı da, içine girerken acıdı. yırtılma olmadı mı?

• acımadı :S

• enteresan, niye acımadı? yırtılmadımı sendeki yoksa

• biilmiyorum kan vardı ama acı hissetmedim

Erkekler Ne Diyor 3

• anlatalım . birincisi : biz erkekler gibi serbest olmadıkları için , duydukları tavana kan sıcrıyor hikayelerinden , penisi ilk gördüklerinde ooooo bu önden girse arkadan çıkar diyalogları kasılmalarını saglar.Yapılması gereken önce uzun uyarıcı bir ön sevişme , iyi bir ıslanma saglamaktır.Ara sıra okşama bahanesi ile ıslanıp ıslanmadıgı kontrol etmelisin elinle . Baktın ıslanma mevcut degil kayganlaştırıcı bir jel den yardım almalısın. Kadının canı yanması elbette olacak ama sinek ısırması gibi bir acı. Hissedilen. kontrol ilk cinsel birleşmede kadının yönetiminde olmalı yani üstte olmalı. istediği kadarını hazneye almalı . Erkegin sabırlı olması zordur ama, ilk kez seks yapan bir kızdan daha hızlı olmasını bekleyemezsin. Sebep ise , daha sonra ki devam edecek olan cinsel yaşamı berbat olmasın. başka ayrıntıya ihtiyaç varmı ?

• doğru yaparsan A-CI-MAZ ..

• dogru yapsan da, yapmasan da, sonucta bir et parçası yırtılıyo orda, sen vucdundan kıl bile kopartırken acıo. et yırtılırken niye acımasın

• bir çocuğunun acıyor kimisi zevkten birşey anlamıyor

Yükleniyor...