Bakire bir kızla birlikte olmak, onu sevmeye neden olur mu?

Erkeklere sorum su dürüstce cevaplayin bakirelik bozmak zevklmi?yani bide diyelimki gönülsüz evlendiginiz kizin bakireligini bozunca yani yinede sevme duygusu oluusrmu olusmazmi?yani bu kalbinde bir baskasi varken mecburen baska bir kizla evlenen erkeklere özel bir sorumdu.

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bakirelik benim için vazgeçme nedenidir.

1|0
    7|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Değil, olsa olsa bir kadının ilk ilişkisini yaşadığı ve çok zevk aldığı erkek olmak özel bir durum olabilir.

Bekaretini bozdu diye kimsenin kimseyi seveceğini sanmıyorum.

2|0
    0|0
  • Ben evlenmek icin ve ya sahiplenmek icin bozanina ve ya bozduguma sahit olmadim kimse kendini kandirmasin

2|0
    1|1
    • nasil yani arkadasim tam anlatirmisin?

• Demek ıstıyorum kı sana kımse sevdıgı kızın kızlıgını bozmaz bunda anlamayacak ne var

• ya anlamadinki beni ama demek istedigim hani bazi erkekler bir kadini cok sever ama iste aylevi durumlardan dolayi mecburen bir baska kizla evlenir ya sevmeyerek buna ragmen evlendigi kizi bozmasi zevkli olurmu?yoksa yani bozmasi bir funxsion oynamazmi sevmek adina?yani yinede aklinda kalbinde diger sevdigi kadinmi olur?

• marifet değil özellikle evlenmeyeceğim biriyse yapmam yani hepimizin ablası kız kardeşi var kimsenin günahına girmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • sen çiğnenmiş sakız sakız çiğnermisin ?

yoksa paketi senmi açmak istersin ;)

0|0
    0|0
    • her paketi acilan sakizda malasef saglam cikmiyo kardes bozukta cikabiliyo,sen bu zamanda bakire fazla umit etme önleri bakireyse arkasi bozulmustur veya diktirmedir o nedenle fazla paket acmaya hevesleme derim

• arkadasim ben eski zaman insaniyim yani zamanin kaltak kizlariyla esit degilim anliycagin biz bir erkekge verdik gerdekte ve tek erkeklede 30 yil durduk duruyozda.ama günümüzde allah icin konus sende görüyorsun parklarda türbanlilarin kucaktan kucaga gezdigini aciklarinda ayni olduklarini

• baskı altındaki benlik serbest kaldığı zaman çok tehlikeli oluyor bunun göstergesi bu bende elbette isterim masum ruh ama malesef :(

• bende bir etki yapmaz aama duygusal bir erkete olumlu iz bırakabilir

0|0
    0|0
  • kişinin vicdanına bağlı bir durum bence

0|0
    0|0
  • Beraber olduğum kızla evlenecek diye bir zorunluluk hissetmem

0|0
    5|3
  • 4 kez kızlık bozdum hm çok zevkliydi hem de egom fazlasıyla tatmin olmuştu her seferinde.

0|0
    11|2
    • kardeşin yokmu

• sen salliyorsun 4 kez bozmusta yaw zaten bakire kizmi kaldiki bozdum diye övünüyon o bozduklarinda kesin dikdtirmedirler

• bi şey sordun ben de cevapladım. ister inan ister inanma. ne diye yalan söyleyeyim.

• bilmem ben bakire ile evliliğim olmadı çünkü eski eşim bakire değildi.

0|0
    0|0
  • Zevk ile alakalı olduğunu düşünmiyorum, bazıları övünmek için yapar sadece ve sonrada anlatırlar, bakirelik kültürümüzde ve dinimizde var ve bunu doğru anlamak lazım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...