Sperm Bankası'ndan alınan spermle hamile kalmak doğru mu?

Bayanlar böyle bir şey yapar mıydınız? Erkekler böyle bir yoldan hamile kalan bir kadınla beraber olur muydunuz?

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

• Benim menim ona yetmiyecekmi ki sperm bankasından hamile kalan kadınla beraber olayım =)

Bu arada;

Sperm bankasına öyle gidip masturbasyon ürünü spermlerinizi veremiyorsunuz.. Önce başvuruyorsunuz (iyi para veriyorlar çünkü) Daha sonra onlar sizin yedi ceddinizi araştırıyorlar ırkınız gecmişteki hastalıklarınız sülalenizde ki kalıtsal hastalıklar, tipiniz eğitiminiz zekanız vs her yönden teste tabi tutuyorlar.. En sonda bi vesikalık resminizi yapıştırıp kataloğa ekliyorlar... Sperm bankasından hamile kalıcak kadın bu katalogdan arzuladığı biyolojik babayı seçiyor sadece...

Emin olmadığım tek konu gerçekten sperm saklayıp saklamadıkları..

Çünkü bazen depoluyorlar diyorlar bazende Katalogdan seçilen kişiyi çağırıp masturbasyon yapmasını isteyip sıcak sıcak ana rahmine yerleştiriyorlar diyorlar =)

0|0
    0|0
    • seni tanimadan önce böyle bir yola basvurmus

• tamam tskler yorumlar icin

• Ben tsk ederim Saygınız için...

Erkekler Ne Diyor 15

• 1|0
    0|0
  • Doğacak çocuğa yazık , babası kim bilmeden yaşamak hayatı boyunca bunun ezikliğini hissetmek zorunda kalacak .

Bu bencillikten başka birşey değil .

0|1
    0|0
  • Bunu kesinlikle kabul etmezdim, bunun yerine gider bi tane kimsesiz yavrucak evlatlık edinirim. Dunyaya doğuştan bi kimsesiz getireceğime, gider bi kimsesizi bagrima basarım.

0|1
    0|0
  • nie böyle birşey düşünesiniz ki girin ilişkiye hem zewk alırsınız hem amacınıza ulaşırsınız ;)

1|0
    1|0
    • Belki olmuyordur çocukları, millet mal mı da sperm alsın durduk yere.

• bekar olanlar icin konusuyorum zaten

• bildigin gibi yap banane ki cewap weriyorum .

• Bu dinen çok yanlış, inanmıyor olabilirsiniz, hadi onu geçtim toplum sağlığı açısından da çok yanlış, hadi onu da geçtim böyle birşeye gerek yok. Tüp bebek veya evlat edinmek gibi seçeneklerin yanında artık yapay sperm dönemi de başladı. Buna rağmen bunu deneyen bir kadın ne kendine ne topluma ne de çocuğuna faydalı bir iş yapmış olur.

0|0
    0|0
  • bence saçmalık. dogucak çocuga ilerde bunu anlatması var ki böyle bir kadınla beraber olmam çocuk bir heyecanın sonunda olmalı dimi :) gelmiş karnına monte etmişlerse onun zevki anlamı nerde ?

0|0
    0|0
  • dine göre yanlış zinaya girer ama bana göre normal benim çocugum yok ama sperm bankasın dan olsa olabilir

0|0
    0|0
    • ne olabilir? bir kadinin sperm bankasindan yaptigi cocuk icin mi olabilir dedin?

• bizim ülkemiz de olması sakın calı kimse bilmemesi daha iyi kanunen cezası var

• Zinaya girmez sen de abartının Allahını yapmışsın. Dinen doğru değil ama zina da değil. Önce zinanın ne olduğunu öğren. Öğrenmeden burda fikrini savunmaya kalkma, ciddiye alınmazsın.

• Yanlış değil belki kimilerine göre...ama çocuk doğduğunda bir de hata yapılmış da siyahi olursaaa...Bence zaten yabancı sperm kullanılacaksa...doğrudan..görünen canlı kaynağından bir fiil alınmalı...

0|0
    0|0
    • Sperm bankalarında ki kendileri amerikadadır sperm sahibinin (yani biyolojik babanın ) Soyu sopu herseyi anlatılıyor.. Huyu suyu ne mezuınu ne iş yapar tipi nasıldır hastalık geçmişi vs vs... HEr önune gelen spermini bankaya yatıramıyor yani..

