Bakire olmadığınız aklınıza gelince ne oluyor?

Evlenmeden önce cinsel ilişki yaşayan bayanlarda özellikle ayrılmışsa aklına geldilğinde bu durum günlük hayatta çalışırken normal zamanda vs nasıl bir anlık düşünceye sebep veriyor çok farklı güzel bir şey olduğunu mu yoksa içinizdeki şüpheyi mi düşünüyorsunuz yani pişman olur muyum olmaz mıyım diye ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• çok mutlu oluyorum

3|4
    3|0
    • daha önce bu duyguyu yaşamış olmak mı mutlu ediyor yoksa keşke özel bir insana saklasaydım demiyor musun ?

• +1 diyorum da neden bilmiyorum :D bastım gitti :D

• anladım da eğer ayrılmışsan hala mutluluğun devam ediyro mu diyelim ki başka bir özel insan çıktı bunun mutsuzluğa dönüşeceğini düşündün mü yani hiç.

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk kez beraber olduğun kişi özel biriyse gerçekten sevmişsen ve sevgini haketmişse hiç bi zaman pişman olmazsın o kişi hep aklındadır ve her aklına geldiğinde de derin derin düşünüp tebessüm edersin. İçini ısıtan hoş bir duygudur

1|1
    0|0
    • işte hep aklına gelmesi iyi değil tamam sevgiliyken yaşadıkların normal bir zmaanda aklına gelip gülümsetebilr seni yani bu duyguyu sevdiğin insanla keşfettiğin için falan ama biterse o kötü olur o zaman aklına gelince ne olur bilmyroum işte.

• aynı sebepten erkeğinde bakir olanı tercih edilse ne yapıcaktınız acaba.

• bakirliğini iyi koru o zaman. :D

• Sen kendinin bakire olmadığını hatırlAYINCa ne hissediyosun? pişmanlık duyuyo musun?

saçma bi soru geçiniz...

0|0
    0|1
    • illa pişmanlık olarak bahsetmedim amma alıngansın sen de.

• Hiç birşey olmuyordur. Bu kadar normal bir olayı düşünüp hayatı kahredip dursun mu herkes.

Olan olmuş. istenerek yaşanmış bir olat için üzülmek gereksiz.

0|0
    0|0
    • üzülmek değil de yeni keşfetme aşamasında hani ilk öpüştüğü gün insanın aklına gelir de bir tuhaf olur ya o açıdan dedim öyle garip duygular oluyor mu diye :)

• Yok ya ne olacak. Onlar ilk zmanlar belki. ya da iki düşünce arasın da bocalamaktan kaynaklanır. He çok sevdin terkedildin. belki o zman daha şiddetli özleyip üzülürsün.

hayatta nerede nasıl duryorsun o mühim. İşin gücün geleceğin hayat durşun daha mühim. Diyelim bundan pişman oldu. Tövbe kapsı da her zman açık değil mi.

• kuzum bunlar bi kere harama bulaşmış, artık var gerisini sen düşün.. hiç kasap ciğerim kokmuş der mi? demez,

2|3
    4|1
    • nasıl yani :(

• nasıl yani mi? elbette çoğusu pişman ama çaktırmıyo işte, içine atıyo, sonra da psikolojik bozukluk olarak dışarı çıkıyo, bakireler azaldıkça boşanma sayısı artıyo, geçen sene boşananlar evlenenlerden daha çokmuş,

• sadece bakirelik değil ama neden eskiden bakire olarak genç yaşta tanımadan evleniyorlardı tanıma şansı ya da ayrılma imkanı pek olmuyordu önemli olan kadnının mutlu olup olmadığı ama olmak ya da olmamak doğru yanlış diye bir şey demiyorum sadece tek neden bu değil onu kabul ederek evleniyro zaten adam.

• Normal bir insanım. Anormal bir halim yok. Garip bir duygu da oluşmuyor.

0|1
    1|0
    • ayrı mısın peki o kişiden

• anlyıorum ancak herkes kabul etmiyor işte.

• Kabul etmeyen kendi bilir.

Erkekler Ne Diyor 3

• Çamura batmış batacagı kadar daha nelerini düşünsünler

3|0
    0|0
  • evlendiğim insana kendimi sakladığım için mutluyum

0|0
    0|0
    • bu gerçekten senin seçimin mi bir de onu düşünmek lazım yani ben bir kızın cinsel isteğine karşı koyabilecek bir erkek pek tanımıoyrum kızlar bile zor baş ediyor bazen ama hiçbir erkek ne sevgilisi cinsellik istediği için ya hareketleriyle bunu belli ettiği için ayrılmaz. belki zamanla aklı başına gelir ama yaşayacağını da yaşar kimse peygamber değil açıkçası o yüzden kendi adıma da aslında biraz gerçekten bir saklama durumu mu var yoksa durum mu bunu gerektiriyor soruyorum bazen.

• Burda kimse yaptım pişmanım demez..

0|0
    0|0
Yükleniyor...