Türk gencinin havası kime ya?

Bakire değilim. Kendimi parmaklamayı seviyorum, bedenimi ele geçirmeyi, bedenime sahip olan tek kişi olmayı seviyorum bazen.

Dürüstüm, en azından yaptıklarımın arkasında durabilecek kadar güçlü bir karakterim var.

İki yıl evvel, on dokuz yaşımda, bakire olmadığım için beni bıraktı sevgilim... bakirenin anlamı el değmemiş demekti, ama ben kendime sahip olmuştum, beni kadın yapan tek unsur yine bendim. neyse durum değişmedi, ayrıldı benden, bir daha da ben ona geri dönmedim, barışmak istese bile.

Bu olaydan sonra hafif bir depresyon haline girdim, ağladım ve ingilizce öğrenicem dedim. İngilizce ile ilgili her şeyi çektim bir köşeye ve yalayıp yuttum.

Uzaklaştım buralardan, Kendime bir aşk buldum.

Bakirelik gibi saçma bir şeyin önemsiz olduğu medeni bir ülkede.

Kadının bu denli ezilmediği bir yerde.

Mutluyum.

Mutluluğu buldum, hem gerçekten yakışıklı, kültürlü, zeki, zengin bir erkekte buldum. bu uzluvlardan yoksun türk gencinin havası kime?

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• çok haklısın biraz önce de benzer bir soruya cevap yazdım (sürtünme) daha da uğraşamayacağım bakış açısı dar insanlarla aynen yapıştırıyorum.

TEMİZ kalmak ? Siz temizliğin sadece bedenen olduğunu düşünenler, içsel yolculuğa çıktığınız da sadece kirlenen bedenlerinizi mi düşüyorsunuz? Ruhumuz kirli, kalbimiz ızdırab içinde ve bu beden toprak altına ruhumuz ise semaya...

Senin bekaretini yüzüne vuracak bir adamla evlenme zaten.

Bazı erkekler hemcinslerinin böyle düşündüğünü bilerek yani ileriyi görerek kıza bir laf söz gelmesin diye nefislerini kontrol etmek zorunda kalıyorlar bu kızları sevindirmeli ve aksine erkekleri üzmelidir pinzoe nin dediği gibi hey örümcek kafalılar zaten kandırılıyorsunuz bırakın artık beden bekçiliğinide içinize dönün aşk var aşk.

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• Bence kimseyi bulmamışsın, mutlu olsan hala burda içlenerek bunları yazmazdın. Türk gencinin havası kimseye, sadece yetişme şekli böyle.. her türk erkeğinin de böyle olduğunu sanmıyorum, biraz büyüdükten sonra doğru olanı bulursun. Şimdi sallamanın luzümu yok burda, kimse sana acımaz merak etme.

3|1
    2|1
    • Şöyle bir açtığın konulara baktım da psikolojik sorunların var ya da yaş olarak küçüksün

• haha :D komiksin. bu da yeterli bir cevap sanırım.

• valla kızlığı bozulmuş bir kızdan uzaklaşan erkeklere sonuna kadar destek oluyorum bende bir erkek olarak sen git elalemin adamıyla yat ben alayım seni yok böyle bişi kızlığını bozduruyorsan bir hiç biz erkeklerin gözünde hiç olmayıda göze alacaksın (genel)

1|1
    2|0
    • niye o gitsin genel evdeki orspularla yatsın, ben kendi kızlığımı bozunca mı namussuz oluyorum. ya bi yürü git, namusun ne demek olduğunu öğren

• ... Dedi genç kadın ve çalılıkların arasında kaybolarak Pandora gezegenine doğru Navi kabilesindeki sevgilisine koştu.

Fazla uzaklaşmamak lazım :)

2|0
    1|0
  • Sen de eskiden şans yokmuş ama aslında şanslı imişin ki geçmişte o olayları yaşadın ve şimdi bu durumdasın.Ayrıca bakirelik konusu düşünce yapısı ile ilgili birşey.Yani muhafazakarlık ile ilgili.Muhafazakarlık sadece dini birşey değil tabi bunu da bil.Yani toplumsal zihniyet sonucu bazı türk erkekleri bakire olup olmadğı konusunu sorun ederler.

1|0
    0|0
  • "O erkek benim. Kültürümüzün değer yargılarını ölçü olarak aldığım için özür dilerim. Ben bana yüklenmiş kültürel kodları kullanırken suçlu oluyorum ama elin hıyar ecnebisi (pardon zengin beyefendisi) kendisine yüklenmiş kültürel kodları kullanırken suçlu olmuyor. Bizde bekaret önemli birşeyken zinanın Batı kültürünün bir parçası olması ve bunun ardındaki sosyolojik meseleler sei hiç mi hiç ilgilendirmezken ERKEĞİ suçlu ilan etmekte bu kadar rahat davranabiliyorsan seni bir kez daha tebrik ediyorum SAYIN TÜRK KIZI.

Sevgilin seni terkettiğinde en kısa sürede başka bir sevgili bulabilmen ve hayatını Batı kültürünün normlarına göre yaşayarak hala TÜRK olduğunu iddia edebilecek gaflete düşebilmen dileğiyle... Öyle görünüyor ki seni mutlu eden de budur."

