Merhabalar. ...öpüşmüşler(!) böyle seven adam mı olur?

Kuzenim Şenay ilişkiye başladı.Kendinden 4 yaş büyük işi gücü olan bir erkekle.Adam hediyeler kolyeler yüzükler alıyo. Hani bunları görünce sevdiğini değer verdiğini düşünüyorum. 2 senedir de beklemiş bizim kızı. Telefonunu karıştırdım. 2 ay olmasına rağmen öpüşmüşler. Bizim kız da ateşliymiş.habire yazmış adam.Çok ateşlisin diye.Seni seviyorum larda defalarca tekrarlanıyo.Ama sorun şu ki Adam seni tamamen istiyorum yazmış yani evlenmeden. Adamın bakire sevgilisi olmadığından mı yoksa karısı yapmak için mi böyle? Yardımmmmmm

Güncellemeler:
Ayırmak istiyorum onları

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• sex yetişkin bir erkek için mutlak tır.Sabırlı olan nadirdir.Hayırlısı olsun

1|0
    0|0
    • Erkek sevdiği Kızı sahiplendiginden mi seks ister?

• öylede olabılır cok tatlıdır içi akar ondanda ısteyebılır.Bunu bılemessın anlaman cok zor..bekaretını vermeden bılınçlı bıseyler nasıl olur ondan bahset sen kuzene

Erkekler Ne Diyor 20

• sanane kızım belki evlenicekler sonra bu ızdırabı çekicekmisin ? herkes kendi hayatından sorumludur sonuçta küçük biri değildir kuzenin ve bana kalırsa sen onu kıskanıyorsun o kadar şeyleri kurcaladığına göre.

3|1
    0|0
  • ayırıp napıcan senmi yiyişicen adamla ?

5|0
    1|1
  • Ben burda senin bile farkında olmadığın çok derin bir kıskançlık seziyorum :) Yahu seni ne ilgilendirir onların hayatı ? '2 ay olmasına ragmen öpüşmüşler' eee ? Sorun nerede myfriend :) Sevmişler ki öpüşmüşler. Biri diğerini zorla mı öpmüş ? Kıskanma kıskanma :D Milleti de sevdiğinden ayırma !

1|1
    0|0
  • ağzından mı öpmüş lan!?

3|0
    0|0
  • seni tamamen istiyorum demek gel benim ol demek burda sıkıntı yok adam ilişkşi yaşayacak buna garanti vermiş

ama evlenmenin garantisi yok yarın çekip gitse ne yapacak

0|0
    0|0
  • ee şenayın şeyinin çetelesini biz tutamayız koca kız oldu artık dimi ? anlatış tarzında erotik hikayeler gibi...kuzenim şenay, çok ateşli 165 boylarnda kumral tenli bla bla blaa

1|1
    0|0
  • Maksadı belli. Zikip bırakacak. Büyük ihtimal eksiler ard arda gelecek belki cevabım kaldırılacak ama gerçek bu

1|0
    0|0
  • onları ayırmak isteyeceğine sen kendi sevgilinden ayrılsan? bırak mutlu olsunlar , hatalarıyla , iyilikle , kötülükle yaşasınlar kendi hayatlarını. başkalarının yaşamlarına karışma!

0|0
    0|0
  • sizin kızın ağzını ara lafa atlarsa düğün vs. diye bırak yolunda gitsin

0|0
    0|0
  • belli olmaz

0|0
    0|0
  • o kadar kolye takı aldıysa herşeyin bir nedeni var? senın kuzenın kolay elde edilcek bir kız degil galiba ya seviyo ya da onu arzuluyo işin yapmak için bilemedim

0|0
    0|0
  • Ne oldu sonuç

0|0
    0|0
  • Araya girme kötü sen olursun.Sadece kuzenini bilinçlendir.Neyin dogru neyın yanlıs oldugunu sole

0|0
    0|0
  • Dünya malı dünyada kalır birak harcasinlar diledikleri gibi

0|0
    0|0
  • kızı kaşar sanıyor olay o

0|0
    0|0
  • belli olmaz ki durum kulllanmak da istiyo olabiliri ciddi de

0|0
    0|0
  • yatmak için :D sadece

0|0
    0|0
  • niye ayırmak istiyorsun bırak yaşasınlar seksi doyuncaya kadar

0|0
    0|0
  • sevişenlerı ayırmak gunah deyılse ayır gıtsın.

0|0
    0|0
  • Adam hedefe kitlenmiş...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu ne kıskançlıktır..sende bul işi gücü olan birini sana da hediye alsınlarr

0|1
    1|0
  • kıskançlık var galiba :)

0|0
    0|0
  • Maksadi belli bence bir sekilde ayir

0|1
    0|0
    • kıza cınsellık ve fesat erkegın ne oldugunu anlatsın kızı bılınçlendırsın boylece araya gırıp kotu olmaz hemde kız vermez aklı basında olur.Bolesı daha ıyı degıl mı?

• Sacmalama yahu seviyorlar belki ne karisiyorsun, sevismek ostiyor diye sevmior mu demek oluyor, git tedavi ol sen hic sevmemissin sevismek istememissin anlasila

0|0
    0|0
  • karışma sen boş ver kimsenin niyetini bilemeyiz canım günhına girmen doğru değil

0|0
    0|0
  • kuzenini kıskanıyor olmayasın sakın ? bırak herkesin kendi hayatı kendi kararı sana ne oluyor

0|0
    0|0
  • kızı kandırmaya çalışıyo işte birsürü nedenide olabilir ama sahiplenme her dediğini yapırma herşey olabilir ama bence iyi bir neden yok ortada seven bekler arkadaş !

0|0
    0|0
  • evlenmeden verme tatlım ayyy pardon kuzenin şenay vermesin ...

2|1
    0|0
    • Aynen vermesin haha

• Tam yazıyordum ki senin yorumunu gördüm :D:D . Cok iyiydi :D

• birde inandırıcılık için kuzene isim takılmış soruyu olurken koptum :D

Yükleniyor...