Kızlık zarı muayenesi yaptıran var mı?

Arkadaşlar muayneye gitmeyi düşünüyorum hiç yaptıran var mı nasıl bir şey bilgi veren olursa sevinirim .

Güncellemeler:
sadce merak ilişkiye hiç girmedm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bakirelerde jinekolojik muayene nasıl yaplır onu mu merak ediyorsun.Yoksa ilişkiye girdin de bozulmuş mudur onu mu merak ediyorsun?

• Şöyle söyliyim.Önce ilişkiye girip grimediğin soruluyor.Girip girmemene göre muayene yapılıyor
      . link

• Yok girmedim ama merak ediyorum

• Vajinal yoldan yapılıyor.Kızlık zarını etkilmeden.Git istersen muayene olmuş olursun hem.

Erkekler Ne Diyor 7

• neden yaptırmayı düşünüyosun ki kendini bilmiyor musun

• Kızlik zarı vajinanin biraz içersinde. Doktor giriş kısmını biraz aralayıp oraya fener tutuyo ve bakıyor.

• Ben yaptırdım. Kız degilmiştim maalesef.

• Yaptırdım sapasağlam

• bende yaptırdım, öyle birşey yokmuş. bu zamana kadar hep bizi/sizi kandırmışlar. kızlığı es geçtim, zar hiç yokmuş. doktor bana; "-ben bir zar bilirim, o da tavlada ki zar" diyince dumura uğradım. koşarak kaçtım. o günden sonra mutluyum.

• bende yaptırdım el feneriyle bakıyor doktor

• Tutamadım kendimi güldüm.

• eyw :)

• Ne gerek var böyle birşeye niye gideceksin.

Kızlar Ne Diyor 3

• allaha şükür kendime güvenim sonsuz gerek yok bu tür muayenelere.bilgi vereyim sana kendine güvenin varsa merak etme kızlık zarı geride olan falanlar var şayet öyle bir durum bile varsa bile evlenince mutlaka gidersin durumu öğrenmek için.sevgili kocanla ama bekarsan kendine güvenin varsa boşver bu tür şeyleri.

• yaptırmadımda bir sorum olacak sana sende de bir erkekle ilişkiye girme hissi oluyormu

• hayır

• hıç gulecegım yokduu ::)))

• fenasınız bayanlar

• eğer şimdiye kadar ilişkiye girmediysen yaptırmana gerek yok ki

Yükleniyor...