Cinsellik kategorisindeki sorular size de ayıp gelmiyor mu?

cinsellik katogorisindeki bazı sorulari sorarken utanma olmuyor mu. ben okurken bile utanıyorum. bende mi bir gariplik var.utangaç degilim.ama igrenç sorular var. rahatsz olan başka yokmu?

0|0
16|21

En İyi Erkek Görüşü

• Utanıyorsun neden okuyorsun diye tepki alacaksın kesin :)

2|0
    0|1
    • hepsi degil.bazıları ayıp.yoksa okuyup ögrenmemiz gerekenlerde var.

• Eksilendik :) Tahmin etmiştim. Neyse haklısın evet bazı sorular gerçekten sapkınlığın ötesinde

Erkekler Ne Diyor 20

• BAzıları cok samimi olarak yazıyor belki. Cok fazla okumamama ragmen ara sıra ana sayfalarda gorunuyor. Bazı kişiler samimi yazıyor. Bazıalrı dalga gecse bile az da olsa gercekten emrak ediyor. Bazıları ise ciddi anlamdan dalga geciyor. Ama herkes neyin ne oldugunu biliyor. Zaten internette herşey kol gezmiyor mu?

Utanma kalmadı ki artık. burada yapılan sadece kendini kandırma. Gercekten de 10-20 sene sonrasını düşünemiyorum. 10-20 sene sonrası zaten şu anda burada olanların cocuklarının ilerideki hali olacak belki.Yani herşey cok kötüye gidiyor cok...

0|0
    0|0
  • Gerçekten soru değeri taşıyanları cevaplıyorum ama lakayıt ve saçma soruları cevaplamıyorum ve bunlar bana göre doğal şeyler bu hayatta cinsellikte her şey gibi doğal bir şey..

0|0
    0|0
  • Utanma yokta, iplemememzlik var, ciddiye almıyorum çoğunu

1|0
    0|0
    • şu an yaptıgın gibi dimi :))) samimiyetsiz herif seni :)

• yooo şu an gayet ciddi cevap verdim, hanım kızımızın utanmasını yadırgamıyorum, hatta belli noktalarda tatlı bir durum bu masumiyet, ama cinsel hayatında hiçbirşey olmayan sapıkların,tüm hissiyatlarını dökebileceği bir ortam bulduklarında, içindeki yangını söndürürcesine yorum yapmalarını ciddiye alamam.Sonuç aynı gene elizabeth,gene elanor :D

• hanım kızımız:) artıladım.

• Maalesef herşeyin bo*unu çıkarmakta üstümüze yok .

0|0
    0|0
  • yetişme tarzıyla alakalı.

seks sadece üreme amaçlı yapılmaz.

bu muhabbet uzar gidier böle ama biz kısa keselim.

0|0
    0|0
  • Bence sen sorulardan utanmiyorsun. Sagolsun bazi arkadaslar sorulari oyle bi soruyolarki ben erkek oldugum halde rahatsizlik hissedebiliyorum.zaten o arkadaslarin niyetleride cok belli . zaten de belli etmenin pesinde oldukari icinde cok rahat bir sekilde herseyi yazabiliyorlar .bence budur abii

0|0
    0|0
  • ben de utanıyorum baby87 yaa, çok ayıp şeyler

0|0
    0|0
  • bu sitede rahatsız olan kız pek görmedim rahat yani herkes large takılıorlar:))

0|0
    0|0
  • baby inanmayabilirsin ama o soruları okurken ereksiyon olanlar da var.

bugün ben böyle bir soru gördüm.

0|0
    0|0
  • bildikleri halde cevabını sırf iğrençlik olsun diye soruyor bazı kızlar haklısın bundan zevk alıyorlar gayet

0|0
    0|0
  • Her türlü insan var sitede. Bi bayan olarak bilirsin nasıl erkeklerin olduğunu. ondan dolayı ben bi erkek olarak özür diliyorum samimiyetsizler adına

0|0
    0|0
    • bende kızlar adına özür dilerim.kızlarda çok soruyor.saçma sapan.

• alışırsın zamanla bu sende başlangıççççç

0|0
    0|0
  • ayıp yatakta olur.

