Mantığınız neye göre çalışıyor?

Kız sormuş anal ve oral ilişki yaşıyoruz sevgilimle ama hala bakireyim işte şunuda yapsam ne olur gibi çoğu insanın yorumu sen artık bakire değilsin sen vereceğini vermişsin kocana bir şey kalmamış gibi şeyler arkadaşlar sizene o bunları yaşarken düşünmüştür düşünmemiş olsa bile halini oda biliyordur bir erkek gelip sorsa sevgilimi çok seviyorum onunla ciddi şeyler yaşamak istiyorum hemen helal seviyorsan yap sevgilin seviyorsa verir gibi yorumlar o iki kişinin arasındaki tek fark cinsiyet artık dur diyin şu ayrıma ya da insanları yargılamaya günahsa onlara günah bir kız güvenip çok sevip biriyle ilişki yaşayamaz mı belki pişman olmuştur o kız ama sonuçta güvenerek yapmıştı bunu çocuk onu çok seviyordu belki neden hemen sen bakire değilsin gbi yorumlar alıyor ya da daha aşşağlayıcı bende sevgilimle oral ilişki yaşadım anal yapmadım asla da yapmam ama ona çok güveniyorum 2. senemiz bittti ve kendimi kötü hissetmiyorum ayrılsak bile pişman olcağımı düşünmüyorum en azından böyle bir ilki sevdiğim ve adam gibi biriyle yaptım ve halada bakireyim bunuda gayet rahat diyebiliyorum ama hiç bir zaman hiç bir şey yaşamadım çok temizim demiyorum ilerde başka biriyle evlenirsem yaşadıklarımı ona önceden söylemekte kararlıyım vicdan azabı çekmem

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• bak dürüst olman çok iyi birşeyyyy bunları açıklaman çok iyi ama bak şuan o eski sevgilin olmuş terk edilmişsin anlyırmusun dolayısyla ciddi bir beraberlik kuramazsın bu şekildee

bu anal ilişki yi bu kadar dillerine dolandıran hatunlar alsınlar sert bir cisim kıçına soksunlar bakalım yerinde durabiliyorlarmı bunlara inanma güzelimm cidden basit bir şey değil bu hem işin hijyen boyutu var bunun bakımları var hemde götünün üstüne oturamazlar kaçırır dururlar yanii fazla inanma bu anala

0|0
    0|1
    • Anal yapıcam demedim ki asla yapmam dedim

• tamam anladım da bundan sonraki sevgilinde beraber olacağın kişiyide yine sevecceksin oda sevdiğin adam olack onlada aynı şeyleri yaşayacaksın bu böyle gider bu mantıklaaa

Erkekler Ne Diyor 9

• Bekarete onem verıyosan analda yapmazsın oralda (buarada alttakı arkadasa ıtafen oyle olmuyo o ısler altına sıcar falan okadar hızlı olmuyo)

Onem vermıyosan kı ben vermıyorum ozaman ıstedıgını yaparsın, hatta zarını bozdur anal yapan kızdansa kızlıgı bozulmus daha ıyı sahsen.

0|0
    0|0
  • Yasadiklarini ilerde anlatma bence evlenecegin insan geçmişini çok onemsenemeli

Sonuçta biriyle evlenirken sonrası önemli

0|0
    0|0
    • Benim vicdanım için geçmişimi bilmeli bende bilmeliyim ama beni yargılarken tek taraflı olmamalı

• Görüşüne saygı duyuyorum ama bende bur erkek olarak en azından kendi fikrimce geçmişini bilmediğim bir kuz benimle beraberken yanlış yapmamişsa benim için temizdir

• Tabiki bende senin görüşüne saygı duyuyorum senleyken seni tanımışken bir hatası yoksa o kadının sadık olmadığını düşünemezsin

• okuyamadım kusura bakma

0|0
    0|0
  • 2 senede sana evlenme teklif etmediyse ondan hayır gelmez...

0|0
    0|0
  • nokta atışı güzel bir tespit. imza...

