Insanlardan kurtulup nefes almak istediniz mi hiç?

Ah şu üniversiteyi kazansaydım. Zar zor okuyup mesleğimi elime alacağım. Sonra para kazanmaya başlayınca şöyle küçük bir kasaba gibi bir yerde ev tutup yalnız yaşamayı düşünüyorum. Hiç kimseyi almayacağım hayatıma ne arkadaş ne dost ne sevgili vs vs. Nette de takılmayacağım. Oturup kafa dinleyeceğim,kitap okurum,yazarım falan işte. Insanlar hiç çekilesi değiller. Ben hep yalnızlığıma gömülüp nefes almak istiyorum. Zaten hayalimdeki eşi de bulamam ben bu dünyada kesin. Öyle adam yoktur,varsa da benim karşıma çıkmaz ya da başkasına gider. Hayalimdeki olmazsa hiç olmasın daha iyi. Var mı böyle benim gibi bir planı olan? Ruhum daraldı bu insaların o pis ezici,sömürgen,fesat bakışları arasında. Siz ne düşünüyorsunuz ileriye yönelik? Yazın işte bir şeyler hadi.

0|0
15|30

En İyi Erkek Görüşü

• .Ne bu siddet ne bu celal. Bi sakin ol önce daha önünde yasaman gereken onca sene var. Daha hiç bitşey için geç değil. Bu devirde böyle kafamı çeker giderim devri değil ilaki insanlarla birlikte olacaksın yok başka cağresi. Karsına daha cok kişi çıkacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• valla bende alıp basımı gıdıp dagda ınek okuz falan yetıstırmeyı dusunuyorum arada ,bıkmışım ınsanlardan ama sankı fobımı yenmek ıcın savasıyorum bılıncaltımda,gıdemıyorum cunku:)

1|0
    0|0
  • serdar kılıç gibi konuşursun ama onun gibi uygulamaya geçemezsin bence.

bunlardan feregat etmek çok zor . hele ki bayanlar için.

0|0
    0|0
  • aradığın adam benim tutuişkom deniz kenarında nadide bir evim var oraya gidip teknolojiden uzak yaşayabiliriz <3

0|0
    0|0
  • Yanıma çoğu zaman kitaplarımı alıp gidesim oldu benimde .

0|0
    0|0
  • Çok güzel yazmışsında olmuyor be...

Yıllar evvel ben de öyle düşünüyordum

Üniversite de bitti, ikincisi de bitecek ama öyle bir ev bulamadık.. Öyle bir yaşam yok maalesef

Yoksa ben de isterdim Göl kenarın ve ormanlık bir yerde Tahta bir klübede yaşamak ama olmuyor..

En iyisi gerçek hayata yatay geçiş yap sen. Psikolojini bozarsın

0|0
    1|0
  • Nefes almak hobilerim arasında var .-.

0|0
    1|0
  • O değil de 4 gündür midem fena. Hiç bişey yiyemiyorum. Sahurda bişey yemiyorum, iftarda bir tabak çorba. Ben bundan nasıl kurtulcam sen onu söyle.

1|0
    0|1
  • öyle ilk başta her şey iyi gelir ama yanlızlık sadece Allaha mahsustur . işimi elime alıcam diyosun demekki bir işte şalışmak zorundasın hayatında yine stres olucak zorluklarla karşılasıcaksın . insan dertlerle sıkıntılarla dolar dolar birine anlatması biriyle eglenmesi gerekir bence . ama çevrendeki kişilerden akraba süsü altında malk mülk kavgalarından çıkar ilişkilerinden yalancı dostlardan sıkılmıssan yer ve etrafındaki kişileri degiştirmek istemen gayet makul bir istek.

0|0
    0|0
  • kalabalıklar içinde yalnız olmak var birde...yalnız kalınca da onları özlemek var...

0|0
    0|0
  • istedim istedim de önce şu cep telefonunu elden bırakmak gerek

0|1
    0|0
  • Banka soyalım kanka sonra herkes kendi yoluna :)))

1|0
    0|0
  • Bazen her şeyden ve herkesten ben de uzatmak isterim ama asla tamamen yalnız yapamazsın dediğin gibi diye düşünüyorum. Mutlaka karışına iyi birisi çıkar. Anlık psikolojiyle keskin kararlar vermemek gerekir.

