Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Erkekler için doğum kontrol iğnesi ya da hapı hakkında ne düşünüyorsunuz, kullanır mısınız?

Erkekler icin dogum kontrol ignesi ya da hapi hakkinda ne dusunuyorsunuz kullanirmisiniz?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Harika bir soru. Zaten erkeklerden tepkiler gelmis bile :) Kadinlar bunlari kullaniyor. Ustelik dogum kontrol haplarinin bazi kadinlar uzerinde yanetkileri gorulebiliyor. Cevabim: Kullanmam gerekirse kullanirdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kondom yeterli bence.İlaca gerek yok.

0|0
    0|0
  • yakında dogurun demezlerse, yuruyus yapmazlarsa ınsan degılım

1|1
    0|0
  • Ben kontrolü kendim sağlıyorum

0|0
    0|0
  • nasıl . öyle bişey mi çıkmış.

0|0
    0|0
  • Ne olduğundan her hangi bir sağlık sorununa yol açmadığından emin olmam lazım testestoron salgısı bastırıyor vb etkileri varsa olmaz

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır. sperm bunlar bozuk para değil ilerde çocuğun zekasını falan etkiler.

0|0
    0|0
  • sabırsızlıkla beklıyorum

0|0
    0|0
  • o cok zararlı erkeklere. spermleri öldürüyo amk.

0|0
    0|0
  • Kullanmaktan yana değilim.

0|0
    1|0
  • geri çekilme yöntemini başarıyla uygulayabiliyorum o yüzden gerek kalmıyor.

0|0
    0|0
  • eğer kadınlarınki gibi boşalmamıza ve hazlarımıza engel olmuycaksa yanımda taşırım o hapı :)

0|0
    0|0
  • Sen erkek olsan kullanır mısın?

0|0
    0|0
  • kullanmam ileride çocuk istersem bir de onlardan kaynaklarınızsa işte o zaman babalık hayali de ölmüş olur.

Eğer ki 100 % zarar vermedini bilsem o zaman kullanırım.

0|0
    0|0
  • kendin için kullanıcan sen düşün :))

0|0
    0|0
  • hap kullanabilirim ama iğne zoorr. kadınlar için olan haplar ilerleyen yıllarda kadınlarda bazı hormon eksikliklerine sebep oluyor.. ve kadınlarda süt salgılanması olayı bile o kadar çok hormona bakıyor ki... 1 tanesi salgılanmasa süt üretilmiyor. o yüzden kullanabilirim

0|0
    0|0
  • Kontrolu kendim sağlayabilirim , tesekkürler :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• vazoktomiyi arastirin biraz ;-)en saglikli yontem kondomdur unutmeyin

0|0
    0|0
Yükleniyor...