Çift ilişkiyi kafamdan atmak istiyorum

bakireyim pek cinsel ilişkim olmadı hatta hiç olmadı. bu sene p*rno zilemeye başladım ister sitemez etkilendim son zamanlarda genelle önden arkadan iki penis almış videolar ve fotolara bakıyorum ve artık sadece bundan boşalıyorum. birini sevmeye başladım onunla evlilik düşünüyoruz ama ben bu düşünceyi kafamdan atammzsam sanki zevk alamayacakmışım gibi geliyor birde kalın olmasını istiyorum sevgiliminki pek kalın değil. aslında özümde bunu yapacak biri değilim sevgiye tutkuya aşka çok düşkünüm ama aşırı azgınlık ve yıllardır bakire olmak sanırım beni buna itti .

bir penis yetmeyecek gibi mi geliyor ne? sizce sevgilimle ilişkiye girersem kalın ve iki penis isteğim biter mi? yoksa bu düşünceler yüzünden zevk alamaz mıyım? bu düşüncelerden nasıl arınırım?

0|0
7|22

En İyi Kız Görüşü

• canım bu fantazi bendede var ... yani bana erkekler yetiyor tek eşlilikten yanayım ve kesinlikle ikinci bir erkeği düşünmek midemi bulandırır ama bana bu kadar çekici gelen bakşa bir görünü yok izleyerek üst üste kaç kez gaza gelebilirim inan bilmyorum ama dert etme sevgilin yetecektir

5|3
    0|2
    • teşekkür ederim canım en iyi cevap seçiyorum

Erkekler Ne Diyor 22

• ben 3 sene beraber olduğum sevgilimden sonra uzun zaman biriyle yatmaktan zevk alamadım sert hatta aşırı sert sınırsızca olmaması beni çok zorladı sevdiğim insanla bile uzun zaman zevk almadan yattım diyebilirim öyle alışmıştım ki o sertliğe, normal olmak beni tatmin etmiyordu eski sevgilimle çok normalmiş gibi yaptığımız bişi yeni sevgilime haklı olarak çok fazla hatta korkutucu geliyordu seziyordum ve ileri gidemiyordum ama zamanla yavaş yavaş aştım... bunda eskiden p.rno filmlere düşkün olmam eski sevgilim sınırları olmaması beni normal bir sexten zevk almaz hala getirmişti ama zamanla düzeydi hani derler ya insan herşeye alışır tam karşılığı olmasa da bunun gibi bence sence yaşadığında hatta senin ki daha da çabuk geçecek.

0|0
    0|0
    • çok güzel açıklamışsın teşk ederim yani insan severse herşeyi atlatır diyorsun

• oncelkle p*rnoyu bırakıosnhemenn

2. sevglınınkı kalın buyuk uzun genıs egrı dogru olblr bununla yetımelısın zaten o sert kalabılıosa ıcınde işlevi dedikleri kısım budur sana yeter de artar bıle

anlattgn p*rnolara DP denr yanı double penetratıon cıft gırıs aynı anda anal ve vagınal sex, herkesn fantazısı var bu normal esınle kons bu durmu ısterse 3. bırnı alırsnız almazsa vıbratorle sen keneden yaparsın ya da o parmaklarnı kullanr bundan zevk alosan soylemen yeterlıdır.

ah ah nerde sneın gıbı kadın

0|0
    0|1
    • 3 biri olmaz ya kabul edilecek bişey değil erkeğim beni kimseyle paylaşmamalı aksi halde ona saygım ve itimatım kalmaz sözünü dinlemem de ne alaka bnim gibi kadınla onu anlamadım

• - 1 veren kesınlkle anal tecavuze ugrams bırı kesın ya kesın

• Seninki kafayı penisle bozmak olmuş.Çok uzun zaman bakire beklemen iyi olmamış keşke erken evlenmeye baksaydın diyecem ama oda nasip.Evlenince illaki erkğin senin cinsel ihtiyaçlarını bastıracak ama senin çift penis hastalıksa ve kalın istiyorsan sakın kocana belli etme adamı üzersin.

0|0
    0|0
  • cinsel arzulu olman ilişkinizin en sağlam temelidir. seks esnasında filmdekilerden çok azı yeterli gelecektir. o nedenle bu fantezini aklında tut. önden ve arkadan düzenli seks yaparsan bu düşüncen geçer.

0|0
    0|0
    • bu fantziler cinsel arzulu oldugum için mi oluyor yani?düzenli seks hayatım olursa unuturum diyorsun yani

• evet. doyuma ulaştığında hiçbirşey yapmak istemediğin anlarda olacak. çok arzulusun ve herşey tahrik ediyor. seks yapmaya başladığında belli bir rutine kendiliğinden döner. yani vücudun seks istiyor senden. hiçbir şey yapamıyorsan en azından anal seksle tatmin olabilirsin. bekaret vs sorunu varsa.

