Kızlar neden erkeklerden daha kudretlidir?

Meraba arkadaşlar.Sorum şu kızlar neden erkeklerden daha güçlüdür fiziksel anlamda demiyorum tabi.Mesela kızlar zor aşık olurlar aşık olsalar da çabuk unutular ve de cinsellik konusunda da çok güçlüdürler.Örneğin bir kadın hayatı boyunca evlenmeden erkeksiz durabilir ama erkekler duramaz.Çünkü cinsel ihtiyaçlarını gidermek zorundadır kadınsız duramazlar.Ayrıca da aşk acısı çekenlerin %80 erkeklerdir.Erkekler çok çabuk bağlanıyorlar. Ama kızlar çok çabuk unutuyorlar bu neden böyledir.Mesela 16 yaşına gelen bir erkek sürekli kızlardan bahseder ve kızlar ona çok çekici gelir ve cinsellikten konuşur ama kızlar için öyle değildir.Onlar erkeklerden kaçacak delik ararlar veya kendilerini dizginlerlerErkekler güzel kız görseler dibleri düşer kızlar yakışıklı da görseler hiç sallamayabiliyorlar.Mesela bir kıza uzun uzun baksan hemen rahatsız oluyorlar gözlerini kaçırıyorlar.Tabi bazı kızlar da var erkeklerden beter önlerinden geçen her erkeğe kuyruk sallayan ama onlar basitleri onlar bir istisna.Ama onun dışında çok kudretliler buu neden böyle.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• çünkü erkekler bu kadar kız delisi olduğu için kızın egosunu çok çabuk kaldırıyorlar.ve ayrıldığında zaten çevresinde bir sürü erkek unutturuyor :D

0|1
    0|0
    • evet çok güzel bir cevap.Zaten bir kızın peşinde en az 5 erkek dolandığı için erkekler tarafından gördükleri ilgi onlara çok basit geliyor.Ama mesela erkekler de kızlar gibi olsalar kızlara pas vermesler kızlar da erkekler kadar ilgili olurlar karşı cinse karşı.

• :) teşekkürler beğendiysen oylayabilirsin cevabımı :D

Kızlar Ne Diyor 1

• kizlarda erkeksiz duramaz da mahalle sokak ve cadde baskisi var:))€€

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• nerden okuduysan fazla yanlış bilgilendirme

0|0
    0|0
    • okumadım yazdım.Sen öyle san yanlışmış çık dışarı bir bak bakıyım.

• "Mesela kızlar zor aşık olurlar aşık olsalar da çabuk unutular ve de cinsellik konusunda da çok güçlüdürler." senin yazının özeti bu cümlen. Kızlar erkeklere oranla 4 kat daha fazla cinselliği düşünür. Erkekler kız delisi ama aşk konusunda kızlara oranla daha az aşık olurlar. etrafına hatta fazla uzaklaşma bu siteye bak bakalım kaç tane aşk acısı çeken erkek var, kaç tane kudretli kız!

Yükleniyor...