Şu sürtünme olayı beni hakkaten fazlasıyla sinirlendiriyor artık.

O ne ya. sürtünme... Harbiden salaklık... Madem çok güveniyorsun o zaman birlikte ol TAMAMEN! ? E madem güvenmiyorsun o zaman neden sürttürüyorsun? Sürtündüğün çocuktan ayrıldın. İlerde sevgili olduğun insan bakire misin dediğinde evet diyeceksin ama evet ama sürtündüm mü diceksin? Sonuçta alnında yazmıyor sürtündüğün? Ben söyliyim hayır? Bu o zavallıcığı kerizlemek olmuyor mu? Temiz kalmak istiyorsan hiç yapma kardeşim. Hayret birşey ya... Haksız mıyım bunu söyleyin Allahaşkınıza yaa!?

Güncellemeler:
Bayanlar kızmış bana ama. Beyler çok teşekkür ederim, benim derdim zaten bekaretn kaybedilmesi falan değil hani olur bir hatadır anlık bir hata ve kaybedilir, benim derdim erkekleri bu şekilde kerizlemek. Kızlar tepki göstermişsiniz bazılarınız ancak lütfen kızmayın, bu yaptığınız resmen yalancılığa giriyor, üzgünüm. Amaa, aması var tabi ki, eğer ayrıldığınızda diğer sevgili olduğunuz kişiye anlatırsanız cinselliği sürtünme şeklinde yaşadığınızı ha benim ona lafım yok, yanlış anlaşılmasın tamam?
Burası bir tartışma platformu agresif olmaya gerek yok arkadaşlar, kırdıysam özür dilerim, derdim eksilenmek veya artılanmak değil sadece kimsenin beni yanlış anlamasını istemem, hepinizi artıladım, bana sinirlenenleri bile:) Hepinizi seviyorum.) İyi geceler.

0|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• Çok haklısın Arkadaşım. Ben analcılarada karşıyım oda aynı şey yapıpda bakire olak nasıl oluyor hayret el insaf yahu !

4|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Ateşi nasıl keşfettik zannediyorsun:D:D:D

Ateş Bizi Çağırıyor :D

haklısın, acımasız tavrını takdir ettim. ben bunu neden görmedim

1|0
    0|0
  • TEMİZ kalmak ? Siz temizliğin sadece bedenen olduğunu düşünenler, içsel yolculuğa çıktığınız da sadece kirlenen bedenlerinizi mi düşüyorsunuz? Ruhumuz kirli, kalbimiz ızdırab içinde ve bu beden toprak altına ruhumuz ise semaya...

Senin bekaretini yüzüne vuracak bir adamla evlenme zaten.

Bazı erkekler hemcinslerinin böyle düşündüğünü bilerek yani ileriyi görerek kıza bir laf söz gelmesin diye nefislerini kontrol etmek zorunda kalıyorlar bu kızları sevindirmeli ve aksine erkekleri üzmelidir pinzoe nin dediği gibi hey örümcek kafalılar zaten kandırılıyorsunuz bırakın artık beden bekçiliğinide içinize dönün aşk var aşk.

4|0
    1|0
  • ... 33 sorudan 20 tanesini gizli sormuşsun.25-29 yaş grubu bayanların sorduğu her 2 gizli sorudan biri senin demek ki !

5|0
    2|0
    • güzel tespit.

• Ze sen de onu engelle ödeşin.

• Hala engellememiş, arkadaş vefalı çıktı:)

• Aslında sen haklısın ama bir de erkekler arasında beni hayretler içinde bırakan şöyle bri kesim var.

abi tamam bir şeyler yaşamış ama netice de bakire.

yani neticede vajinaya kimse ggirmemeiş

yani vajinaya ilk ben gircem

vajina bana özel olacak vs..

bu sebeple.. ne olursa olsun bakire olsun diyen bir kesim var.

anal manal da yapmışsa yapmış..

vajina bana ait diyor.

