Doğum kontrol hapı kullanıldığında erkek içine boşalabiliyor mu, yoksa hala risk var mı?

Gizli Üye
Ben bir yerde okumuştum kadın bir şey kullandığında erkek içine boşalıyordu prezervatif değil eminim.doğum kontrol hapı olabilir hatırlamıyorum.bu konuda beni bilgilendirir misiniz ? Ne yapılırsa et ete değebilir erkek içine boşalabilir ve hamile kalmazsın ?
Doğum kontrol hapı kullanıldığında erkek içine boşalabiliyor mu, yoksa hala risk var mı?