Maytap da geçebilirsiniz ama ciddi olan olursa daha çok sevinirim

türkiyenin en meşhur üniversitelerinden birinin en iyi bölümünde okuyorum. fakülteninde en popüler genciyim. aynı zamanda yakışıklılık, fizik ve tarz olarak da elime su döken çıkmadı. çoğu insanın da tanışmak istediği birisiyim. kültürel altyapım da oldukça gelişmiştir. istediğim çoğu şeye sahibim.. dışarıdan imrenilen birisiyim anlayacağınız. ama bir sevgilim yok, birçok kızın da aleni tekliflerine maruz kalmış birisiyim. gay falan da değilim. yanlış anlaşılmasın. sadece kimseyle sevgili olmak istemiyorum.çapkınlık vradrı biraz ama disko bar hatun kaldıran ortam piçi değilimdir. adabımla eğlenirim. mütevazi ve güvendiğim arkadaş çevrem vardır.. herkesle paylaşmak istemediğim bir hayatım var ve insanlar beni gerçekten merak ediyor. sizden sorum şu böyle birisi hakkında ne düşünürsünüz, gay olduğunu, yahut problemli olduğunu falan düşünür müsünüz?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Maytap geçmeye geldim de geçemeden gidiyorum.

Neyinle maytap geçeyim senin..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sen yaşama öl bence :)))))))

0|0
    0|0
  • ben dindar diye düşünürdüm

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten anlattığın gibi biriysen bravo vallaha bu devirde.

0|0
    0|0
    • bu imrenilecek bişey mi ki? neden bravo dedin ben anlamadım

• sence değil mi? bir çok erkek yerinde olmayı ister ama senin gibi olsalar yapmadıkları kalmaz.

• hayır insanların agızlarına engel koyamazsın ki koysan akılları bişeyler türetiiir uydurur uydurur... neden insanların düşüncelerine bu kadar takılıyorsun kendine bu kadar güvenen biriysen zaten umursamamalısın insan gibi birini bulunca zaten deger verip sevgilin olmasını isteyeceksin, önemli olan kalbinin güzelligi dısarıdan da bu özelliklere sahipsen ne mutlu sana işte :) yanlnız bunları pek dile getirme ki güzelliğin daha güzel bilinsin :D

0|0
    0|0
    • bu yüzden gizliden soruyorum ya..:) sadece gay diye söylenti çıkmasına üzülürüm

• :) belliki duygusal bir yapın var. ve insanlar cok bos bogaz cidden kimseye bakma.. su söyledigin özelliklerin bircoguna kız versiyon olarak sahibim belki ama insanlar yeri geldi o kadar acımasızca elestrilerde bulunup sacma sapan yorumlar yaptılarki hayatım hakkında yüzüne gülüp arkandan konusan insan cok iyi niyetli oldugum için hep taktım üzüldüm ama inan kimseyi bu kadar sallamamak nasıl istiyorsan öyle yasamak gerek..

Erkekler Ne Diyor 4

• İşte böyle kibirli insanları sevmiyorum ben ya.Ben şöyleyim ben böyleyim. Kimsin la sen. Biraz alçakgönüllülük öğren. Yazının %90ı ben mükemmelim %10u gay değilim kız verin bana.

1|0
    0|0
    • arkadaşım öyle olsa açıktan sorardım. gizliden sordum

• 0|0
    0|0
  • hiç bir şey düşünmem, oturup o şöyle bu böyle diye ayıracak değersiz vaktim yok

0|0
    0|0
  • Herkes kendi egoları ile sevişiyor..kimse kimsenin şeyinde değil..

0|1
    0|0
Yükleniyor...