Eşinizin ilk gece bakire olmadığını öğrendiniz. Ne yapardınız ?

Eşinizin ilk gece bakire olmadığını yaşayarak görüyorsunuz. Kendisi olayı kabulleniyor, fakat olayı korkusundan dolayı size anlatmadığını söylüyor. Ne yapardınız ? Bu gibi durumda ailesine geri gönderme doğru mu olur mu yanlış mı ? Yorum alabilir miyim ?

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

• Olayın başlangıcı olarak erkekte kızla aynı sorundan müzdaripse bunu sorması zaten saçma olur Kabullenilemez birşeydir.

Diğer yandan kız başka biri ile ilişki yaşamış ama erkek hiç yaşamamışsa burada durum değişir diye düşünüyorum. Evlilik kurumunda her zaman güller içinde pembe düşlerde uyanamayacağımız bir gercek küçük dediğimiz tartısmalarda bu ayıp her zaman kızın yüzüne vurulucak ısıtılıp önüne koyulacaktır. Cunki insan nefsindeki öne cıkma karsındakini bastırma Arzusu ne olursa olsun sevginin önüne gececektir. Verilen şans bir süre sonra ızdırap olacak kız için. Böyle bir durumda kabullenirmiydim... Tabi ki olabilirdi ama bu yaşanacakların sürecini (Evine geri Gönderileceğini) geride bıraktırmazdı.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• evlendiğim gece bu olayın ardından kocamın da bakir olmadığını öğrenirsem asıl ben onu elinden tutup gönderirim anasının evine

'bidahakine biraz daha ıkın defolu cocuk gönderme el kızına! ' derim

1|2
    0|1
    • :D sen yaparsın :D

• bi sürü patlamış kız kabul eden erkek var bana mı kaldı derdim gönderirdim

• 'patlamış kız' ne kadar çirkin bir kelime.. yazıklar olsun sana ve senin gibi düşünen erkeklere..

• eğer bir erkek olsaydım. seviyorsam sadece sorardım nasıl oldu diye sonra da unuturdum. sevmiyorsam yine sorardım nasıl oldu diye ve biraz zaman verirdim tanıyabilmek adına. herşey bekaret demek değil sonçta. belki hayatında seni en mutlu edecek insan odur nerden bilebilirsin ki?

3|1
    0|1
    • eğer bir erkek olsaydım dedim farkettiysen. göreceli konuştum yani. ben olsaydım böyle yapardım arkadaşım. senin ne yapacağın ben dahil kimseyi ilgilendirmez.

• evet eskisi gibi olmasından yanayım. ve nacak: haklısın düşündükçe için içini yiyecekse hayatı ikinize de zehir edeceksen en iyisi ayrılıp bi daha ardına bakmamandır.

• Aaa! İlk defa hemfikir olduğum bir bayana rastladım =)

• Evlenmeden önceki ilişkiniz uzun süreli miydi, birbirinizi yeteri kadar tanıdınız mı bunlar da önemli. Eğer uzun bi ilişkiyse yabana atma derim. Seni kaybetmekten korkmuş olması normal bence. Biraz zaman tanı.

0|0
    0|2
    • Zaman tanıyınca kızın "bekaretine sahip çıkamadığı" gerçeğini değiştirir mi =D

• Müslüm Baba'nın bi şarkısı vardı bilir misin bilmem. "Son pişmanlık neye yarar ?" =D=D

• Sen yol ver, ben zamana bırakma taraftarıyım. Hadi görüşürüz.

• ailesine geri gönder. iadeli taahhütlü.

0|5
    1|2
    • tabiki göndersin çocuklarının anası başka bir erkekle yatmış öööğğğhhh iğrenç bir durum o erkeği yolda görsen çok fena aaa baba bu annemi beceren adam değilmi.evet oğlum o öp amcanın elini belkide sen ondan doğmalıydın.kesinlikle herkes evlendiğiyle ilişki yaşamalı ilk olarak sonra ömür boyu devam etmeli

• bu zihniyette birisi başlık parası da veriyodur diye düşündüm.

