BeN cinsel kimlik bunalımı mı yaşıyorum?

yardımCı olun lütfen ben hep kız arkadaşlarıma ilgi duydum tabi onlar bilmedi hatta aşık bile oldum bir kızA erkeklerden ne yapsAm hoşlanAmıyoRum hiç bir birliktelik yaşamAdIm ama cinsel anLAmda ne kızlarla neDe eRkKeLErle sizcE beN LEzbiyenmiyim?

0|1
3|15

En İyi Kız Görüşü

• olabilir bir doktora görün istersen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• az önce bir kıza yaptığım açıklamayı size de açıklayayım .

erkek bedenine şu sıralar çok ilgi duymayabilirsin .hisleriniz ve duygularınız biz erkeklerden yüksek .her zaman hem cinslerinizle birlikte olduğunuzdan kadınsı hislerinizin fazla olması normal .ama erkek bedeni hiç bir zaman itici gelmemeli .yada zamanla erkek isteğin daha fazla olacak .hayat seni bir kadının kollarında değil ,bir erkekle mutlu yaşadığın zaman hayat daha güzel gelecek . bir erkek hayatında mıhakkak olacak .sana hissetmediğin aşkı ve sevgiyi mutlaka bir gün gösterecek .

0|0
    0|0
    • İSTEYENİM VAR AMA BEN BİLMİYORUM BEN ZATEN BİR ERKEKLE OLMAYA MECBURUM

• EVET DAHA ERKEN AMA TAVSİYELERİN İÇİN TEŞEKKÜRLER

• önemli değil .kızlara hem cinsine daha çok ilgi gösterebilirsin şu sıralar .ama ileride nasıl mutlu olamak istediğine karar ver .lezbiyen olursan nasıl bir hayatın olacak .nereye kadar bole yaşayacaksın .bunları düşün .bir erkek ancak sana aşık olduğunu seni sevdiğini söyler .bir kız bunları yapamaz .

• Değilsin.

0|0
    0|0
  • Onu bilmiyorum ama, yazım bunalımı yaşadığın kesin...

1|0
    0|0
  • Önce bir erkekle ertesi gün bir kızla seviş o zaman anlarsın :D İcraatta belli olur herşey :)

0|0
    0|0
  • Olabilir ama mutluysan hiçbir sorun yok bunda. Sonuçta bu kötü birşey değil.

0|0
    0|0
    • BENİM VE YAŞANTIM İÇİN KÖTÜ KABULLENEMİYORUM

• MÜSLÜMANLARI TERÖRİST OLARAK GÖREN BİR BASIN VE BİR HALKIMIZ VARSA ZATEN SÖYLENECEK SÖZ YOK ELHAMDULLAH MÜSLÜMANIM ÜLKEMİDE SENDEN ONDAN COK SEVİYORUM

• Sorun değil ben bana yararı olmayan hiçbir insan ve ülkeyi sevmiyorum zaten. Tüm söylediklerimi geri alıyorum dediklerimi insan olarak algılarsın sanmıştım müslüman olarak değil. Hayata insan olarak bakmayı bile öğrenememiş bir insanla daha fazla konuşmayacağım

• Merak etme bu havayla yakında hepiniz lez olacaksınız :D

0|2
    0|0
  • her iki cinslede beraber olmalısın, test et kendini...

0|0
    1|0
    • TEST EDEBİLECEĞİM BİR YERDE DEĞİLİM

• sanırım evt

0|0
    0|0
  • Piskologa git o sana yardımcı olur

1|0
    0|0
  • değilsin belki erkekle itici geldiğindendir.

0|0
    0|0
    • EVET İTİCİ GELİYOR

• o yüzden kızlardan hoşlanıyorsundur.

pis gelir penisleri iğrenç gelir.

o zamanda yapacak birşey yok erkekleri ve erkekliği sevene kadar böyle takılacaksın.

• olma ihtimalin yüksek.

0|0
    0|0
  • olabilirsin

0|0
    0|0
  • Lezbiyen değilsin. Sadece doğru insanı ve doğru zamanı bulamamışsın. Hepsi bu.

0|0
    0|0
  • geysin sen bence

1|1
    0|0
  • hem cinslerine ilgi duyduğuna göre evet lez olabilirsin ve bu gayet normal bir şey. zaten her insanda bir hormon var ( adını unuttum ) o hormon nedeni ile arada bir hem cinslerimizin en iyilerine ahh çekebiliyoruz ama sende o hormon fazla salgılanıyor sanırım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...