Bakireyim ama sevişiyorum fazlasıyla :)

Ben bakire bir kızım ama discoya gittiğimizde o geceyi bir erkekle geçiriyorum seviliyoruz sabaha kadar sizce benim bakire olmam o erkeğin gözünde beni masum kılar mı benimle bir ciddi ilişki düşünür mü ya da düşünmesi için ne gerekir ?

Güncellemeler:
Bakireyim baya
Bir erkek sex yapınca gururla anlatıyorda neden kız yapınca ayıp günah oluyor bunu açıklayabilirmisiniz neden tanrı bizi ozaman cinselliğe ihtiyaç duyarak yarattı

0|0
16|53

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatın tadını çıkar!

4|3
    4|5
    • Nasıl

• bakireliğin ne saçma bir şey olduğunu anlayabilmiş bir adam ile de evlenirsin kasma bence...

• "neden bakire kalıyorsun onu anlamadım." yazını bana yazmadığını farz ediyorum.

Erkekler Ne Diyor 52

• Adam akıllı seks yapmadıktan sonra ne zevk alıyorsunuz? bana denk gelseydin oral seks yaptırır azına boşalır sonra ,bir taksi çağırıp gönderiridim seni, sabaha kadar da rahat rahat uyurdum. Seks yapamayacaksam ne uğraşıcam ki bakire kızla bütün gece yahu, seninle uğraşanlar malmış biraz.

Gece gece kötü kötü konuşturdun beni yahu...

Yalnız dikkatli ol, bir gün öyle birine denk gelirsinki adam hem senin bakireliğine son verir hemde arkadaşlarını çağrıp onlara satar seni birde fotoğraflarını çekip şantaj yapar, alırsın başına belayı haberin olsun, çok okuyoruz haberlerde böyle şeyleri...

4|0
    2|0
  • Sabahlara kadar ne idüğü belirsiz erkeklerle sevişen hiçbir kız masum değildir. 1000 tane kızlık zarı üst üste olsa da...

Öyle ortamda da ciddi düşünen erkek bekleme derim.

5|3
    0|1
    • @güncelleme: Sen seks hariç herşeyi yapıp, hala sana masum dememizi mi bekliyorsun ?

Kusura bakma ama, bakire olmayıp; senden daha masum kızlar var bu dünyada!

• sen bakire değilsin. bakire cinselliği bir erkekle paylaşmamış olana denir. bir et parçasının yırtılmasına engel olman bakire olmanı ispatlamaz.

neyse bu başka konu

senini bu azgın davranışın karşısında seninle asla ileriye dönük hiç bir erkek program yapmaz. şunu patlatsam da daha rahat ilişki yaşasam masttan kurtulsam der

sen bir cinsel objesin erkek gözünde. basit bir seks objesi

0|0
    1|1
  • kılıfı da güzel bulmuşsun:D tanrı bizi demek cinselliğe ihtiyaç duyarak yarattı:P enteresan:D

4|0
    1|0
  • başta söyliyim bir erkek de seninle aynı işi yapınca masum olmuyo

işin ayrı bir boyutu bakirelik iki gram zar parçasında değil kafada biter

ayıp günah kısmı geleneklere ve kişinin dini inancına göre değişir bu tartışılcak konu değil

ama sen şimdi diyelim bir gün evlendin eşinle birlikte olurken eski anıların aklına gelmicek mi

belki de seni seven bir erkeğin sevgisini kaybetceksin bu yüzden

belki gece kulüplerinde yaşadığın seni daha çok tatmin ediyorken evlilik hayatın bunun gibi olmayacak sen de mutsuz olcaksın karşındaki de mutsuz olcak geçinemiceksiniz

yani bu belkileri çoğalttıkça çoğaltırsın işte bunların hepsi senin anılarından çıkar

hayat senin tabi ama benim dediklerimi de bir düşün derim

asıl sorunun cevabına geleyim hayır hiç bir şekilde ciddi düşünmez

gecenin sonunda da erkeğin kafasındaki düşünceyi söyliyim ''ulan kız iyi güzel evime geldi seviştik de ama vermedi ben daha getirmem bunu eve'' der sonuçta ordakiler de tek gecelik arıyor

0|0
    1|0
  • bu anlattığına pek inanasım gelmedi bastırılmışlığından yazmışsın adeta.ama öyleyse tek gecelik birisin başka yorum yok

3|0
    0|0
  • erkek yapıncada günah oluyor sana yanlış bilgi vermişler tanrı (ALLAH) erkek ya da kız ayırmaz

4|2
    0|0
  • gece kulubüne gidip o kafayla nasıl koruyosun iradenin önünde şapka çıkarıyorum hanımefendi ;) bir de yeteneksizlere de bir söz olmalı tabi :)

1|0
    0|1
  • herif seni yalayıp yutmuş; bırak seninle evlenmeyi koluna takıp gezdirmez bile...

2|1
    0|0
    • Peki discoda tanışıp benimle ciddi düşünmesi için ne yapmalıyım

• ilk tanışmada yatağa girme yeter...güzelsen zaten senin peşinden koşacaktır.

• Teşekkürler taktik için :)

• Seninle evleneceğime, bakire olmayan ama sevgilisiyle ilişkiye girmiş birini tercih ederim. Açık ve net.

