Hangimiz daha adiyiz sizce, siz seçin?!

ben sevdim gerçekten ve sarhoştuk bana zorlamayla sahip oldu, o kadar kilolu güçlüydü bi şey yapamadım ve terk ettim. evlenelim dedi kabul eder miyim bitti gitti. senelerce beni sevdiğini söyleyen çocuk, sevgilimi biliyodu ayrıldığımızı duydu şans istedi tamam dedim, benle evlenmek istediğini söyledi başımdan geçeni anlattım. başladı sonuna kadar boşalana kadar sürdü mü kaç kez girdi çıktı? kabul etmek zorunda değilsin dedim biliyosun gerçeği gidebilirsin? yok dedi seviyom seni hazmı zor dedi 1 hafta aradı sesi kesildi sonra 3 ay sonra geldi yalvar yakar bi ans ver ben hazmedemedim vs dedi. eminim kendimden benimle evlen dedi ok dedim. 2 kez görüştük yine kayboldu aradan 4 ay geçti yine aradı ben hazmedemedim de pişmanım dedim ki sen şerefsizsin. sen de erkek misin. kabul etme git kabul ettin kal sizce kim daha adi bakire olmayan ben mi,o yavşak mı?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• başından talihsiz bir olay geçmiş ve bu talihsiz olayı başkasının kapatabileceğine inanmışsın... denemişsin, olmamış... çekmiş, gitmiş adam... sen umutsuz kalmışsın, sonra yine gelmiş... ben senin temiz ve dürüst olduğuna inanıyorum. sen sadece umutsuzluğundan ve "belki olur" mantığından dolayı dağılmışsın. o'nu artık boşver, konuştuğun kimseye de şu bakirelik mevzusunu uzun süre açma. çok güvenirsen eğer, açar konuyu adam akıllı konuşursun...

0|0
    0|0
    • hatta ne demiş bir şarkıda; umutsuz kaldığı bir anda sevmeek isterler bazen.. hep öyle kal...

Erkekler Ne Diyor 15

• Sana zor kullanarak sahip olan adi. Bu adam hazmaedemiyorsa yapacak bir şey yok. Adama da kızamazsın.

seninde kızlacak bir tarafın yok. aman zorla oldu falan değil mesele. Bakire değilsen değilsindir. Bu kadar basit.

Şunu bil bu adam seninle evlense bile bu konuyu asla kapatmayacak arasıra gündeme getirecektir.

1|0
    0|0
  • tek seçenek olarak adiliği sunduğun için cevabımı bu şekilde veriyorum. evet sensin adi olan.. çok açık ve net bariz bir şekilde ortada sensin.çünkü önce seni yargılarım ben.sen bir kere en başta kendini korumyo becerememişsin kaldı ki bunu sorgulamak bizlere düşmez bunu geçiyorum.sen bakire bile olsan o seni sevenin değerini baştan bilmeyip başkalarıyla gönül eğlendirip sonra onlarla birşekilde ayrıldıktan sonra seni sevip hertürlü kabul etmeyi göze alacağını öyleyene dönersen bu adiliktir.ne malum daha iyi biri(senin dünya görüşüne göre)çıktığında o seveni bırakıp tekrar gitmeyeceğin ? buradaki namus yada adilim imgesi bekaret değil senin olayın en başında seven insana yaptığındır.! o seni seven eğer ki senden kendini kurtarabildiyse ne mutlu ona. ara ara belirmeleride mantığı hayır olmaz diye onu geri çeksede duyguları hala seni istiyor çünkü seni seviyor bu yüzdende bir gidip bir geliyor.sen ona en baştan net olsaydın hiç gitmezdi o. kaldı ki gelgelelim işin diğer kısmına. o senin sözde güvendiğin şahıs senin bekaretini almasaydı sen dönecekmiydin bu seni sevene ? hayır. o zaman çocuk kendini kurtardıysa ne mutlu işte.. benimde bu hikayenin birebir benzerini yaşayan bir arkadaşım var. bi kıza aşık oldu deliler gibi sevdi. lise dönemimizdeydik. sağolsun o adi kız hiç bi zaman net olmadı benim en yakın arkadaşıma karşı. hep bekletti. buün yarın dedi. şimdi bi birlikteliğe hazır değilim dedi bekletti hep sonra gözüne kestirdiği yakışıklı biri çıkınca gitti onlarla ilişkiler yaşadı sonra bitince gene benim salak aşık arkadaşıma döndü. en sonuncu vakada (bu arada 6yıldır böyle sürüyo) kız bekaretini kaybetti şimdi yine benim salak arkadaşımla konuşmaya başladı.. ben sürekli uyarıyorum ve onların biraraya gelmelerini engellemek içinde elimden geleni yaparım. çevremde bu ve bunun gibi örnekler o kadar çok ki.. ve bunun nedeni de sen ve sen gibi kızlar. ne istediğini bilmeyen sevene hakettiği değeri vermeyen güveneceği kızı seçemeyen kızlar.. sonuç hayatı mahfolmuş bir erkek.. ve kendini kabul ettirecek istediğine er yada geç ulaşıp hiçbirşey olamış gibi yoluna deva edecek bir kız. Ne istediğinizi bilmezseniz sonuçta bu olur işte. tekrar belirteyim ki "ADİ" kavramını kullanmazdım normalde ama senin sunduğun seçenekte bu var yani sen buna adilik diyorsan evet o sensin.. benim kendi yorumum olacak olsaydı da suçlu der geçerdim sadece...

