Kızlar hiç çevrenizdeki insanlara bakirelik durumunuz hakkında yalan söyler misiniz?

Bir erkeğin size daha çok saygı duyması için sütten çıkmış ak kaşık rolü yaptınız mı? Veya tam tersi bakire olduğunuz halde değilim dediniz mi sevgilinize onu tuzağa düşürüp sonra bakireliğinizi kaybettiğiniz oldu mu?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• hayır, bu sebeple zedelenecek saygısının canı cehenneme.

0|0
    0|0
  • ben sana vucudunda mm2ye kac tane kıl kökü düsüyor diye soruyormuyum yahu?

allah allah.. kime neymis

0|0
    0|0
    • sorma meselesi değil ki bu yatacaksın yatakta zaten belli olacak 2 şansın var ya engel olacaksın ben bakireyim diyceksin ya da devam edeceksin

• kimseye bakire olup olmadığımı konuşacak bir dialoga girme hakkı vermem.

1|1
    0|0
  • Ben yalan söylemem. Kedimle barışığım.Kimseye kendimi yamamaya niyetim yok. Keyfi bilir.

0|2
    0|0
  • yalana karşıyım. neysem oyum kimseye rol yapmadım

0|2
    0|0
  • hayır yalan yok bu konuda.

0|0
    0|0
  • :)))degılım ve bunun ıcın cok mutluyum benım ıcın bır yüktü ve kurtuldum üstelik sanslıyım çünkü hiçbir anlam ve sorumluluk yüklemeden aşık oldugum adamla ve sadece istedigim için yapmıstım

0|1
    0|0
  • Ben bu konularda gercekciyim valla. Hic yalan söyleyemem. Biriyle beraber olan insan bunu soylemeyide göze almıs olmali bence

0|0
    0|0
  • Yok yapmam ben öyle kötü şeler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• nedense çoğu kız once bakıreyım dıyor

yataga gırınce devam et dıyolar

bı bakıyosun bakıre degıl :)

0|1
    0|0
  • Bakir bir erkek olduğum için utanıyorum haliyle uçanı kaçanı seksledim diyorum :D

1|0
    1|0
  • kızlar genelde rahibe rolu yapar ,bunu yapan kız rahibe filan değildir aklınızın bir köşesinde bulunsun .Bunu yapmaya ihtiyacı olmayan kız düzgün kızdır zaten

0|0
    0|0
  • benim başıma gelmişti bir defa kız bakireyim demişti cinsellikle ilgili konuşurken hiç ilşkı yaşamadım filan demişti.sevişirken öyle bir coşturdum ki dayanamadı .baktımki özüyle sözü bir değil .yok değil yani böyle kızlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...