Neden insanlar eşcinsellerden bu kadar çok korkuyor?

Öncelikle şunu açıklamak istiyorum ki; ben eşcinselim ve eşcinsellik tercih,hastalık ya da bir çeşit psikolojik bozukluk değil,YÖNELİM'dir! Özellikle bizim ülkemiz gibi Müslüman ülkelerde bu korku çokça var ve ben buna anlam veremiyorum.Neden insanlar bilmeden yargılıyorlar? Bu kadar çok basit bir durum mu? Neden insanlar eşcinsellerden bu kadar çok korkuyor ve nefret ediyor? Bunun sebebi sizce nedir?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Genel olarak - kafalarındaki üreme tabanlı "ideal aile" imajına ters bir ilişki biçimi olduğu için.

Aşk çoğalmakla değil, tamamlanmakla mümkün olabilen bir kavramken aşkı üremeyle eşdeğer gördükleri için.

Bireysel olarak - sadece Allah ve kul arasında yaşanması gereken dini toplumsallaştırdıkları, herkesin işine burunlarını sokmaya çalıştıkları için. İnanç benim inancım, günah benim günahım, sana ne oluyor? diye sormak istiyor insan...

Bir de tabii, pipim var sendromu ile "pipisiz sevişme olmaz" diyen erkeklerimiz ve hayatında bir erkek olmadan kendini kadın olarak tanımlayamayan, kadın olma bilincinden uzak kadınlarımız mevcut ki onları Allah'larına havale ediyorum...

4|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• herkez kendi dinini,eğitim seviyesini, arkadaşlarını seçebiliyosa eşinide seçme hakkına sahiptir benim görüşümce din mevzusuna girmiyorum ince mevzular ama 3 5 kişiyle birden takılıp hepsiyle çıkıp kullanıp bırakmak yerine böyle bir konuyu bukadar tabusu olan insan varken dile getirebiliyosan önce tebrik ediyorum seni...takma yobaz insanları boşver hiçte nefret edilcek bir yanın(ız) yok bence

0|1
    0|0
  • Boşver sen onları hayat senın hayatın

2|3
    0|1
  • Ben gayet neutron bakıyorum bu olaya ama psikolojik bir sorun . Ayrıca senin bu eşcinsellerle alıp veremediğin ne?! Sürekli aynı soruyu dönüp dolaşıp farklı şekilde soruyorsun?! :/ Ayrıca ingiltere'de serbest olması da doğal birşey , kurtul bu soru takıntından . Bu da psikolojik bir sorun :/

0|0
    0|0
  • Korkmuyolar ve eşcinsel olmayanlar sızınle birlikte olmak istemiyolar bu da bukadar basit

0|0
    0|0
  • Eşcinsellik hastalıktır hem psikolojik hem fiziken.açık ve net

1|2
    4|2
  • biri bana eşcinsel, homseksüel, bir seksüel arasındaki farkı anlata bilir mi?

0|0
    1|0
  • Sürekli etrafa ben eşcinselim beni dışlamayın imajı verirsen eğer sen kendi kendini ötekileştirirsin,rahat ol yani.Kendini bilsen yeter.Ben eşcinsellerden korkmam,eşcinselliğini belli edenden kaçarım,çünkü bir hetero olanlar belli etmiyorlar,etmek zorunda olmadıkları için değil, rahat olmak adına.Ben gay filmlerini de severim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir inanmayana neden saygı gösteremiyorlarsa aynı sebepten ötürü. Yani gelenekselcilik. Gelenek neyse ilerisi de odur zihniyeti aslında. " Herkes senin gibi olamaz ya da olmak zorunda değil " Bunu bir kere irdelemek lazım. Saygı zaten sıfır memleketimizde ne yazık ki. Daha ne deyim ki...

0|2
    0|0
  • Aşırı tepki gösterenlerin en az yarısı içinde gizli biseksüel eğilimler taşır.

0|2
    0|0
    • Bence htepki gösterenlerin hepsi biseksüel eğilimi taşıyor ve kendilerine yediremedikleri için,karşılarına ilk çıkan eşcinseli yaftalamaya başlıyorlar.

• Bence escinsellik hormon bozuklugudur.penisin varsa erkeksin arkadas.ama cinsel olarak kizlari arzulaman icin testesteron seviyen yuksek olmali.sen de yok galiba bu hormon.yani 3.cinsiyet yok kabullenin artik.sorun sende degil hormonlarinda.bak ruzgar erkoclara o kiz super seksi biseydi onunsimdi erkek oldu tam sacmalik amk

0|0
    0|1
  • Korkumuyoruz onaylaıyorum sadece

0|0
    0|0
  • Korkmak değilde onlarla beraber olmak istemiyorum.

Salça oluyorlar :))

0|0
    0|0
  • Doğaya ters olan birşeyi kabul ediyorsunuz belki bundandır.

0|1
    2|1
Yükleniyor...