0|0
    0|0
  • Öyle bişey yapamazsın insan olgu sosyal bir varlıktır bir süre sonra kafayı sıyırtırsın eger başara bilirsen ozaman insan degilsindir :)

0|0
    0|0
  • Günümüzde İleriyi Düsünmek Mantık Dısı Derim ..

0|0
    0|0
  • ŞU üniversite bitsinn ! diyorum.

2|0
    0|0
  • Senin durumun hiç normal değil tatlım. Bu kadarı fazla

1|0
    1|0
  • Benim çok büyük hayallerim var İnşALLAH gerçekleşir.

Sen de insanlara göre hayatını şekillendirmemelisin biraz umutla bakmalısın olaylara .

Milyonlarca spermden sen 1. oldun bu ne demek milyonda birsin :D

Neden kendini ezdiriyorsun ki ;)

0|0
    0|0
  • Ben de bireysel takılmayı seviyorum.Bazen şairene kişiliklere bürünüyorum.Bu kadar ön yargılı olma ama elbet bulursun.İnsanlar o kadar da kötü değil yani.

0|0
    0|0
  • karavan alıp benzın ucuz bı ulkede seyyar yasamayı

0|0
    0|0
  • çok istiyorum özellikle bu aralar. önce bayram tatili ardından şöyle bir ekstra kaçamak lazım ama partner yok ya tek kaçmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • çok hayal kuruyorsun ..hani hemşire olacaktın..

1|0
    0|0
    • He ya olurum bir hemşire inşallah işe de başlarsam tamam ya yeter bana iki oda,şöyle küçük bahçeli bir evim olursa tamamdır.

• abim ..ağlıycam yapma böle ama ..hayal kurmaya devam et olurmu şaka yaptım sana hayallerin olmazsa yaşayamazsın ki )

• Yok yaa ben tek başıma iki gün dayanamam kafayı yer ölür giderim. De işte napıcam ben ya ileride.

• tek olmak herzaman ıyıdır sorunun olmaz en azından

0|0
    0|0
  • insanı bulursak rahatlarız bir şekilde

0|0
    0|0
  • evet kadınlardan kurtulup nefes almak istedim

0|0
    0|0
  • Yok tam teersi beni anlıycak bir insan istedim hep...

0|0
    0|0
  • valla az daha zorlasan karamsarlık bulutları üstüme oturacak

0|0
    0|0
  • ben de böyle düşünüyorum beni şimdiden bu düşüncelerimi uygulamaya başladım yalnızlığa alışmaya çalışıyorum sahte çekiciliğe karşıyım masumane olmayan ilişkileri de kabul edemiyrum alışmak lazım

0|0
    0|0
  • Tek başına kafayı yersin bende geliyim. :) ?

0|0
    0|0
    • Git git aman uzak ol sen.

• Tamam be vazgeçtim tek basına buraları terk etmen insanlık adına daha yararlı olcak gibi :)

• İnsanlık benim gibisini zor bulur. Snne be slk .s.s bir gün bir erkeğe bu tribi atmadan gitmek istemedim.

• seninki güzelmiş işte hem hislerimi de karşılıyo, olur yani..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Özellikle son 3 yıldan beri, bir çok gün oluyorki insan yüzü görmüyorum. değil yüzlerini televizyonda veya başka benzer bir yerlerde seslerini bile duymak istemiyorum. ikiyüzlülüklerden, çıkarcılıklardan, yalancılıktan, yalakalıktan, dolandırıcılıktan, sapıklıktan bıktım. 3 yıldan beri sadece köpeklerim, bahçem ve sokak hayvanlarıyla ilgileniyorum. tek bir arkadaşım bile yok. sevgili falan benzeri şeyleri zaten kafamdan atmışım. hiç kimseyle görüşmüyorum. son derece mutlu, huzurluyum.