• İyi düşünmüşsün. Başlık parasına ğeşin fiyata taksit felan oluyor mu ?

• bir ilişkideki en önemli şey güvendir güvenebileceksen şu dakikadan sonra eyvallah ama ailesine geri gönderme hoş bi tabir değil defolu çıktı deyip mağazaya iade eder gibi.

0|0
    0|2
  • bakire olmaması değil bana yalan söylemesi çok dokunurdu sonuçta erkekler kadar bayanlarında nevsi var bu dünyada hakim olamamıştır kimse peygamber değil herkes hata yapabilir ve kimse kimseyi günahıyla yargılayamaz ama keşke yalan söylemeseydi baştan söyleseydi çünkü beraber hayat kuruyoruz temeli yalan olan bir evlilik ne kadar sağlam olur?o yüzden ayrılırdım ama yalan söylediği için

0|1
    0|2
    • yalanla neden yargılıyor o günah değil mi yalan zinadan daha hafif bişey bi kere zinadan daha çok yapılıyor bir yalan söylemiş o da korktuğundan söylemiş ne var bunda sevdiğini bırakacakmısın yani , şimdi aşkını bir yalan söyledi diyemi bırakacaksın ne saçma

• HasHasin arkadaşım sana sana dedi galiba ben yalanla ilgili konuşmuştum banada bir yazı yazmasını bekliyorum

• Herkesin yerine yazayım. 1.si seni kaybetmemek için yalan söylemiş bu sevgisini gösterir ki bu sevgi ömğr boyu götürür.tek yalanla insan güvenilmez olmaz.

2.si Kimse kimsenin günahını araştırmamalı herkesin nefsi var kendini kontrol edemeyen nefsine yenik düşebilir.Bu Allahla kul arasında kınanmamalı yadırganmamalı başına vermesin Allah.3.sü eğer bir kimse temiz bir kız istiyorsa başka adamın birlişmediği onu alması en doğal hakkıdır ve mutlu olamayacaksa zorla tahamül etmesine gerek yoktur.

• Hasta mısınız? siz anadan doğma ak kaşık mısınız? gönderirim diyen erkekler sizi azap gününde çok büyük azap bekliyor çok...

1|0
    1|3
    • zorlamı ya töbe töbe, ilk başta almam zaten ama olduki aldık o son devrede soruda dediği gibi son devrede farkettim o zaman yapcak bişi yok mutlu olamam arkadaş mutlu ederimde mutlu olamam.kabus gibi girer hep hayatıma karım hayatım başka bir adamla çok üzülürüm.ben bakirim bu yüzden böyle düşünüyorum temiz arıyorsan temiz kalacaksın.

• Allah ıslah etsin hepimizi ben kimseyi kınamıyprum gayri meşru ilişki yaşadı diye ALlahla kul arasında birşey bu ben hesabını yapmam araştırmamda ama ben istemediğimden daha iyi birisini bulması için iade ediyorum onun için ben ona layık değilim.

• şöyle bişey var ki kızları bozan erkekler geliyor burda bakire olmazsa almam havalarında geziyo zaten bu tip insanlar a bakire diye öyle kaşarlanmışlar denk gelir ki bakiredir belki ama yemediği halt kalmamıştır ...yani demem o ki kendimizi kandırmayalım neysek oyuz hakkımız neyse karşımıza da o çıkar sen temiz kaldıysan şansında varsa iyisi çıkar yok sen her haltı karıştırıp sonra temizini ararsan bokun içine düşersin

Erkekler Ne Diyor 18

• Sessizlik alır beni anlatmasını beklerim,anlatmazsa sorarım ve kızmam tartışmam kıza dua ederim inşallah benden daha iyisini bulursun diye,sessizce evine geri gönderirim ve çevreme ne diyecem diyede düşünmem,açıklama gereğide duymam.Bana önceden söylemeyerek olacakları kabullenmiştir kız söyleseydi evlenmezdik zaten,mutlu olamayız ben bir başkasının artığını olmadığım sürece ben de bir başkasının artığını yatağıma alamam.Dürüstlükte bekarette ben de önemlidir.Bu yüzden devam edemem, mutlu olamam.