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana haklısın

0|0
    0|0
  • nasıl söyliceksin adama ben bakireyim ama oral yapıyordum die? bence söyleyemezsin arkadaşım. Bak ben öyle saçma sapan aşağılamalrda bulunmuyorum ama bunu söylemesi zor. Bu söylersen adam senin analda yapmış olduğunu düşünür zaten. bari sadece erkek arkadaşım oldu de oral kısmına girme

0|0
    0|0
  • Ruhun hala bakıre olsa bunu sormazdın bıle. Sen zaten ıcın rahat etmedıgı ıcın sormuyor musun sankı bu soruyu? Illa ama erkekler de yapıyor, ama ben sadece oral yaptım bahanesıne sarılacaksınız degıl mı? Yapacagın sadece bunu kabul etmek olmalı. İlla kendını kandırmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Sizin gibi kızlar olduğu sürece benim gibi çapkınlar aç kalmaz teşekkür ediyorum size haklısınız destekliyorum sizi :)

1|0
    1|1
    • Çapkınlar yem olmak için değilde güvenebildiğimiz sevdiğimiz erkekle yasadıgımız bir şey olursa daha az yargılanmamız gerektigini söylüyorum ya da biz ne kadar yagılanıyorsak capkınlarda o kadar yargılanır sana yem olan benim gibi kızlar değil çorap değiştirir gibi sevgili değiştirip hepsiylede bir şeyler yaşamış olanlardır

• Umarım hayal kırıklığına uğramazsın

• :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Bakire sözcüğünün manası ''cinsel ilişkide bulunmamış dişi''dir. Oral seks dediğimiz bir nev-i cinsel münasebet, değil midir? Bu durumda oral seks yapmış kimse bakir/bakire değildir.

Bekaret, ''el değmemiş''liği ifade eder. Yani bekaretin kayıp olması için ne boşalma gerekir ne de birleşme. Az çok öpüşmüş, sevişmiş her kimse bekaretini kaybetmiştir.

Hymen de hiçbir şeyin göstergesi değildir, malumunuz. Zaten konu-dışı kalıyor kendisi bu soruda.

Az çok sevişmiş biriysem şayet, kendime bakire diyemem.

2|2
    0|0
    • O senin görüşün bu benim görüşüm birbirimize saygı duyalım yeter

• ''Bekaret''in anlamını değiştiremezsin. Ehemmiyeti değişir kişiden kişiye.

''Saygı duyarız yeter'' diyorsun da... Vajinal seksi şayet tabuların yüzünden yaşayamıyorsan, örümcekkafalılar senin de beynine ağ örmüş demektir. Keyfim istemiyor, diyorsan. Keyfin bilir, bacım. Sorun yoktur o zaman. Bence sen bunu bir düşünmelisin. :)

• Annem bunu 100 yıllardır sosyologlar psikologlar bile çözemedi sen niye uğraşıyorsun. "Aptallara tartışmayın insanlar aranızdaki farkı anlamayabilirler" misali kimse ile tartışmaya girmene gerek yok. 1 Olay olunca herkes hemen günah zina diye başlıyor söze. Sanki bilmniyor o. Günahsa ya da zina ise onun hesabını onun vereceğini de biliyorlar ama niye kızıyorlar böyle davranıoyorlar biliyormusun. O yapılanları kendileri yapamadığı için hasetleniyorlar. ;) Takma boşver gönlünce yaşa

2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • herkesin düşüncesine göre hareket etmemeyi öğrenmek gerekir.

1|0
    0|0
  • okuyamadım

0|0
    0|0
  • şu an için sorun yok zaten de ilerisi için tavsiye ağzını açma bile. vicdan azabı çekersen çekersin ama bunu öğrenen kimse kolay kolay kabullenmez durumu

0|1
    0|0
  • Bu şekilde seni hiç bir erkek kabul etmez. Ben kardeslerimin oral ilişki yaşamiş biriyle asla evlenmelerini istemem. Fakat kendileride yaşamadigi muddetce.

0|1
    0|0
  • bunu rahat diyebiliyorsunuz da eşinize diyebilecek misiniz bu rahatlıkla oral yaptığınızı? Size temiz aile kız diyecek mi sanıyorsunuz? Yanılıyorsunuz çok... Bu sitede kaç tane evli erkek eşlerinin oral-anal yaptığını duydukları için boşandıklarını bazıları da henüz nişanlı iken ayrıldıklarını yazmışlardır.

1|0
    0|0
    • ayrılırsa içim acır yalvarırım belki çok kötü olurum söylerken rahatda olamam belki ama yapabilcek bir şey yok o çok mu temiz olucak bana gelirken ? Ben kızım diye kirlenebilen bir tek ben miyim ? Ailemin bir suçu yok ailem gayet normal şartlarda yaşamış yaşıycagını hata varsa bendedir kabul ederse eder

• Anlatan anlatır anlatmayan da kendi bilir

• Eşten hiç bir şey gizlenmemeli. Yaşanan ne ise aynen aktarmalı. Kandırarak, gizleyerek bir yuvaya başlamak çok sağlıklı değil.

Yükleniyor...