Lezbiyen olup olmadığımı nasıl anlarım?

ya sevgilimle uzun süreli bir ilişkimiz var. Cinsel anlamda yakınlaşmadık, öpüşme falan sadece. Bakireyim. Mastürbasyon yapmak için izlediğim videolar her lezbiyen kategorisinden. Erkek bedeni ilgimi çekmiyor, hatta itici geliyor. Birçok kız arkadaşım var, hiçbirine karşı bir şey hissetmiyorum. Ama lezbiyen duygularım olabilir mi? Psikoloğa gitmeyi bile düşünüyorum ama bilemedim. Sizce doğal mı erkek bedeninden iğrenmem?

0|1
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• uzun ve kalın olmayanlar hoşuna gidiyor ama dimi

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 5

• erkek bedenine şu sıralar çok ilgi duymayabilirsin .hisleriniz ve duygularınız biz erkeklerden yüksek .her zaman hem cinslerinizle birlikte olduğunuzdan kadınsı hislerinizin fazla olması normal .ama erkek bedeni hiç bir zaman itici gelmemeli .yada zamanla erkek isteğin daha fazla olacak .hayat seni bir kadının kollarında değil ,bir erkekle mutlu yaşadığın zaman hayat daha güzel gelecek . bir erkek hayatında mıhakkak olacak .sana hissetmediğin aşkı ve sevgiyi mutlaka bir gün gösterecek .

0|0
    1|0
    • sktr git ya salak.kadın kadına aşk süper cinsellikte.lezbiyen bir kadının erkeğe ihtiyacı hiç olmuyor kabullenin o küçük egolarınız göçmesin.

• lezbiyen olup olmadığını en kolay deneyerek öğrenebilirsin karşındaki kızı

0|0
    0|0
  • git git de psikolog raporunu versin..belge ile konuşursun bundan sonra...

0|0
    1|0
  • bende lezbiyenim o zaman kesin:))) aynı bendeki belirtiler

0|0
    1|0
  • bazı ergen kızlar bu tur şeylerın etkısınde kalabılıyor bır sure uzak dur lezzolardan falan hatta hıc ızleme kı kendınde degısıklık hıssedersın erkeklere bakış acın degısır bence..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• biseksin bence.

0|0
    1|0
  • Tam olarak lezbiyen değilsin, biseksüel olabilirsin.

0|0
    1|0
  • sen lezbiyensin.erkek bedeni itici geliyor.eğer gelmeseydi biseks olurdun.çevrendeki kızlardan elektrik alamamış tarzına uygun görememiş olman ilerde de bir kıza vurulmayacağın anlamına gelmez.yani aşık olabileceğin kız karşına çıkmamış.bu kadar basit.nerden eminsin dersen ben lezbiyenim ordan anladım.

0|0
    0|0
  • bende aynı şekilde lezbiyen videosu seviyorum. kesinlikle bu yönde bir eğilimim yok

0|3
    1|0
  • lezbiyen videosu izleme sebebin..bir çok kadın klıtorıs orgazmı yaşar.masturbasyon yaparken her zaman..kadın video izlemezse düşünecesi genelde..bir erkeğin kendisine oral yaptığı ya da bir erkeğin vajinasını okşaması oluyor..erkek bedeni ilgini çekiyor ama.. erkeklerin de olduğu p*rnolarda kadına yapılan oral ve okşama çok kısa süre oluyor ;) vede o süre kadına yetmiyor..ama lezbiyen p*rnolarında oral kısmı çok fazla süreli oluyor ve..kadın onu izlerken daha kolay rahatlıyor ;) o yüzden erkek bedeninden iğrenmiyorsun sadece erkek bedenini tanımaya çalışmıyorsun.

4|3
    1|1
Yükleniyor...