Adet kesilmesi için ne yapmalıyım?

Yarın adetimin 3. günü. Yarın akşam tatile gideceğim. Adetimin kesilmesini istiyorum. Daha önce doğum kontrol hapıma devam ederek kestim ancak tatil biraz son dakika planı olunca bu kez ilaca devam etmedim. Bildiğiniz adet durdurucu bir ilaç var mıdır? Az gelir, çabuk biter adetim hep, ağrım da olmaz. Bu yüzden güçlü ağrı kesicilere ihtiyaç duymadığımdan apranax forte ve transmine hakkında bilgim yok ancak bunların adeti kestiğini duydum bilgisi olan var mıdır?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bugun bu soruyla 6-7. kez karşılaştım. Sakın hap kullanma geçiktirici ya da durdurucu hormonlarınla oynama . Bir bayan arkadasım kullandı sonucunda gögüslerinde kis cıktı doktora gitti doktor hapmı kullandın dedi direk hormonlarıyla oynamıs ve sonuc ömür boyu hep kis olucak duzelnli olarak kontrole gidiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Primolut-n tablet

0|0
    0|0
  • oldu sen isteyince kesilir :))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle adeti kesen ilaç yok ki adet olmadan en az 1 hafta önce içmeye başlarsan 2 hafta geciktiren ilaçlar var sadece

0|0
    0|0
  • limonlu kahve kullanmayı dene bu şekilde kesildiğini duydum. kahvenin telvesiyle limonun suyunu karıştırıp yiyorsun.

0|0
    0|0
  • Tarçın iyi geliyomuş diye duydum ama denemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...