1|2
    1|2
  • Bu soruda aşağılama var ! o dediğin şey yetişme tarzından. Ama bunun içinde Türk erkeğini aşağılayamazsın. Senin eski sevgilin şeref yoksunu veya seni sevmiyor diye koskoca Türk gençlerinin tamamı mı suçlu ?

1|1
    2|0
  • "uzluv" dediğin şeyi ne manada kullanıorsun tam çözemedim. "uzuv" desen uzuv değil ..

1|0
    1|0
  • zeusla mı birliktesin?

1|3
    0|0
  • sonra uyandım ...

2|0
    2|0
  • o yakışıklı, kültürlü, zeki, zengin erkeğin seni aldatsa bu kadar rahat olabilirmisin ?

1|0
    3|1
    • beni aldatmayacak kadar çok seviyor? süphem yok. rahatım .

problem?

• @dozaqemaximum

Evet.

Söylediğim Türklerin aldatmadığı anlamına gelmez.

Burada önemli olan unsur olaya zemin hazırlayan sebeptir

En başında kültür farkı var

Kısa süre değil uzun süreli ilişkide fark meydana çıkıcaktır.

@Soran

Bunun garantasini ne sen verebilirsin ne ben verebilirim.

Benim için problem yok fakat senin türk erkeklerini çekememezliğin var sanırım atıfda bulunduğuna göre ?

hayırdır bir sorunmu var bacım ?

• yukarıdaki yorumlarını kaldırıyorum haberin olsun.

• Türk genci, ancak kendine hava basar. Hala bekaret diye antik çağdan kalma birşey peşinde koşar. Henüz bekaretin felsefesini bile öğrenememiştir, aklı zara basar, bekarete değil. Aşkını bir zara satar! O kadar haklısın ki..

1|0
    0|1
  • +1

1|0
    1|1
  • Hmmm bütün bunları buldun mutlusun ve buraya gelip türk gencinin havasnimi merak ediyosun ? Umutsuz vakasin bence ciddi problemlern var bi erkek senden ayrıldı diye ülke terketmek dil öğrenmek ilginç halbuki bukadar çok kendini kasmayip başka bi sevgili bulabilirdin neyse hayal dunyana girmiyim zira vajinasina altın muamelesi yapan türk kızlarından yeterince gına geldi.

0|0
    0|0
  • türk genci havalı olduğundan değil de hayata bakışı ile ilgili bir durum bu. tabii ne kadar doğru yetiştirildiğimizle. aslında insanların namus anlayışına da saygı duymamız gerekiyor ama biz türk toplumu özellikle bu konuda çok iki yüzlüyüz. üstelik kadınlı, erkekli...

0|0
    0|0
  • çok uzaklaşmana gerek yoktu ... o saydığın yakışıklı , zeki , zengin, üstüne üstlük bu ülkede çok genç var ... sen yanlış adresde dolanmışsın sonrada hırs yapmışsın ... link

0|0
    0|0
  • herşeyin ilkini kendisi yaşamak istiyor Türk erkeği böyle bir özelliği var o kadar kadınla yatar karşındaki bakire olmalı der. bakirelik bana göre saçma değil medeniyet bakirelikle ölçülemez :) bakireliğe önem vermek medeniyetsizlik değildir bunu ayırt etmek lazım

0|0
    1|0
  • iyi bende sana sorayım ozaman.. SENİN HAVAN KİME ŞİMDİ...?

0|1
    1|0
  • sen neden kendi açından bakıyrosun ki kızların havası kime asıl.

0|1
    1|0
  • İngilizce 'yı yalayıp yutmusmusun bakalım?

Blowjob Suck fucl orgasm ne demek bunlar sole bakalım?

0|0
    0|0
  • haklısın sanırım

0|0
    0|0
  • hayat senin hayatın boşver milleti sen kendi yaşamına bakmalısın

0|0
    0|0
  • dobrasın

0|0
    1|0
  • Biraz rahat durmuş olsaydın kızlık zarına birşey olmazdı.Ben olsam bende seni kabul etmem.

2|0
    3|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla bu soruyu ben de çok merak ediyorum. Beni ben diye kabul edecekse etsin bakire değilsin diye giden adamdan hayır gelmez sevgisinden de şüphe ederim.

3|1
    1|1
  • Köyden indim sehire dedikleri bu olsa gerek...

Hani bi hikaye var ya iki zenci yolda yuruyorlar bir yer goruyorlar, ameliyat oluyorsun beyaz tene sahip oluyorsun ameliyattan sonra... Biri girior ameliyata... Diger zenci arkadasida onu disarda beklior... Ameliyattaki ameliyattan cikior beyaz tenli olmus... Diger zenci arkadasi konusmak isteyince onla, onu " git burdan pis zenci!" Diye kucumsuyor begenmior... Kusura bakmada o hikayedeki sonradan gorme zenciye benzettim seni...

0|0
    0|0
  • ben sözlerine katılmıyorum...on kişiden 9 u dediğin gibi bile olsa, herkese yükleyemezsin.. türk genci deme.. bazıları de

1|1
    0|0
  • uzluv nedir?

1|0
    0|0
  • bunların hangisi uzuv, yada uzluv nedir?

bu arada genellemelere karşıyım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...