Kız arkadaşım korunmak istemiyor

kız arkadaşımla bir kaç kere ilişkiye girdik ve kız arkadaşım korunmak istemyor hatta içine boşalmama bile izin veriyor nasıl olsa doğum konrtol hapı alırız diye. prezervatif olunca zevk alamıyormuş gerçi öyleyken bende pek zevk alamıyorum. sizce doğum kontrol hapları işe yarar mı korunmadan ilişkiye girmeye başlimi

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• işe yarar ama düzenli kullanması gereken bir şey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o hapı hiç aksatmadan kullanmak zorunda diğer bir seçenek ertesi gün hapı ki o da ayda 1den fazla kullanılırsa çok büyük tehlike yaratıyor.spiral taktırmayı düşünsün bence ya da doğum kontrol halkası

0|0
    0|0
  • evet doğum kontrol hapı işe yarar ama tabi hiç aksatmadan kullanması lazım bukadar korkmaması garip geldi bana belki yanlş przrvatf kullanıyosundur en incesini al sıcak temas cok iyidir :p ONU AL BAK denesin bikere hep prezrvatfli yapalım dicek

0|0
    0|0
  • bence kafayi yemis senin sevgilin hamile felan kalmak istiyor eger basina kalmasini istemiyorsan prezervatif kullan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dikkatli ol kardeşim , kizlari anlamak sıkıntı :) . Bi bakmişsin evleniyosun.

0|1
    0|0
  • içine boşalma arkadaşım. tek önlem değil çok önlemlı ilşkı yaşayın geri çekme yöntemını uygula ve doğum kontrol hapı alsın partnerın.

0|0
    0|0
  • Etki etmesi için 1 ay boyunca düzenli kullanıyor olması gerek,ilişkiden önceki 1 aydan bahsediyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...