• Bence yetmez sana sen çünkü kafanda durum tespiti yapmışsın. Peki ilerde sana bir soru yetmezse grup sex yapar mısın?

0|0
    0|0
    • allah korkum var benim zina işlemekten dahi koruyorum yapacagımı sanmam ama büyü de konuşmayayyım hayat insanlarla oyun oynuyor

• penis yetmezse alırsın bir fack machine. senin manita kendi işi bitince sende fack maşhinle işini halledersin.boşalır öyle gidersin uyumaya

0|0
    0|0
  • Üzgünüz malesef bunun sonu bunu yapmakta çözümlenir ama kalın olayını abartmada p*rnolar yanıltıcı olabilir ama 2 erkek daima hayallerini süsler ; 0)

0|0
    0|0
  • bazı şeylerin fantazi olarak kalması daha güzeldir

0|0
    0|0
    • tabiki fantezi olarak kalmalı

• evlenince eşine anlatırsın eşinde sana boy boy renk renk dildolar alır eşin girdiğinde dildolar da eşlik eder seks bu seksy de tatmin olmaksa ve seni tatmin etmek istiyorsa kabul edecektir buna emin ol

0|0
    0|0
  • yasadığın durum son derece normal. kaldı ki kadınların çoğu dillendirmese de grup ilişkiye baylırlar. şahsen benim partnerimin benden böle bir isteği olsa kbl ederdim.

0|0
    0|0
    • karınıda mı saçmalama ki eşim kabul etsede ben etmem duygusuzca

• karım demedim partnerim dedim.

• ben en son 1sene önce mastürbasyon yaptım ben nasıl dayanıyorum sende dayan böyle şeylere bakma hiç oyun felan oyna :D

0|0
    0|0
    • unutur muyum o düşünceyi?

• doru söylüyorsun fazla pc başındayım

• biliyodum çünki saol pc basında kalmak asıl mastürbasyona yol açıyo :D

• sex oyuncakları ile bu durumu çözebilirsin.

0|0
    0|0
  • Sevgilininde iki vajina isteği varsa al sana threesome!

0|0
    0|0
  • Bu tür fantazilere ilgi duyman normal.Çünkü sana imkansız ve çekici geliyor öyle değil mi?

0|0
    0|0
    • belkide yıllardır kurulacak fantezi hayal kalmadı en uç nokta bunlar

• Dildo al birie gtüne sok vajinayada sevgilninki ikisi doyurur seni.

0|0
    0|0
    • sevgilim üzülürse yetmiyorum diye ya da ben bunu nasıl doyuracam diye

• Yetersin merak etme. Analdan yapmak istediğini söyle analınla yaparken sende vajinanı parmaklarsın birşey anlama.z

• Çok fikir var aklımda istersen paylaşmak isterim

• benim eski sevgilimde de vardı aynı şey ekle mesajlaşalım

0|0
    0|0
  • biz sevgilimle çok kurarız bu fantaziyi o kendisi ve 3 tane siki büyük kalın erkekle ilişkiye girdiğini anlatır önden arkadan ağzından aynı anda siktiklerini hayal eder bende ona bu tarz hikayeler anlatırım defalarca boşalır ben anlatırken bende çok zevk alırım sevgilimi o şekilde hayal etmekten bu onun en büyük fantazisidir. aynı zamanda benide çok sever bu fantazisini gerçek hayatta asla yapmaz ama fantazide de sınır tanımayız onu mutlu tatmin olmuş görmek benide mutlu ediyo. bu tarz p*rnolarıda birlikte izleriz kendinden geçer saatlerce sevişiriz :))))

0|0
    0|0
  • ne olduğunu bilmiyorum ama bu yazdıklarını okuyunca tahrik olmadım değil ... cinsel açıdan güçlü olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • cinsel açından güçlü derken onu anlamadım

• evet dogru söylüyorsun bunu nasıl anladın ki bende öyle olacağımı hatta eşimi bıktıracagımı düşünüyorum

• çünküüü diyeceğim ama...neyse :) cinsellik senin vazgeçilmezlerin den biri.bu konuda alt veya üst sınır yok.bence kesinlikle üst sınırdasın.o istek ve güç seni bu şekilde düşünmene sebep oluyor.karşında ki kişi de senin gibi azgın ve sert olmalı.aksi takdirde yatakta sahipsiz kalabilirsin.önden veya arkadan aynı anda s.kildiğinde ve o iki erkek arasında kaldığını düşünmen seni çıldırtıyor .yani sadece seyirlik değil sendeki sex gücünün etkisi bu :) açık söyle önden ve arkadan yapmak istermiydin

• 2 penis isteğin vardaa peki anal ilişkiyi okadar basitmi sanıyorsun sen emin ol bak eline sert bir cisim al sokmaya çalış bakalım ne olcak zevkmi alacaksın acımı duyacaksın emin ol acıdan kıvranacaksın bu basit bir şey değil ayrıca hatun vajinası zatn daha büyük penis müsait değildir seninki sadece aç gözlülük vede bu sana büyük olması acıdan başka bir şey vermez istatistikler gereği 10-12 cm penis seni zevke ulaştıracaktır...