1|0
    1|0
  • son derece haklısın.yalanlarla yaşamaya o kadar alışmışız ki yalan söylemek de dnlemek de işimize geliyor doğrusu.iki damla kanı temizlik sanmak,gencecik insanları hiç sevmedi sanmak kendimize değil başkasına bakmak en büyük marifetimiz.şöyle bir bakın dünyaya en büyük dolandırıclıklar hep türkiyeden çıkıyor .bilimde en geri ülkelerin başındayız.insanımız eğitimsiz cahil daha kendi dilini konuşmayı beceremiyor.iki harf yüzünden yüzlerce binlerce insanımız birbirini öldürüyor.üretim yok denecek kadar az işsizlik rakamlarımız her ülkeden daha yüksek .veeee en büyük marifetimiz birbirimizin eşi kardeşi kızı bakire mi diye araştırmak.hiç görmediğimiz bir zarın yerinde durup durmadığını düşünmek.çson derece başarılıyız bu konuda

0|0
    2|0
  • Aslında bakire eş arama takıntısında olanlara en büyük kazık evlilik öncesi anal ilişkilere girmiş bir kızla evlenmesi olur herhalde. Sürtünme hafif kalır. Ve evet kız da bekarete önem veriyor görünüyorsa bu bir sahtekarlak ama önem vermiyor ve önem veren biri ile evlenmek istemiyorsa o zaman ister sürtünür ister amuda kalkar o kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    1|0
  • Haklısın(!) Penis vajinaya girmediği sürece namus temiz geliyor sanırım. Ama ruhu çoktan b-k götürüyor.

1|0
    2|0
  • Onu yapma niyetnde biri olanın mantığı şudur ' afedersiniz ama ' canım cennette,.s...im .a..cıkta' olsun istiyor.. diye bir halk benzetmesi var.

Hak veriyorum arkadaşım.

Başıma geldi,hak veriyorum.

1|0
    1|0
  • haklısın katılıyorum sonuna kadar. sürtün ellet okşat okşa bakireyim diye gez ortalıkta

1|0
    2|0
  • Ya o erkekte bitiyor kız sevdigi erkegin olmak ister elinde sonunda ama erkek bekaret olma olayının yükünü kaldıramaz.

2|0
    1|0
  • sadece kendilerini bu şekilde tatmin oluyorlar işte..zamanında sürtünerek yara olan şeyimden sürtündüğüm kişiye selam olsun :)

1|0
    1|0
  • sadece sürtünme değilki oralı var analı var sonra gidecek evleneceği adamı kandıracak bide yüzüne bakacak ... Ya yapınca adam gibi yaptım desin yada hiç yapmasın .. erkek içinde geçerli tabi ki bu.

0|0
    2|0
  • yooo sen çok haklısın...

işin içinde kerizleme filan her dediğin şey var...

ama bu durum olası kaza ve belaları atlatabilmek için...

sonuçta bindiğimiz arabayıda sigorta yaptırıyoruz ama ben kendime ve arabama güveniyorum sigorta yaptırmayacağım deme şansımız yok..değilmi?

0|0
    1|0
  • Ouwww bu konuda ki duygularıma tercuman olmuşun resmen =)

0|0
    1|0
  • :) Zıhahahahah sürtünmek ne yahu? Bu da mı var? Kedim geldi aklıma :)

0|1
    1|0
  • isteyen istediğini yapmakta serbesttir.

2|0
    0|0
  • E=mc2

1|0
    1|0
  • Bakirelik artık Allah korkusundan değil de ,aile ve çevre korkusundan saklandığının en büyük kanıtı.

1|0
    1|0
  • haklısın kesinlikle

0|0
    1|0
  • haklısın sürtüneceğine oral yapsın bence

0|0
    1|0
  • Işte insanlar nefislerine hakim olamıyor.Ama söylediklerinde haklısın.

0|0
    1|0
  • Haklısın pinzoee...

