Masturbasyon yaparken?

Ben masturbasyon yaparken parmaklarımı sokarak yapıyorum ve bu kızlık zarına zarar verir mi? Ne derece ileri gitmezsem vermez?

Güncellemeler:
Ya ne kadar saçma cevaplar veriyosunuz. Dalga geçilecek bir konu mu? Kan falan gelmedi bilmiodum bu şekilde zarar verdiğini soruyorum işte

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• verse kadınım diye sorardın soruyu bence haksızmıyım :) gizli

1|0
    1|1
  • Profilini düzgün yazmaktan aciz detected...

0|0
    0|0
  • Bozma ihtimalin var.

0|0
    0|0
  • 30-35 yas dılımndeysen gerkceten parmagnı kullanma bırıyle yap artık hayatının kaln kısmnda zara ıhtıyacn mı olacakkı bu yasna gemssn

ınancsal boyutu da var o zaman bısı dıyemem tabı parmagnı cok ta sokma 1. eklemını parmagının gecmemeye cals bazlarnda zar esnek gerıde olr penıs gırnce kanamaz kımnde hassas olr dusse bırı kaza ıle vursa patlar... ama bnce bırne ver kurtul artık

0|0
    1|1
  • daha zarar vermediysen bişey olmaz, devam et:D

1|0
    1|1
  • Az kaldı kızlık zarı falan kalmaz merak etme.

Hayır anlamadığım bugünlerde sorulan her iki sorudan biri sex. Millet bu kadar mı aç anlamadım ki...

0|0
    2|1
  • Vajinanın içine giriş söz konusu olduğu zaman her zaman kızlık zarının bozulma riski vardır.Eğer bozulmamışsa zarın esnek demektir.

1|0
    1|1
  • Zar esnek sanırım. Ama kendi kendine parmağı ile kızlığını bozan nadirdir. Çok farklısın bebeğim :D

0|0
    0|0
  • bu yaşa kadar koruduysan kendini helel diyorum sana :)

1 cm kadar sorun yok ama sonrası sakat ve esnek olanları var onlar kolay kolay bozulmuyor onlardan olabılırsın sende :)

0|0
    0|0
  • Zar esnek diye pek güvenme yakında elinde patlar :)

0|0
    1|1
  • hata yapiyosun bidaha yapma derim...

0|0
    1|0
  • dalga geçen yok şurda.herkes bilgisi dahilinde sorduğun soruya cevap weriyo...

0|0
    2|1
  • Sana serbest 7 metreyi geçme yeter

0|0
    3|2
    • Sen hala bunu bilmiyor musun? Kaç yaşına gelmişsin ne konuşuyorsun? Git at kendini köprüden falan..

• kızlık sarı grişin 3 cm gerisndedir. Ona göre sok. Hem klitrisni ya da gögüs ucunu okşasan bile zevk alırsın kaç günde bir yapıyosu?

0|0
    1|2
  • bi şey olmaz.dene istersen.güven bana bak hiç bir şey olmuyacak.hatta kalemde sokabilrsin oraya =)

0|0
    2|2
  • kolunu sokaydın

1|0
    1|1
  • dikkat etmen lazım ileri giderse bozulur

0|0
    0|0
  • Parmağını ne kadar sokuyorsun vajinana? Sanıyorum zarın esnek. Sakıncası yok. Devam.:)

0|0
    0|0
  • zarar verebilir

0|0
    2|1
  • kızlık zarı vajinanın 3 4 cm içerisinde yer alıyor. parmağının tamamını mı sokuyorsun?

0|0
    1|1
  • kızlık zarın 2 cm ileride

2 santimden az sokarsan bişey olmaz

bence hiç sokma link bu şekil yap

elini ve vajinanı yağla ama

sokma bişey

1|2
    1|1
  • yaş 30-35 kızlık zarı?

0|0
    2|1
  • yok zar dediğin penisi tanıyan bir yapısı var. o girmeyince içine kamyon bile girse zarar vemez. ben bu sorunun ciddi olduğuna inanmamalıyım yaa :) yaşıda 30-35 üstelik bayanın.

demekki zarın ya esnek ya da doğuştan yok

0|0
    1|1
    • Ne var bunda bu şekilde zevk alıyorum ve zararı var mı yok mu onu sordum

• zarın sağlamsa evet var bozulabilir. sonuçta ne kadar içeri girdiğini bilmiyoruz parmağının

• gideceğin yere kadar gitmişsindir. heralde kızlık zarın esnek...

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Esnek zarın sanırım

1|1
    2|1
  • Maşallah şimdiye kadar yapıp bozmadıysan profosyonel olmuşsun zaten. Ya da kızlık elden gitmiş haberin yok.

1|1
    1|2
  • Bakire olduguna emin misin

0|1
    2|1
  • Bay bay bekaret

0|0
    0|0
  • parmağımı sokuyorum diyorsun. yaş 30-35? bu saatten sonra zarı napıcaan ki :))

0|1
    1|2
  • bekarken mastürbasyon neden yapar kızlar hiç anlamam.

0|0
    6|3
    • Niye bekarlar insan değil mi istekleri olamaz mı

• Tamam sen yapma o zaman

• yoo saçmalamıyorum.

Yükleniyor...