Vaginal orgazmı nasıl yakalayabilirim?

klitoralda sorun yok ama vaginal orgazm olamıyorum. doktorum kegel egzersisi falan önerdi ama pek de işe yaramadı. özellikle bayan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. odaklanmanda mı sorun var? eşimde sorun yok erken boşalma ya da başka bir şey. 7 yıllık evliyim sadece 1-2 kez vaginal orgazm oldum

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Konuyu cinsel terapi uzmanlarına danışmalısın bence.En iyi onlar destek olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• buna bile erkekler cevap vermiş ya :))

1|0
    0|0
  • Aslında çok zor değil,biraz ön sevişmeyi uzuntut,hemen girmesine müsaade etme,sen zamanı gelince girdir,o zaman olacaktır,

0|0
    0|0
  • kuıruma falan varsa kayganlaştıcı birşeyler al ( doktor vermiştir muhtemelen)..

Bir de partnerin farklı birşeyler denesin. Ön sevişme konusunu bir gözden geçirin...

0|0
    0|0
  • partnerinin önsevişme sırasında oral yaparken klitoral değil vajinal teknikleride kullanıp hazırlaması gerekiyor.buna rağmen olmazsa egzersizleri dene

0|0
    0|0
    • hangi egzersizlerden söz ediyorsun?

• kegel egzersizi yaramadıysa psikolojik çözümlenmesi lazım.Partnerinin çözmesi gerekiyor.uzun süren terapilerle bu tarz sıkıntısı olan bir kız arkadaşımın sıkıntısını çözmüştüm

• anladım sağol

• Klitorale alıştıysan aynı hisleri beklediğin içindir, vajinal olması için G noktayı uyarmalısın...

0|0
    0|0
  • penisi ince mi çapı kaç

0|0
    0|0
    • evet ince bilmiyorum ölçmedim ama kalın değil pek

• :))) haklısın

• ince kalın ile ilgili olmadığını çok kalın bir penis kılıfı ile denedik.. boşuna masrafa girme... acı veriyor ama orgazm yok...

• sen klitorise dewam et

0|0
    0|0
  • 7 yıldır olmamışsa bundan sonrada olmaz

sen klitoral orgazma alışmışsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• burdan yazsam okunur. Orda isen hemen gizliliğini aç ekleyeyim seni. Mesajımı okursan muhakkak yaz. Bende evliyim yardımcı olurum .

0|0
    0|0
    • gerçekten çözümün varsa, rica ediyorum bana da yardımcı.. sevgiler kardeşim..

• nasıl yazayım carlie?

• sadee 2 mi , 7 yılda çok kötü ama , mast. çok mu yaptınız ? hala devam mı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...