ama sana da kızmıyorum çünkü kızların %85i ne istediğini bilmiyor. ne düşündüğünün bile farkında değil. konunun ne olduğu hiç önemli değil bir fikir danışsan bile %90 ihtimalle belirsiz bir cevap alıyorsun sonrada bu sonuçlar doğuyor.. yazık olmuş ne diyelim...

1|0
    1|0
    • by çok bilmiş;benim ayrıldığımı duyunca o yapıştı yakama,bak dedim olmaz psikolojim bozuk,zor bir dönemdyim.ben ileriyi düşünüyorum vs deyince ben olanı biteni anlattım.kimseye kendimi kakalamaya çalışmadım.bunları anlattım tek bişey sord o an.benimle evlenirmisin.ben tanımıyorum ki seni dedim.herşey güzel olcak nlur dedi,tamam dedim 1 hafta olmadan kayboldu.aradan 3 ay geçti,özür vs.hazmedim dedi.kararımı verdim affet dedi affettim.biraz görüştük yine kayboldu 4 ay geçti,aynı laflar

• konuyu bu şekilde anlatınca herşey çok daha net oturdu şimdi kafamda. açıkçaı ben ilk yazdığından anladığımın örneklerini çok yaşadığım için çok tepkiliyim bu konuya ve o yüzden böle bir cevap verdim. şimdi detayı dinleyince işin rengi değişti. seni sevdiğini iddia eden şahıs şerefsizlik yapmış bunları söyleyebildiyse. çünkü gerçekten sevse tek birşeyin karmaşasını yaşardı o da seninle olmakmı olmamak mı ? duyguları ağır basarsa gelirdi mantığı basarsa giderdi ama bunun şerefsizlilği ağır bamış.

• yani kısacaı her nekadar da sinirlenmiş olsamda şuan sana da hak verdim. evet sende koskoca bir hata yapmışsın ama o seni sevdiğini iddia eden belki de bu yaptıklarıyla senin en karmaşık döneminde senden intikam almak peşinde koştu belki de... yani bana kalırsa ortada masumiyet kalmamış ve ikinizde bu saçma sapan olayın ortasına düşmüşsünüz. ikinizde hatalar yapışsınız ama onun en son sana yaptığı şerefsizlik olmuş..

• Senin tavrında herhangi bir hata yok. Başından beri açık davranmışsın. Ama onun sevgisi gerçek değilmiş. Sana tecavüz edeni keşke şikayet etseydin. Ama bunun bu kadar kolay olmadığını da tahmin ediyorum. Tecavüz sonrası profesyonel psikolojik yardım aldın mı bence almalısın.

0|0
    0|0
  • şu forumda 1 000 kere yazdım yine yazıcam.

bakireliği bacak arasında arayan zihniyetin beyni 2 bacak arasındadır.

anal bir ilişkiye girmiş kız ne kadar temizse bakire kızda o kadar temiz olabilir.

örneği çarpıtıp o yandan bu yandan dallandırıp bulandırmamak lazım.

ne kişi yavşak.

ne siz bakire değilsiniz.

soru yanlış.

0|0
    0|0
    • ama gidip 2 kere dönmesi sonra 3.şans istemesi.kabul etmiyosa,olmaz uymaz deyip gitmesi gerekmezmi?

• bu mevzuya biraz inanç şekilleri giriyor.

