Nasıl lezbiyen veya gay oldunuz?

Nasıl lezbiyen veya gay oldunuz?Bunu ilk nasıl anladınız?Yetiştirilme tarzı ile mi alakalı yoksa sonradan ilgi duyma ile mi alakalı ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• bildiğim kadarıyla doğuştan onun dışındakiler ise tamamen farklılık arayışı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Gay değilim normal bir yaşantım var.. Ama bildiğim , duyduğum ve tanıdığım arkadşlarım var. geneli doğuştan sanırım. Ama bunu sonradan hissediyorlar ya da keşfediyorlar. Birde cinselliğe ac oldukları dönemlerde cinsellik olsunda nasıl olursa olsun diyenler var tabii

0|0
    0|0
  • bence küçük yaşlarda tacize uğramış çocukların bu yöne eğilimi daha fazla oluyor ve maalesef ülkemizde halen çocuklara hemde kendi akrabaları tarafından taciz uygulanıyor...

0|0
    0|0
  • gayleri bilemiyorum ama bigudi ye takılan arkadaşlarım resimleri gösterince onları çok iyi anladım :):)

0|0
    0|0
  • Noluosa çocuklukta oluo zaten.

0|0
    0|0
  • gay değilim .kendimi kadınsı hissediyorum .nedenini yıllardır çözemedim .çocukluktan beri boleyim .ama iyi bir kızla tanışıp evlenmek istiyorum .kurtulmaya çalışıyorum ama çok zor .sabır ve irade gerektiren bir durum .

0|0
    0|0
  • allaha şükür ikisinide olmadım ama şu var gay yahut lezbiyen olanların çoğu buna maruz bırakılıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Haydar Dümenin katıldığı programda bu soru sorulmuştu ve o da bunun psikolojik olduğunu söylemişti. Özellikle baskı altında ve yalnız kalan insanların zamanla kendi cinsine ilgi duyduğunu söyledi. Doğuda ki yetiştirme tarzı yüzünden bu duruma sık rastlanılırmış.

Bu onun sözleri bana kimse yorum yapmasın.

0|1
    0|0
  • lezo olunmaz doğulur bir kere tamam mı

0|1
    0|0
  • ergenlikte ortaya çıkan bir durum

0|1
    0|0
  • ben 7. sınıfta anlamıştım ama sosyal çevreden ötürü müdür yoksa genetik mi bilemiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...