• tam bir saçmalık abidesi,

0|0
    0|0
  • Bencillik bence. Sırf anne olmak için anne olmak için sperm bankasından hamile kalıyorlar

0|0
    0|0
  • ben kabul etmezdim böyle birşeyi

0|0
    0|0
  • yanlış

0|0
    0|0
  • değil..

0|0
    0|0
  • Anlamadım nasoıl yaniii

zaten hayatında bir ekrek olmadıgı için bu yolu seçmemiş mi

0|0
    0|0
  • doğru .

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• şimdi o sperm sadece 1 kadına aşılanmıyor yani aynı kişiden alınan spermler birçok kadına aşılanıyo dolayısıyla adamın birsürü çocuğu oluyo piyasada dünya küçük ne malum ilerde bunlardan 2 sinin birbirini bulup sevgili falan olmayacakları onlara kimse durunnn siz kardeşisiniz de diyemez evlenirler belki olmayacak şey değil bu sonrada çocuklarımız sakat doğdu e neden çünkü aynı geni taşıyosınuz kardeşsiniz çok korkunç geliyo kulağa

2|0
    0|0
    • yurtdisinda yapildigini göz önünde bulundurursak türkiye icerisinde bir kardesi olmasi imkani düsünyor :))

• türkler de gidip orda yaptırıyo ama geri tr ye dönüyolar

• herkes ayni ülkede yaptirmiyor. imkansiz oldugunu söylemiyorum sadece ihtimali cok düsük oluyor :)

• babasız büyüyen çocuk bile en azından babasının fotoğrafını görmeyi onun hakkında birilerinden yaşanmış şeyler dinlemeyi hakeder. o nedenle bu sadece kadının annelik duygusunu tatmak için yapacağı bencillikten öteye gidemez. yumurta bankasından çocuk sipariş etmek bir nebze daha mantıklı

0|1
    0|0
  • baska bir secenek yoksa yanlıs olsa ne farkl eder ki

ama öyle bi durumda olursam dünya nüfusunu arttırmak yerine var olanlardan birini sahiplenmek isterdm

0|0
    0|0
  • çocuk bencilce kendi isteğine kavuşmak için yapılacak bir oyuncak değildir. sağlıklı olarak bir anne ve babaya sahip olması gerekir. çiftlerin evlilikleri sağlamlaşmadan çocuk yapmaları bile bence yanlış. anne olmak istiyorum diye sperm bankasından hamile kalmak, asla baba sevgisini bilmeyecek bir çocuk doğurmak çok yanlış.

sperm bankasına sadece evli ama erkeğin kusurundan dolayı çocuk sahibi olamayacaklar için düşünülebilir.

0|0
    0|0
  • hep bi çocuğum olsun istemişimdir.hatta bazen sevdiğimden evlenmesekte sadece çocuğum olsun istemişimdir.erkeksiz çocuk yapılabilse keşke:))) ama babasız çocuk büyütmek istemem.ahlaki,toplumsal açıdan ve çocuğun psikolojisi açısından böyle bir bencillik yapmam

0|0
    0|0
  • Bencillik bence. Sırf anne olmak için ,bebeği olması için dünyaya babasından uzak bir çocuk getirmek hoş değil...

0|0
    0|0
  • bence çook mantıklı...keşke kendimde o cesareti bulabilsem...

babasız çocuk mu büyürmüşmüşşş...ben zaten çocuk için evlenmek isteyen biriyim...

0|0
    0|1
  • Kesinlikle yanlış. Zaten hayatımı bi çocuğa adamayı da düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • doğru değil çocugun babası belli değil :(

0|0
    0|0
  • Deşme yaramı :(((

0|0
    0|0
  • Tabu değil benim için.

0|0
    0|0
  • Cocugun biyolojik babasi olmuyor. Bu yuzden yanlis.

0|0
    0|0
  • en azından spermin sahibini bilmek isterim. sperm bankası bana göre değil.

0|0
    0|0
  • bazı durumlarda yapılabilir. kendi adıma cevap vereyim, çocuk yapmayı zaten düşünmüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...