o p*rnolar çok sapkın olduğu için ister istemez insan böyle şeyler düşünüyor yani... hiç izleme sen

0|0
    0|0
    • hayır basita snaımıyorum zaten gerçekleştireceğimide sanmam evet o dediğin şeyi denedim ince bir cisim bile girmedi ve canım çok yandı bu fantezi sanırım açlıktan kaynaklanıyor hani insanlar oruçken herşeyi yemek ister ama iftarda sadece su içer ya onun gibi sanırım. boyunda değil sorun ben biraz daha kalın olmasını isterdim ama bakire oldugum için galiba hepsi benim için kalın

• biraz azalttım izlemiyorum eskisi gibi . sevgilim var sayılır başka şehirde bu yüzden ilişkimiz başlamadı yaşım 26

• oyyyy tam aradığım tipten hatunsun hee izleme boşver hele cinsellik kategorisine hiç bakma ramazan ramazan günaha girme güzelimmm...

• Eğer benim sevgilim olsaydın,bunu yaşayabilirdik senle.Ama tek şartım var,birdaha asla görmeyeceğimiz insan olacak. Ben daha önce 1 kez yaşadım bunu. Türk olmayan,buraya 1 haftalığına tatile gelen yabancı bir arkadaşımdı

0|0
    0|0
  • Madem ayaklarını kullanarak para kazanmak istiyorsun ben sana masaj yapayım öyle kazan para :) Hemde masajın keyfini çıkar.

0|0
    0|0
    • ne alaka anlamadım

• O ow :) iyide ben bu soruya cevap vermedim ki :)

• Birsürü sekmede farklı tarihlerden farklı sorular açmıştım çok pardon :)

Siz nasıl ilişki seviyorsanız partnerinize çekinmeden söyleyin. Bu tip şeylerde çekinme olmaz.

• bir tane de dildo alırsın iki penisle becermiş olur seni

0|0
    0|0
    • sevgilim ya da eşim yanlış düşünmez mi üzülmez mi

• öyle mi dersin ama o anal ilişkiye karşı

• analdan yapmaz o da vajinadan yaparken dildoyu da analdan sokar renkli bir cinsel birlikteliğiniz olmuş olur

Kızlar Ne Diyor 6

• kalın ve iki penis isteğin geçmez akla bir kere düştü mü:) sevgilin seni bir süre tatmin eder ama aklın hep daha büyüğünde kalır ayrıca hep bir 2. erkek olsun diye düşünürsün bu kötü birşey değil fantezi sonuçta

0|4
    0|0
    • pc basında olduğu sürece unutamaz:D arkadaşlarıyla gezmesi lazım 1yıldır mastürbasyon yapmıyorum ona bakarsan hayatımda 2kez yaptım:D

• mesela bizim türk erkeklerinin hayal gücü çok geniştir seks konusunda yapmaya yapmaya adamlar işin fantazi düşlemeye yoğunlaşmışlar seninki de o hesap . zevklerin değişir aynı kalmaz yani ki kalsa bile ne sakıncası var bu sana daha fazla yardımcı bile olabilirz zevk alman konusunda . kocan beyninin içine girecek değil ya .

0|2
    0|0
  • Fazlasıyla duygularına ve sana hitap edecektir o düşünceler yersiz

0|0
    0|1
    • yersiz değil mi sevgilimle evlenince mutlu olurum değil mi? aldatmak istemiyorum bakireyim sonuçta

• Bakir olan erkekler belirli süre erken boşalır 3 ay kadar sürer bu durum bunu hoş gördükten sonra asıl cinsel hayatın başlıcak bakir bir erkek istiyorsan 3 ay alışma dönemi var sadece

• o bakir değil biliyorum seviştikde ama ilişi olmadı 34 yaşında ben 26 bizim alışma sürecim ne kadar olur peli

• Ben yaptım 3 erkekle tek kelimeyle harika..

0|6
    0|0
  • tek sen degilsin bir cok kadin bunu istiyor kimisi yasiyor kimisi sadece fantazide kaliyo. benimde begenerek izlediigim kategoridir ;)

1|4
    0|0
    • fantezide kalmasını yeglerim

• Izlerken niye benim püskevitim yok diyorum bazen

• bu bir fantezi ve her fantezi gerçekleşecek diye bir şey yok. yapmaya kalkasan belki de hoşlanmayacaksın

1|3
    0|0
    • anlamıyosunuzki pc basında kalmak mastürbasyona götürüyo kalkıp arkadaşlarıyla gezmesi lazım

hayatımda 2kez mastürbasyon yaptım:D

• haklısın yapsam midem bulanır

Yükleniyor...