3|0
    2|0
  • hayır masum kılmaz bakirelik insanı masum yapmaz.zar atar gibi denk getirip sabahlıyorsan ciddi düşünülmekten de bahsedemezsin

0|2
    1|1
  • senle evlenecek adama yazık

0|1
    1|1
  • vallaha evlenmekten cok korkuyorum

3|0
    0|0
    • Neden

• Bence sen hıc evlenme en doğrusu ya da afganıstana git orada evlen

• senin gibi biriyle evlenmektense afrikalıyla bile evlenmeyı terci ederim . allaha inşallaha hayatta senın gibilerini karşıma cıkarmaz. senın gibiler derken yanlış anlama sadece yaşantını ele alıyorum.

• gece hayatına fazla kapılmamanı öneririm başına bir iş gelmesi içten bile değil iyi bilirim gece hayatını

0|0
    1|1
  • Tanrı senı cınsellıge ıhtıyac duyarak yaratmısta.Imam nıkahı denen bırseyıde var etmıs.Yatcazz kalkcazzz takılasın dıye koymamıs o ıhtıyacı sana.

Son olarak Allah tanrının belasını versin.

0|0
    2|0
  • kaç tane delik var sende de bakiresin?:D

0|1
    1|1
  • 3 çocuk doğurdumm haleeeeeeen bakıreyiiiiiim :)))))))

1|1
    1|0
  • kimse ciddi düşüneceği kızı disco da aramaz arkadaşım

0|1
    1|1
  • Disko gibi bir yerde rahibe olsan sökmez.

1|2
    1|1
  • o nasıl bakirelik la

1|2
    1|1
  • başlarım öyle bakireliğe

0|2
    1|1
  • Bak dalgana boşver

1|0
    0|0
  • alkışlıyoruz ve 3 evetle finale uğurluyoruz

0|0
    0|0
  • bende bakirim bakma yatıyoruz kalkıyoruz hatunlarla ama bakirim :D yani meslektaşız senle

1|0
    0|1
  • Seize the day. Kimseye kulak asma.

1|0
    1|0
  • son güncellemende kısmen haklısın eşitlik bunun neresinde diyorsun

ama senin yaptığına bakınca bazı şeylerin zihniyette olduğunu anlaman gerek

0|0
    1|0
  • geçenlerde de eşiyle p*rnoda oynamak isteyen bir hatun soru sormuştu. eşimi ikna edemem diye şikayet ediyordu. e niye başkasıyla yapmıyorsun dediyimizde de zina günahtır demişti :) al işte aynı kafa :)))))

0|0
    2|0
  • Düşünmez kaşar gözüyle bakarızz tek amaç yatak olur

1|0
    1|0
  • Yaratmasa ne yapacaktınn KS dekiler gibi patlıcan müpteleası mı olacaktın. Soruda bir acayip sen kutuyu açtırdınmı :D hem sevşysn hem bakiresin :D

0|0
    0|0
  • Gece gece tröllük yapıyorsun heral cinsellik bir ihtiyaç ama hava su da değil demi sabredebilirsin herkes gibi eğer dayanaıyorsan evlen soruya cevap bile vermiyorum bariz tröllük

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 16

• ruhun o*pu olduktan sonra şeyindeki et parçasının anlamı yok..

6|8
    1|2
  • sen bunlara rağmen bakıreysen burda hepimiz acılmamış kabak çiçeğiyiz..

senın bu bahsettıgın şey bakırelık degıl..

3|3
    1|1
  • Sen kendine hala bakire demeye utanmıyor musun? :)

8|14
    3|3
  • Her şeyi anladım da neden bekaret denilen o zinciri kırıp gerçek bir kadın olmak yolunda hala adım atmadın? Onu anlayamadım.

1|2
    0|0
  • o erkeğin seni nasıl görüdüğünden ziyade sen kendini nasıl görüyorsun , bunu düşün ve Allah katında yerin var mı bunu düşün...

1|4
    2|0
  • hee çok masum kılar sorma günah ya günah bedeninizi herkese açmayın ALLAH'tan kork en bari

3|4
    3|1
  • sen kendini masum hissetsen bu soruyu sormazsın. senin hayatın. rahat hissediyosan kendini bize bişey demek düşmez

2|1
    1|0
  • istediğini yapabilirsin hayat senin bakire kalmayı tercih ettiysen öyle devam et ama emin ol ki erkekler masumluğun ne demek olduğunu bilmiyorlar.çoğuna göre masumluk kutsal bakireliktir yani eline erkek eli değmemiş bir kız.halbuki masumluk herkesin eşitliğini düşünme ve şefkat duygusuna sahip olabilmektir.kısaca sevgili olmadığınız halde onunla sevişmen seni onun gözünde masum yapmaz çünkü o masumluğun ne demek olduğunu bilmiyor

3|0
    0|0
  • Arsizlikta benid gecti bu sen bakireysen ben neyim

0|4
    1|0
  • Günaha giriyorsun bence sen bakıre degılsın beynın değil yane gecmıs olsun...

0|3
    1|0
  • herşeyi zar sanan bir beyin taşıyan kadınla sevişmek değişik olurdu

2|2
    1|0
  • bakireyken nasıl sevişiyorsun sürekli klitorisini parmaklattırarak mı kendinden geçiyosun

0|2
    1|0
  • Yav he he masumsun.

1|3
    0|0
  • Ruhun o*uspu olmuş senin

2|5
    2|1
  • Belkide bakire degilsindir sen oyle saniyorsundur. Cunku muhtamelen cok ickili sekilde bas basa kaliyorsunuzdur ve sen hic birsey hatirlamiyorsundur. Git bir bakirelik testi yaptir. :( Asddfgghjkl

0|1
    1|0
  • bu böyle devam etmez ama bir gün anlayamazsın neye uğradığını kaydırıverirler içine

2|5
    1|0
Yükleniyor...