0|0
    0|0
  • İnsanların ar damarı çatlamış artık ne diyebiliriz ki başka

0|0
    0|0
  • Bazıları sacmalıyor bazılar cidden bilmiyor o yüzden ayıp yok :) bakma cevaplama :)

0|0
    0|0
  • bilgi amaçı değil de sırf ... lık olsun diye soru soranlar utansın.

0|0
    0|0
  • iğrenç sorular var haklısın bazıları siteyi şaklabanlık yeri olarak görüyor..

0|0
    0|0
  • İçerikten çok üslup oha dedirtebiliyor.

0|0
    0|0
    • bunlar gündelik hayattada bölelermi diye bir soru geliyor aklıma.

• Mühendislik bitirip, askere gittim. Bir çoğunun gündelik hayatta da böyle olduğunu söyleyebilirim.

• toplumun facia düzeydeki tüm erkek kitlesini tanımışsın. işin daha da kötü tarafı piyasada bunların alıcıları da var.

• Sağlık amaçlı soru da geliyor, fantezi amaçlı da :) Bazıları da gırgırına tabi

0|0
    0|0
  • Ben gayet memnunum güzel sorular ve paylaşımlar oluyor zaten utana utana bu hale geldik.

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 16

• sorular utanılacak etki yaratmıyor bazıları saçma sapan fantazi içerikli geyik olsun diye sorulmuş soru değeri olmayan şeyler.

0|0
    0|0
  • Siz rahatsız oluyorsunuz diye diğerleri rahatsız olcak diye bişey yok sonuçta. Adam merak ediyor soruyor doğal bir olay. Soru sormak için var burası zaten. Size ayıp geliyor olabilir ama cinsellik başlığını soru sormaları için koymuşlar oraya. Takılmayın böyle şeylere ya. Rahatsızlık duyuyorsanız girmezsiniz cinsellik konusuna

0|0
    0|0
  • Cinsellik kategorisinde soru soran biri olarak ciddi sorulanların ciddi cevaplandığını gördüm..Diğer erotik hikayeler tatmin amaçlı. Şaklabanlık ciddiye almıyorum. Öğretici yardımcı olunabilecek ciddi konularda utanma değil belli bir seviye olmalı.Aksi halde soru amacına hizmet etmez.Aşırı açıklığa alenen tahriklere karşıyım. Belli seviyede olmalı. Herkesin özeli kendine.

1|0
    0|0
  • Ya hadi o bi yana ben hala bi yerde takili kaldim. Evli barkli kadinlar var cibil cibil fotolar var profillerde ben bunlari anlamiorum hani nasil tur insanlar diye.. Elin kadini bile yapmior biz bu halleremi dustuk diye soruyorum valla kendi kendime ve bunlarin gercekte nasil olduklarinida merak.etmio degilim

0|0
    0|0
  • var.burda

0|0
    0|0
  • Bilemediklerini öğrenme maksatlı soranlar var

Birde cok başka niyettekiler

Girmezseniz göremezsiniz sizin ki de merak gidermek

Birinci gruptakilere gibi

0|0
    0|0
  • türk toplumu cinselliğe sonradan görmeler sanırım üzülerek söylüyorum...

0|0
    0|0
  • ben rahatsız olmuyorum bazılarını da okumuyorum

0|0
    0|0
  • rahatsizken neden o bölüme giriyorsun ki. girme sorun kalmaz.

0|0
    0|0
  • ben sadece gülüyorum çünkü çok komik ve saçma sorular var :)

0|0
    0|0
  • alışırsın...

0|0
    0|0
  • Haklisin..ama bos ver alistik artik :))

0|0
    0|0
  • Birkaç cümleden sonra okumuyorum.Muzipliğine soruyor çoğu dikkate almıyorum.

0|0
    0|0
  • sayfayı açar açmaz utanmaya başlıyorum ben.

1|0
    2|1
  • Arada görüyorum da fantezilerle dolu zaten, hiç okumayalım boşver.

0|0
    0|0
  • ayıp değil aslında ama garip. açlıktan böyleler diye düşünüyorum ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...