Kızlık zarımın olmadığını düşünüyor.

arkadaşlar 15 yaşından beri nişanlımla tanışıyoruz.daha önce hiç ilişkim olmadı oda bunu biliyor.yakında düğünümüz var.tam bir birleşme yaşamadık fakat biraz ileriye gittiğimizde sanırım kızlık zarın yok ya da esnek dedi sorun yapmıyor sanırım ama benim aklıma takıldı sizde ileriye gitmişse bile gelmesi gerekmez miydi?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Esnek ise kan gelmez ancak operasyon ya da doğum ile yırtlır, eğer geride ise ve penis boyutu yetişmiyorsa yine kan gelmez, normal zar derinliği kişinin kendi orta parmağından biraz daha derindedir dolayısıyla penisini senin orta parmağından büyük değilse bu dediklerim mümkün, ayrıca bir konuda daha var zarın olmayabilir buda doğuştan gelen birşeydir.

Eğer sorun çıkarmıyorsa şanslısın ama senin için rahat değilse bir dr. gözük net bilgiyi al ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• jinekolog falanmı bu çocuk kızlık zarın yok diyebılıyor bir kere karsındakını yanı seni aşağlıyor

0|0
    0|0
    • yani aşağılar gibi demiyor aslında yok sanırım ama sorunda değil diyor

• evlenemeden böyle şeyler yapyosunuz aklınız karışıyo, aynayla bakabilirsin sonra kızlık zarı modellerinden hangisi olduğunu bulur araştırırsın

0|0
    0|0
  • bazı kızlık zarları esnek olabilir doğru

doğuştan da olmayabilir belki o tarafını bilemicem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle kızlık zarları vardır ki bazen 1leşmeye bile imkan tanımaz 1 jinekolog tarafından kesilerek açılır.

0|0
    0|0
    • öylemii hıımm bundan bilgim yoktu bana sanki incedir gibi düşünmüştüm.bunu bilmem iyi oldu peki diyelimki benimkiside öyle jinekolog tarafından açılmalı diyelim illa doktora gidip kestirmem mi grekir

• aynen öyle olması gerekir 1 yere kadar girer ve 1 türlü ileri gitmez. işte o zaman kapıyı sağlam kilitlemişler dersin ve jinekoloğa koşarsın. :)

• ahha:))) tahmin etmiştik aslında espirisini yaptık hatta bir insanın herşeyimi sağlam olur arkadaş ya falan demişti:)))) baya sağlammış falan dedik:) baktık olmuyor en iyisi öyle yapmak:)

• Kızlık zarı her insanda farklıdır canım. demekki seninki çok geride. bazen 2 ya da 3 kere birleşme ile bozulmayan kızlar bile var. sanırım sende onlardansın

0|0
    0|0
    • belkide öyledir artık bunun testi evlendikten sonra:))) teşekkür ederim

• jinekoloğa git öğren canım bu kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...