• Sor
  • Bence

Erkekler için doğum kontrol iğnesi ya da hapı hakkında ne düşünüyorsunuz, kullanır mısınız?

Erkekler icin dogum kontrol ignesi ya da hapi hakkinda ne dusunuyorsunuz kullanirmisiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Harika bir soru. Zaten erkeklerden tepkiler gelmis bile :) Kadinlar bunlari kullaniyor. Ustelik dogum kontrol haplarinin bazi kadinlar uzerinde yanetkileri gorulebiliyor. Cevabim: Kullanmam gerekirse kullanirdim.

Erkekler Ne Diyor 16

• Kondom yeterli bence.İlaca gerek yok.

• yakında dogurun demezlerse, yuruyus yapmazlarsa ınsan degılım

• o cok zararlı erkeklere. spermleri öldürüyo amk.

• Ben kontrolü kendim sağlıyorum

• sabırsızlıkla beklıyorum

• nasıl . öyle bişey mi çıkmış.

• Ne olduğundan her hangi bir sağlık sorununa yol açmadığından emin olmam lazım testestoron salgısı bastırıyor vb etkileri varsa olmaz

• kesinlikle hayır. sperm bunlar bozuk para değil ilerde çocuğun zekasını falan etkiler.

• geri çekilme yöntemini başarıyla uygulayabiliyorum o yüzden gerek kalmıyor.

• Kullanmaktan yana değilim.

• eğer kadınlarınki gibi boşalmamıza ve hazlarımıza engel olmuycaksa yanımda taşırım o hapı :)

• Sen erkek olsan kullanır mısın?

• kendin için kullanıcan sen düşün :))

• kullanmam ileride çocuk istersem bir de onlardan kaynaklarınızsa işte o zaman babalık hayali de ölmüş olur. Eğer ki 100 % zarar vermedini bilsem o zaman kullanırım.

• Kontrolu kendim sağlayabilirim , tesekkürler :D

• hap kullanabilirim ama iğne zoorr. kadınlar için olan haplar ilerleyen yıllarda kadınlarda bazı hormon eksikliklerine sebep oluyor.. ve kadınlarda süt salgılanması olayı bile o kadar çok hormona bakıyor ki... 1 tanesi salgılanmasa süt üretilmiyor. o yüzden kullanabilirim

Kızlar Ne Diyor 1

• vazoktomiyi arastirin biraz ;-)en saglikli yontem kondomdur unutmeyin

Yükleniyor...