3|5
    2|1
  • Burada mesele bakire olmaması değil , bunu gizlemesi .

Ama şöylede bir durum var ki bunu kaybetme korkusu ile gizliyor .

Birşeyleri gizlemiş olması daha neler gizledi acaba düşüncesini sokar insanın aklına , çok zor bir süreç olur , karşılıklı anlayış ve hoşgörü ile aşılabilir .

2|2
    0|1
  • Valla ilk gece son gece fark etmez, sevişmeden önce söylesin, ona göre sevişmemizi ayarlayalım. Şimdi ilk deneyim için fazla hızlı gitmek istemem, ondaki sinyalleri alamayabilirim. Ha bakiredir değildir orası fark etmez.

Ben sevdamı bir zar uğruna satmam!

Ama ona daha uygun yaklaşmak açısından bunu bilmek daha iyi olurdu.

Ailesine falan da göndermek. Benim eşimin ailesi artık benim, Biz bir aile olmuşsak, anca beraber kanca beraber!

1|1
    0|2
    • süper ya işte bravo ;) kızların içi rahatlamıştır

• terlikle döverim :)

0|3
    0|1
  • açık ve net. sabahı beklemeden tekmeyi vururdum ailesinin yanına götürür bırakırdım rezil olsun herkeze.

0|2
    1|0
  • son geceye bırakmıs olması güvenimi zedeler ve kabullenemem... ama daha önce anlatmıs olsa kabullenirim... cünkü önemli olan benden öncesi değil benden itibaren olan kısımdır..

1|0
    0|0
  • En iyisi kendini koruma ve sabretme evlenmeden ilişkiye girmemek en akıllısı, hatta ilişkiyi bırak alacağım kız hakiki müslüman olmalı zaten kafir alsam giderim Belarusdan alırım fıstık gibi kızlar var :))

0|2
    0|0
  • Ailesine geri gönderme elbette yanlış olur ama durumun saklanmasından dolayı ben olsam kesinlikle kızardım ama bakire olmadığı için de ondan ayrılacak değilim onu seviyorsam ve onunda beni sevip sayfığını biliyorsam

1|0
    0|0
  • Tutarım kolundan yallah babasının yanına.Bekarete çılgınca önem vermem ama önceden söylemesi şart.

1|2
    1|0
  • önemli olan dürüst olması her zaman ileri dönük düşündüğün insanla dürüst olmak lazım biri bana dürüst olmassa ben hiç adil olmam

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım ... sorun bakire olup olmaması değil. dürüst olmaması.

2|1
    1|1
  • evlenmeden önce söylemesi gerek

ve namusu bacak arasında aramamk gerek

2|0
    0|3
  • ole birsey olmazda, olsaydi dünyanin en salak adami olurdum. Evililk filan hikaye sex max 10 gün içerisinde yasanmali kuralimi asla cignemem

0|0
    0|0
  • bakir olamayan bir kızı pzvenk biri bile eş kabul etmez bu erkeklerin tabiatında var.aha da buraya yazıyom

Şikayet Et

0|0
    1|0
  • aşıksam göndermem tabikide hangi dewirde yaşıyoruz eskidendi onlar şimdi gayet normal karşılanıyor :)

2|0
    1|6
  • ilk kızarım ondan sonra egerarkadan yada agızdanvermıyorsa ancak ordanvermeleriyle affedecegimi soylerim

0|0
    8|5
  • baştan bana yalan söylemiş kim bilir ileride ne yalanlar söyler

0|0
    0|0
  • eğer nikahtan önce ona sormuşsam , ve oda bana bakire olduğunu söylemişse o zaman sorun olur,hatta boşanırım.yani yalancı olup olmadığı ile ilgili bir durum.asıl mesele güven meselesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...