0|0
    1|0
  • sonuna kadar katılıyorum sana arkadaşım güzel söyledin eline sağlık:)

0|0
    1|0
  • Sürtükler.

0|0
    2|0
  • Sürtünme olayını da erkek istiyor diyeiyorlar yaparlar. Oral falan da bilmez bu Kezbanlar.

0|0
    2|0
  • sürtük lafı onlar için bulundu

4|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sevgilinin ne yapıp yapmadığını anlarsın zaten çekimser davranışından şuyundan buyundan da Bence bunları düşünmek çok anlamsız siz yapınca oh ne ala da kız sürtünmüş bilmemneymiş bu da beni kızdırıyor bırakın allah aşkına ya.

6|1
    2|1
  • Herkeze ne ? Sanami Dusmus bunlari soylemek? Herkezin gunahi kendi boynuna allah allah

8|2
    3|4
  • çok haklısın gerçkten. böyle hem cinslerim beni iğrendiriyor.

4|1
    2|0
  • Hayatımın 30. yılında tanıdığım birine ondan önceki 30 yılın hesabını mı vericem.(sayıya takılmayın 55 de olabilir)

Haha yok artık deve!

5|0
    3|2
    • Tercih meselesi, Alien'cım.

• sana bişey demiyorum ben,geçmişten hesap soran herkese lafım.

• alnına öpücüklerimi gönderiyorum...:)

4|1
    1|0
  • İstediğimle sürtünme hakkım var benim pinzoe. sonuçta evleneceğim kişi de zamanın bir yerlerinde sürtünmüş bi insan olacak, eminim :D bakire de değilim zaten.

6|0
    3|0
  • niye bu kadar kızdın biri san teklif mi etti yoksa :(

3|0
    3|1
  • Terbiyesiz!

0|1
    1|1
  • öyle hepinizi seviorum felan olmas, hak haktır batıl da batılda, doğru bi tanedir, ikinci olmaz, duruşundan, doğru bildiğinden vazgeçmemelisin, kimseye şirin gözükmek zorunda değilsin, onlar pisliğin içine düşmüşse senin suçun değil,

tamam belki hata yapmışlar, ama yanlış olduğunu öğrendikten sonra hala devam ediyorlarsa, hatada, yanlışta ısrar ediyorlarsa onları sevemezsin, merhamet edebilirsin,

1|0
    2|0
    • Haklısın:) Ama bu dünyada kimseyi sevmiyorum diye birşey yok. Sadece kızıyorum diye birşey var..

• kitapta yazar ki, Allah için sevecek yine Allah için kızacaksın, kendin için değil

• afedersin de sana ne ? korkuyorum arkadaş hem böylesi daha çok hoşuma gidiyor amaç sevdiğimle birlikte haz almak değil mi alıyoruz bunun karşılığında da kimseyi kerizlemiyorum sevdiğim için onunlayım ayrılmak için görüşmüyoruz değil mi nasip kısmet bu kısmet olursa evlenince yaşamak istiyorum bu duyguyu hayret bişey ya ayrıca salaklık diye yazmışsın önce insanlara saygıyı öğren bu ne terbiyesizce bir yaklaşım sanane kardeşim sürttürüyorum çokta zevk alıyorum gerisi seni hiç mi hiç ilgilendirmiyor

6|1
    8|3
    • Tercih meselesi, lady'cim. Sinirlenmene gerek yok, günc.de dediğim gibi burası eğlence amaçlı tartışma platformu. Relax:)

• üzerime alınmıyorum:) ben işin yalnızca dürüstlük boyutundayım.

• sürtünenler seni linç edecek, bari gizli sorsaydın, bi de analcılar var, onları da unutma

2|0
    2|0
  • sadece sürtünme mi walla iğrenç olan o kadar çok şey var ki sen buna mı takıldın?

2|1
    2|1
    • Haklısın valla, ne diyim canım.

Yükleniyor...