2 mizin bakış açısında dağlar kadar farklar olabilir ne söylesem yalan olur.

fakat benim için tutarsızlık olur gidip gidip gelmesi yanlış veya doğru bilemem

• Sen haklısın ama hatalısın da.ona bu fırsatı sen vermişsin,

0|0
    0|0
  • Sen, seni seviyorum diyen adama şans vermişsin (şans vermek komik bi kelime) o zaman bu adami iplemiyor olman gerekmiyor mu? Neden bu kadar sinire kesiyorsun ki? Şerefsiz diye bağırıp çağirmanın altında "beni kabul edecek bir adam vardı o da elden kaçtı" nın siniri midir? Neyin çığırmasıdır?

İnsanlar hatayı kendilerinde aramak yerine her .oka bahane uydururlar. Hata bakirelik, serefsizlik vs değildir. Hata İnsanların seçimlerindeki aptallığıdır.

0|0
    0|0
    • hayır anlamıyorsunuz.kabul etmez saygı duyarım.ama gidip sonra dönmesi sonra tekrar gidip sonra dönmesi ve 3 kez bana şans ver diye gelmesi nedir? kabul etmezsin eyvallah .

• Konu o adam değil sensin. Sen buna imkan vermesen bunlarda yaşanmaz. Hayatı çevrenizdekilerin söyledikleriyle, kimin ne yaptığıyla yaşamayın. Her insanın doğru ile yanlışı ayırt edebilme yeteneği vardır. Tanımadığın emin olmadığın insanla bazı şeyleri paylaşmak baş ağrıtır. Seçimlerini doğru yap.

• doğru söze ne denir

• Tabiiki o adam. Salla gitsin bu adamdan bu halt olmaz.

0|0
    0|0
  • cevabı sende biliyorsun karşındaki erkekliğin bacak arasında olduğunu sanan zavallı. sen o çocuktan daha erkekmişsinn.

0|0
    0|0
  • Adi olan sen değilsin. Seviyorsa hazmeder hazmedemiyorsada böyle oynamaz. Bu arada da geçmiş olsun. Sende bir adilik vs. yok sonuçta elinden gelen birşey değil. Sen içini rahat ferah tut.

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar böyle şeyi kaldıramaz; ama böyle bir olay yaşadı iseniz sizi ilk bıraktığında sizde kafanızdan onu silmeliydiniz.Önemli olan beynin bakire olması apış arasının değil.

0|0
    0|0
  • Ikinizde adisiniz hemde hakikisinden

0|1
    1|0
  • bırak gitsin ondan sana hayır gelmez

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin ondan sana hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Burada sen haksızsın sonuçta çocuk temiz birini ister buda hakkı yani

0|2
    0|0
  • Hiçbir şey anlamadım. Açıp da bir iki kitap oku iyi gelir belki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tabiki o pislik madem hazmedem ki hazmedemiyosun baştan hazmedemezsin bunun belkisi olmaz olamaz. ama başa dönersek ilk erkek arkadaşını yani sana tecavüz eden arkadaşını neden şikayet etmedin tecavüz ciddi bi suç suça seyirci kalmakta bence ortak olmakla eş anlamlı. içmiştim sarhoştum gibi bi cevap bana ters ve aykırı içmeyi bilmiyorsa içmiycek madem içti beceremedi içmeyi böyle bir hata yaptı ozaman çekcek cezasını sen şikayet etme o şikayet etmesin bölyeleridi abaza abaza ortalıkta geçsin başkalarınında canını acıtsın. ay sabah sabah nasıl sinir oldum.

0|1
    0|0
  • Bakire olmamandan çok sana zorla sahip olmuş olması rahatsız etmiştir bence. Bu durumun kafada daha kötü senaryolar canlandırdığını düşünüyorum şahsen. Ama senden bakire değilsin diye vazgeçtiyse bırak dönmesin zaten

0|0
    0|0
    • bi erkek kaç kez girdi çıktı,boşaldımı vs sorarmı,öğrendin bakire değilim kabul etmesin tamam.ama bu şekilde geri dön tekrar git hazmedemdimdi de tekrar gel,tekrar git bu nasıl bişey?

• bakire değilim eski sevgilimle beraber oldum demekle bakire değilim beni buna zorladı demenin farkından bahsediyorum

• anladım ama o süreçte benim hala psikolojik tedavi gördüğümü biliyordu,insan isteyerek yaptığı bir şey için 2 yıl psikolojik tedavi görmez değilmi?

• üzüldüm şidi sen şansını denemek ıstemıssın ama olmamıs bosver o adamdan hayır gelmez..

sen yoluna devam et.

0|0
    0|0
  • Senin tek kabahatin seni bozan şerefsize güvenmek.

0|0
    0|0
  • benim hikayeme çok benziyor... tıpatıp aynısı neredeyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...