Sevgilim korunmak istemiyor

sevgilim korunmak istemiyo inatla prezervatif takmıycam hiç kullanmadım diyo. neden böyle ya? sinir ediyo beni. erkeklik gururu desem değil. ne yani buuu

0|0
318

En İyi Erkek Görüşü

• sen de inatla taktırcam diye diren. sinir et onu. kadınlık gururu nedir öğrensin.

2|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• İlişki sırasında o heyecanı bozup takmaktan hoşlanmıyor olabilir. Sorsana kendisine nedir arkaaşım senin olayın diye.

0|0
    0|0
  • et ete değmeli diyenler kulübü

1|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=Fs19rQCAyFA

belkı zevk almıodur ole alla alla korkuyorsan rahım ıcı arac ertesı gun hapı kullan yaa sex yapmayı gözden cıkarmssnda hamıle kalmak ıcı korunamıyormusun bencıl sen korun o korunmuyorsa?

asıklar canlaryla oynarken et ete deger derler

0|0
    2|0
  • Sen 20 yaşında ilişkiyemi giriyorsun erkek arkadaşınla yuh size ya nasıl bir geleceğin olacağını merak ediyorum pes doğrusu

0|0
    3|0
    • sana ne bundan? bana ahlak dersi vermek sana mı düşmüş? geleceğimden sana ne? soru belli.beni eleştirmek sana düşmez. işine bak.

• Kes nan sesini :/ Ahlak dersi veren imam kesildiniz başımıza :/ Kimse karışamaz ! Bakire kız diye tutturan sizler , çıplak kadın görünce nefessiz şevişebilecek kapasiteye sahip kamillersiniz . Mofo seni , uza :/ Kız birşey sordu , adam gibi cevap verin . Gizlenmiyoruz diye b*k mu kesildiniz lan başımıza ?!

• Peki çok bilmişler oakdar olağan bir soru normal bir durum bunu birde ailenizle paylaşmayı deneyin mesela anne ne sor baba na sor bakalım nasıl cevap vericekler...ve birgüns ende o anne baba nın bulunduğu konumda olucaksın ve çocuğun bu durumda olsa bakalım ne yapabilirdiniz ...

• ulaaa kac kere bnle yattında uçkuruma düşkün olduğumu söyleyebliyorsun terbiyesiz sen korun bence ukala ahlak bitmiş...kıymet yakındır yakın

0|0
    2|0
  • sakata gelme...

0|3
    0|0
  • inatla bende derdim o lastigi takmıyacam diye.. hayatta sevmem sevmedimde.. hiç bir gücte bana onu takdıramaz.

0|0
    0|0
  • hamile kalırsan kürtaj parası varmıymış sor sonra seni ortada bırakmasın , ha bide o çocuk benden değil deyip sıyrılmasın zeki tosun nolcak

0|0
    0|0
  • Daha önce prezervatifle biriyle beraber olmuştur. Zevk almamıştır.

0|0
    0|0
  • Diyafram var canım. Daha çok zevk alırsınız hem de boyna para vermezsiniz. Onu deneyin.

0|0
    0|0
  • prezervatifle hiçbirşey anlaşılmıyor inankı arkadaşım erkek arkadaşına da hak ver.o kadar kötü bişeykı şu kondom ben de kullanmam mesela

0|0
    0|0
  • zevkinin yarısını alır götürür. zorunlu olmadığı sürece kimse istemez.

0|0
    0|0
    • ama risk var sonuçta onu napcak?

• aldatma tamamen karakter bozukluğu e o zaman kocasından zevk alamayan da aldatsın. bunu hani erkek kabul eder? empati kurun biraz

• feminen pençelerini hemen çıkartma ben aldatmayı falan savunmadım.

ama sıradan bir cinsel hayatı kimse istemez onu anlatmaya çalışıyorum. zira hem riski aldığı gibi bir de zevki azaltır.

erkeklik gururuyla hiç alakası yok yani üzerine boşalmak bir erkeklik göstergesi değil.

sen o kadar rahatsızsan güvenlikten sen de kendi önlemlerini alırsın. 2013'teyiz prezervatif tek çözüm değil.

• o korunmuyosa sen korun

0|0
    0|0
  • ben sevgilin olsam takardim huhahah

1|0
    0|0
  • et ete değcek

1|0
    0|0
  • Prezervatifsiz daha iyi ama...

0|0
    0|0
  • Ego tatmini cahillik ne sayarsan say nerden buluosunuz bu tipleri bilmemki

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• prezervatifsiz olmaz hacı takacak. erkekler kendi zevklerinden olmamak için prezervatif kullanmıyor sonra yok hap kullan filan diyorlar lan hastalıkları önlemiyor hap. prezervatif sadece doğum kontrol yöntemi değil hastalıkları da önlüyor. bencillik yapmasın

0|0
    0|0
  • Sevisme onunla o zaman.

0|0
    0|0
  • zevk meselesi :) ertesi gün hapı kullan :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...