İnsanlar neden farklı bir durumla karşılaşınca hakaret ederler?

mesela gay iliskisi olan ya da lez. birisi soru sormustur.bakiyorum cevaplara hep hakaret kufur.ne yani o insanlar biraz farkli diye kufur ve hakaret etme hakkina mi sahipsiniz.tamam o tarz bir iliskiyi sevmiyor olabilirsiniz. sevmiyorsaniz o kisiden uzak durursunuz baglanti kurmazsiniz.ama o an da olsa saygi duymak zorundasiniz hakaret neden?

not:lez. degilim.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• hakaretin temel nedeni bunu anlayamamak. fikri olarak kapasitesi olmayanın küfür edip, reddeederek konudan baskın cıkacağına inanması. ulkemizdeki cogu insan nasıl iletişim kuracağını bile bilmiyor kendinden olmayana ya kufrediyor, hakaret ediyor ya da bastırmaya onun sesinden daha cok ses cıkarıp onu susturmaya calısıyor. kapasite bu cunki.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• homofobiğim ama gidip de küfür etmem.sadece uzak olsunlar.yani yakın olsalar bile bana söylemesinler :)

2|1
    0|1
    • bende sevmiyorum tasnif etmiyorum da kendi karaari sonucta yargilamak bize dusmez

• kapasitesi olman ve hazmetmeyi bilmeyen insanların genel tepkisidir hakaret etmek.. fikirlerle tartışmayı bilmiyenlerinde kaba kuvvetir yaptıkları...kişileri olduğu gibi kabul edebilmek bir erdemdir..

1|0
    0|0
  • i*ne dediğim zaman ona hakaret etmiş oluyosam ne diycez ya

0|0
    1|0
  • küfür edenlerin en gizli gayler olduğu kanaatindeyim

1|0
    0|0
  • benim en iyi arkadaşım gey bir kere ne hakaretinden bahsediyorsun sen

not: gey değilim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya kızsa basına gelmemistir önyargılı Sığ insanın tekidir, erkek ise de bir kiz daha gitti meselesi. Halbu ki herkes yarimiyla bütünleşse sadece ona yoğunlaşsa birsey kalmayacak. Gece gece cok mu ağır oldu ya sqwqw

1|0
    0|0
  • Canım bu ülkede hamilelerin sokağa çıkmamasından bahsediliyor sense ne soruyorsun bizim insanlarımızın daha aşması gereken çook şeyler var ama maalesef ileriye değil geriye gidiyoruz.Yakında bağnazlıkta Araplarla yarışmaya başlarız:))

2|0
    0|1
  • bilmem onu diyenler gitmiş sanırım gece mesaisinde biz varız:) benim de öyle bir tavrım yok herkes tercihinde özgürdür

2|0
    0|1
    • bencede kimsenin tercihi bizi ilgilendirmez ama cok rahatsiz.edici bi.durum kufur hakaret vs

• cahilce bir yaklaşım..ötekileştirme sendromu

• aynen oyle katiliyorum

Yükleniyor...