Pamuk prenses turk olsaydi 7 erkekle yasadigi icin kasar damgasi yemezmiydi?

kiz tek basina yedi adamla ayni evde yasiyor hicmi seytan dürtmuyor yani? ormanda fistik gibi tek basina bir kiz cevresinde 7 kazma yoksa cuceler gay mi ?

lan oğlum ayrica o 7 cüce niye bir arada,aileleri onlardan utandıkları için ormana mı bırakmış,anaları,babaları kimler ,masal yetkililerinden açıklama bekliyorum.küçükken yedik bir şekilde tamam da şimdi insan merak ediyor. boyle dötu basi belli olmayan hikayemi olur neyse soruyu cvblayin

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Türklerin bir masalını anlatsanıza allasen. Osmanlı Balonlarını patlatmaktan başka. Keloğlan vs vs vs başka.

0|1
    1|1
  • kesin yerdi emini.m

0|2
    1|0
  • doğru o kadar aç milletiz

0|2
    1|0
  • cinsel açlığın afrikasidir türkiye

1|1
    0|0
  • Kaçar deneceği doğru bizde kadınlar karşı bağnazlık var ama ben pamuk prensesin 7 tane adamın evinin işini görmesine sinir oluyorum yemekleri yapıyor evi temizliyor temizlikçi mi bu kız?

0|0
    0|0
  • Topunuz malsınız.

^^

1|0
    0|0
    • senin kadar olamayiz ya kendine haksizlik etme

^^

• ılk hakaretın cok yerınde oldu malım ben hala burda bır tavukla pardon bır pılıcle sohbet ettıgım ıcın hadı ugurlar ola (yazmazsan sevınırım)

• Türk kültürüne ve zekasına çok fransızım ne yazık ki. Burda yaşamak işkence gibi.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• 7sinin ziki birleşse pamuk prensesi tatmin edebilir mi?

2|0
    0|1
  • Yerdi Bilader ..

0|2
    2|0
  • Evet yerdi.

1|1
    1|0
  • Sabah sabah neyin kafası bu ?

1|0
    1|1
  • çok haklısın abi hayat kadını pamuk prenses olurdu milletin gözünde agsdajshd :D

kimi abazalar ormana ziyarete giderdi

1|0
    0|0
Yükleniyor...