bunları istediğin belli. dilerimki en kısa zamanda kavuşursun. ama bu gibi şeyler öncelikle maddiyata bağlı. sana bol şans diliyorum

1|0
    0|0
  • Sanki benim yaşadıklarımı anlatmışsın.Çok çektim ama;insanlardan değil benim onlara verdiğim değerden ve onların beni iyi niyetimden dolayı üzmesine izin vermemden çok çektim.kimsenin olmadığı bir yer varsa aynen bende senin gibi çekip gitmek istiyorum.en azından yalnızlık bile iyidir üzmez,ağlatmaz kendinle başbaşa kalırsın.Zaten insanın kendinden başka anlayanı ve değer vereni de yoktur aslında.sıkılacağımı sanmam öyle bir yerde yaşasam.dert yok gözyaşı yook üzülmek,insanları anlamaya çalışmak yok..iletişim araçları yok kafama göre takılırdım oh mis gibi hayat.!İnsanlarla yaşadık da ne oldu?koca kalabalığın arasında yalnız olduktan,kimse seni anlamadıktan sonra neye yarar ki:!hayat zor insanlar daha da zor.kimse kimseyi anlamayacak hiçbir zaman.bu böyle gelmiş böyle de devam edecek.!

1|0
    0|0
  • evet... gitmek bu şehirden uzaklaşmak istiyorum... kimseyi tanımadığım bir yere gidip hayatımı yaşamak çalışmak istiyorum...

1|0
    0|0
  • yanlızlık bir yere kadar. İnsan sevmeden yaşayamaz ha belki az ama sağlam insanlarla yola devam edilebilir

0|0
    0|0
  • aslında güzel fikir bazen bende düşünüyorum ama sonra fazla yalnızlığında bana göre olmadığını düşünüyorum:) sanırım hareketli hayatımı seviyorum.peki şu hayalinde eş nasıl ki?bulmam zor diyorsun.onu bulamazsın belki ama yakın birini bulursun bence:)

1|0
    0|0
  • izlerken gülümsedim tam benim düşünceler ailemi kesin özlerim evde kavga gürültü eksik olmasada beni zerre sevmeyen kardeşimi bile özlerim böylede mazoşistim işte..ama o huzur ..huzur yani evimde deniz kenarında olsa iyi olur ..baksana biz galiba psikolojik rehabilitasyon merkezinden söz ediyoruz :D

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana, evet insan dönem dönem kopmak istiyor yaşadığı ortamdan.ruhun daraldığı için inzivaya çekilmek istiyorsun çok normal ama hayatında uzun bir süreç olarak düşünmemelisin.Nefes almak için insanlara ihtiyacın yok,nefes olacağın/senin yardımcı olacağın insan çok olabilir belki...hayat tek başına değil,insanlarla içiçe yaşanınca anlamlı...

süreçtir geçer, bu kadar karamsar olma...

0|0
    0|0
  • üniversiteyi başka bir şehirde okuyarak çevremde ki insanları kendimden uzaklaştırmak istiyorum.. sonra başka bir şehirde başka bir yerde sessiz ve huzurlu evimde yaşamak.. sevdiğimle beraber... iç huzuru bozamayacakları bir yaşam istiyorum

0|0
    0|0
  • Oyyy ruhum daraldı okurken ya ne karamsar şeysin sen öyle.

0|0
    0|0
  • var benimde öyle bir hayalim, başka bir hayat kurmak istiyor bazen insan :)

0|0
    0|0
  • Bu kadar karamsar olma inş kazanırsın üniyi ve aradığın eşi de bulursun :)

0|1
    0|0
  • bazen ben de böyle düşünüyorum da böyle de olmayacağını da biliyorum :)

0|0
    0|0
  • baştan sona katılıyorum tam benim istediğim şey bu işte...

0|0
    0|0
  • burda olursan bu yazdıklrını sana hatırlatırım

0|0
    0|0
  • hayali boşver icraata geç bak biz üni den bu yıl mezun oldukta noldu kimse gel bakanlığmzda çalış demiyo evlilik için kapıda beklemylr hepsi snn elinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...